Mutant Revenge Cup

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: J.a.r.e.k. »

Potwierdzam wynik.

Panie i Panowie - należało by rzec: "stało się". O ile rzecz była do przewidzenia, o tyle sam obrót konkretnch sytuacji był zgoła zaskakujący. Niniejszym oznajmiam, iż oficjalnie sygnowany Tour Yogina Dhalsima został raz na zawsze powstrzymany, przez nieśmiertelny tandem bohaterów z jakże różnego universum. Pomimo częstej pomocy metali ciężkich w postaci Magneta i jego wiernego poplecznika Juggernauta, droga do sławy biednego doktora wisiała nieustannie na włosku. Napierany przez rozszalałego szablozębnego oraz karcony doświadczeniem swojego japońskiego przyjaciela, Ken nie potrafił znaleźć złotego sposobu na obronę jego Pana i władcy Dhalsima, który w ostatecznym rozrachunku został rozszarpany stalowym pazurem Szablozębnego, w wyniku czego poniósł okropnie szpecącą ranę głowy, która tak jednoznaczna już i odrażająca będzie musiała być do końca życia maskowana turbanem (nawet podczas walki). Z tym faktem oraz jedynym marzeniem powrotu do swojej wioski, doktor Dhalsim pożegnał się z Kenem, który dostawszy solidną dawkę emocji oraz pokaźną - lekcji, powrócił do Ameryki by założyć przydrożną szkółkę karate i dożyć sędziwej 70-tki będąc otoczonym gromadką swoich uczniów. Dhalsima po opuszczeniu pola walki nikt więcej nie widział. Krażą słuchy, iż pracuje gdzieś w swoim ukrytym laboratorium nad sposobem zmazania okropnej blizny na głowie, oraz techniką, która pozwala na wypuszczanie płomieni z jelita grubego, jednak są to plotki wysoce niepotwierdzone...Sami wygrani zaś, Ryu i Sabretooth, w poczuciu spełnionego obowiązku ( co umocniło dodatkowo ich przyjaźń ), rozpoczęli trening do następnej walki.

Cóż mogę powiedzieć o samej grze - Całkiem dobrze szło Martinsowi Juggernautem, chociaż nie widzę tej postaci jako jego main'a. Więcej treningów i walki będą ciekawsze.
Ggs i do następnego! ;)
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Chris »

serdeczne kondolencje dla martinsa, cos w kolejnej grze -MvC bedzie musial znaleesc kogos za dalszima, za to w ryu znajdzie takze moc kena i akumy!.
Jarek graty,ale przed toba godny przeciwnik, ktorego mozesz juz nie pokonac:P
Obrazek
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: J.a.r.e.k. »

Niestety szara rzeczywistość w postaci zaklepanego już podium będzie trudnym przeciwnikiem. Tym niemniej, nieśmiertelny tandem zabierze ze sobą tyle litrów krwi przeciwnika ile zdoła!

EDIT:

Jarek (Ryu, Szablozębny, Gambit i gościnnie Dhalsim) 5:4 (Ken, Magneto, Storm) Van Darkholme

Stało się! Pomimo wielkiej gry emocji wewnątrz głównych bohaterów, nieśmiertelny tandem Ryu i Szablozębnego prze po ponadcinanyh szczeblach drabinki turniejowej. Wcześniejszy błyskotliwy sukces oraz ciężkie okraszone surową wschodnią dietą treningi zaowocowały jednorundową przewagą na korzyść pupilów. Tym niemniej walka była ciekawa oby tylko rany zagoiły się do następnej rozgrywki do której nasi (a właściwie już wasi) bohaterowie, ponownie przygotowują się w pocie czoła ;)

Dziękuję za grę i do następnego starcia.
Ostatnio zmieniony 04-06-2011, 16:50 przez J.a.r.e.k., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Dumian »

Otrzymałem informacje od Chrisa o rezygnacji Pychu z turnieju, w związku z czym poszły odpowiednie walkowery, Do rozegrania pozostaje finał:
Chris vs. J.a.r.e.k.
(J.a.r.e.k. musi wygrać z Chrisem dwukrotnie do 5 - awans z drabinki przegranych, Chris raz do 5 - awans z drabinki wygranych)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: J.a.r.e.k. »

Wyniki wielkiego finału!:

J.a.r.e.k. (Ryu, Saber, Gambitny) 0:5 (Juggernaut, Cyclops) Chris

Oto stało się. Nieśmiertelny tandem zakończył swój udział w turnieju, nie osiągając zaszczytnego pierwszego miejsca, które w tym przypadku należy się całkowicie Chrisowi za wygraną. Widać było ewidentnie że nudziłem go sporadycznym blokowaniem coraz to wymyślniejszych combosów, czemu dał wyraz rozpieprzając całkowicie mój blok w przypływie furii, tak że pad mi się nawet rozleciał (może to i lepiej). Dziękuję wszystkim za przeżyte emocje, zwłaszcza w tych wyrównanych warunkach.

Replay na supercade: NM_Chris vs Jarek 6/14/2011 6:04:08 PM

See you on the battlefield! - podpisano nieśmiertelny tandem!

Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Chris »

Final
[media][/media]

naprawiaj pada albowiem ryu potrzebuje twojej pomocy w jego drodze na szczyt w nadchodzacym turnieju w mvc1. Niestety sabre sie na te czesc nie zalapal,wiec beddziesz musial dokonac castingu na partnera dla ryu, ktory w tej czesci jest zarazem Kenem i Akuma w jednej osobiwe.
Nauczeni doswiadczeniem ryu, ken i akuma postanowili razem polaczyc sily i zamieszkac w ciele ryu'a , by moc w tajemnicy przewazac sila w porownianiu z innymi i w ten sposob wygrac turniej marvel vs capcom.
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Martins »

Brawo Jarku oraz Chrisie! Tego oczekiwałem!

Od początku zawodów (w razie, gdybym ja odpadł przez czysty przypadek) widziałem was w finale. Szkoda, że nikt nie grał Dhalsimem....chlip, chlip :zalamany:
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Aserot »

No i tak doszliśmy do końca w kolejnym turnieju gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla wszystkich którzy bawili się razem z nami. Oto jak prezentuje się podium po zakończeniu X-men vs SF:

[center]1. Chris
2. J.a.r.e.k.
3. Pychu
--------------------------------------
4. VanDarkholme
5/6. Martins,Aserot[/center]

Poniżej przedstawiam aktualną tabele ligi mutantów :):

1. Chris - 20 pkt
2. VanDarkHolme - 12 pkt
3. J.a.r.e.k. - 8 pkt
4. Pychu - 6 pkt
4. NMNatalia - 6 pkt
4. Aserot - 6 pkt
5. Martins - 4 pkt
6. wf6608 - 2 pkt

Już tutaj zapraszam do zapisów na chyba najbardziej wyczekiwany tytuł tego ewentu czyli Marvel vs Capcom. Planowany start turnieju to 27 czerwca :).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Aserot »

Czekałem troszkę ze startem tego turka z nadzieją, że jeszcze ktoś się dopisze, niestety tak się nie stało.

Tak że chętnych graczy podzieliłem na dwie grupy z których awansują po dwie osoby które następnie zagrają w DE.

Oto jak prezentują się grupy:

Grupa A:
Martins, NMNatalia, Pattrick

Grupa B:
Chris, TeeVar, J.a.r.e.k.

Na rozegranie fazy grupowej macie tydzień czasu czyli do piątku 8 lipca.

Cóż pozostało mi jedynie życzyć wszystkim powodzenia ( zwłaszcza w potyczkach z Chrisem :P )
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: TeeVar »

Aserot nie wiem czy nie lepszym rozwiazaniem bedzie zrobienie jednej grupy i cztery osoby przechodza do DE. Bedzie wiecej walk i wieksze szanse na wyjscie z grupy dla wszystkich uczestnikow.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Aserot »

Jeżeli więcej graczy zaakceptuje takie rozwiązanie to nie widzę problemu pamiętajcie ,że turnieje są dla was. I to właśnie zdanie graczy jest tutaj priorytetem :).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Pattrick »

W sumie mogę przystać na jedną grupe (przynajmniej zagram więcej meczy zanim odpadnę z turnieju). zdawało mi się , że będzie trochę więcej graczy no , ale cóż widzę , że wakacyjna pora robi swoje ;p (i tak zabawniej się gra 2vs2 na MAME , Dumian i spółka potwierdzi).
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: J.a.r.e.k. »

Kurdesz, ja też podpisuję się pod jedną grupą, jako że z obecnej bym nie wyszedł :)
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Aserot »

OK według waszego życzenia jedna grupa z której wychodzą 4 persony, w dalszych zmaganiach zawalczą w DE.

Miłego grania.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Pattrick »

Pattrick 5 : 3 TeeVar

Totalna rzeźnia, chaos , sępienie na supera i mnóstwo basic combos'ów(przynajmniej z mojej strony) czyli to co tygryski lubią najbardziej. Po grze było jeszcze trochę gry 4fun (Hulk jest przekokszony,Jin to w sumie taki mid, choć czasem cuda się działy, a Zangiefem nie umiem grać...). Dobra gra TeeVar

Replay :

Pattrick vs TeeVar 7/4/2011 3:47:08 PM

albo jak kto woli link

Edit: Pograłbym w MVC 2vs2 , jacyś chętni?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”