King of Fighters XIII

SNK to kawał historii w świecie 2D. Takie tytuły jak Garou: MotW, The King of Fighters, czy też Last Blade pozostaną w sercach graczy na wieki. Porozmawiajmy zatem o królach 2D, którymi Shin Nihon Kikaku niewątpliwie są!

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: King of Fighters XIII

Post autor: gascan »

Zajebiste te tutoriale zwłaszcza, że mało teraz jest info o kofie XIII na sieci bo w sumie dopiero wyszedł na domowe platformy, a gość wrzuca codziennie comba do nowych postaci.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: King of Fighters XIII

Post autor: TeeVar »

Trzeba przyznac ze koles ma rozpracowanego kof'a maksymalnie. Tak to jest jak sie gra od edycji 94. Chcialbym zobaczyc jak on to wstukuje na padzie albo arcade sticku.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: King of Fighters XIII

Post autor: Aserot »

Na Play Asia ruszyły pre-ordery KoF XIII jako bonus 4 płyty z OST. Ktoś zamawia ??
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: King of Fighters XIII

Post autor: Aserot »

Stary dobry Iori z wachlarzem ciosów znanym od początku serii będzie w pierwszym DLC. Pewnie nie tylko ja cieszę mordkę z jego powrotu.

The King of Fighters XIII Iori with the power of flames
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
pablo_g_82
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 27-03-2007, 12:48

Re: King of Fighters XIII

Post autor: pablo_g_82 »

gre napewno kupie ale na xbox 360 czy ktos na forum bedzie grał w nowego kofa na x360
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: King of Fighters XIII

Post autor: Aserot »

Ja planuje zakup na PS3 a grać będę na pewno :D, przyznam że od kof 2k2 na żadnego innego nie ciekła mi tak ślinka :D.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
rebos1987
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 29-12-2011, 20:16

Re: King of Fighters XIII

Post autor: rebos1987 »

wiecie gdzie mozna spokojnie kupic king of fighters 13 . prucz allegro . jakis sklep albo cos . z gory dzieki
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: King of Fighters XIII

Post autor: eq2D »

Skąd wiesz, że my wiemy? Borewicz się tym musi zająć. A za te "prucz" toś powinien przez godzinę klęczeć na grochu.
Obrazek
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: King of Fighters XIII

Post autor: WolfBogard »

Co panowie myslicie o 13 odslonie. Po yt lata troche filmikow z jakimis infinitami i combosow po 100% zycia...
Lubie serie, ale nie wiem czy jest warta 200 zlych. Czy to czesc w ktora mozna pocinac na poziomie turniejowym, czy bardziej tak do browarka w niedzele ?
Obrazek
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: King of Fighters XIII

Post autor: K' »

WolfBogard pisze:Co panowie myslicie o 13 odslonie. Po yt lata troche filmikow z jakimis infinitami i combosow po 100% zycia...
Lubie serie, ale nie wiem czy jest warta 200 zlych. Czy to czesc w ktora mozna pocinac na poziomie turniejowym, czy bardziej tak do browarka w niedzele ?
Pierwsza wersja automatowa miała infinity (Mature...) jednak szybko je wyeliminowali w patchu, wersja konsolowa różni się nieco od automatowej - ma jeszcze lepszy balans, combosy za prawie całą kreskę też są (Takuma,Mr.Karate...) jednakże można je odpalać przy nałądowanym pasku do HD canceli jak i naładowanym zwykłym pasku do DMów, a więc nie za często uświadczy się koniec po jednym błędzie. Ogólnie KoF XIII prezentuje się jako najlepszy KoF od 2k2 poprawiony syf z XII i ogólne dopasienie całego systemu sprawia, że gra się w to przyjemnie jak i sama gra nadaje się na solidny turniejowy fighter (druga sprawa czy u nas w PL dużo ludzi będzie w to grać...). Tyle wiem w teorii, a z tego co widziałem raczej nikt złego słowo o tej części KoFa nie powiedział, także wg mnie warto jednak zawsze można z miech poczekać aż cena zleci do akceptowalnej przez nas sumy :)
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: King of Fighters XIII

Post autor: WolfBogard »

Fair enough...dzieki K, poczekam az spadnie cena i moze kupie.
Obrazek
Awatar użytkownika
rebos1987
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 29-12-2011, 20:16

Re: King of Fighters XIII

Post autor: rebos1987 »

aha . bardzo ciezko dostac kof13 w polsce
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: King of Fighters XIII

Post autor: Tundra »

No ja już 3 raz zamawiam KOF'a. Dwa razy nie mieli towaru, wszystko przez brak dystrybutora ehh;/
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: King of Fighters XIII

Post autor: Tundra »

Gra ktoś może w KOF'a? Ja od kilku dni mam grę, jest zajebista! Z checia bym z kims pograł:)
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: King of Fighters XIII

Post autor: Jo-Jo »

Odrobinkę pograłem, jak dla mnie to tak jak Aserot powiedział najlepsza część od czasów 2002. Szkoda tylko, że mimo tylu lat tworzenia postaci ( animacje n' stuff ) wciąż to wygląda nieco słabiej od chociażby BlazBlue. Story Mode również mnie wyjątkowo zaskoczył in plus, a muzyka, mimo, że brak tu takich legendarnych klasyków jak tych z KoF 98, to i tak prezentuje wysoki poziom ( szczególnie wałki z dwóch final bossów ). Ciężko mi powiedzieć coś więcej na jej temat ( przegrane niecałe dwie godziny, mam nadzieję, że będę miał nieco więcej czasu na nią, ale trudno będzie wygospodorować zważywszy, iż czekają na mnie takie srogie tytuły jak nowy Mortal, UMvsC3, Gray Matter czy Shadow of the Damned o multum innych nie spominając ).
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
ODPOWIEDZ

Wróć do „SNK”