Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

Lord Lemur
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 28-04-2011, 15:26

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: Lord Lemur »

Moje ulubione postacie to:

Dragunov- Silny, brutalny, zabójczo skuteczny i łatwy do opanowania jego styl walki opiera się głównie na chwyceniu a potem ostremu nawalaniu przeciwnika 9.5/10

Raven- Szybki, potrafi, zniknąć a potem pojawić się za plecami wroga, dość prosty do nauczenia i wymyślania własnych combo'sów 8/10

Jack 6- Silny i uniwersalny w ataku, w obronie gorzej ale to rekompensuje jego łatwe opanowanie 7.5/10

Steve Fox- Chyba najszybsza postać z gry, nie odpuszcza po zadaniu 1 ciosu, ma dość dobre uniki choć jego ciosy są mało widowiskowe opierają się głównie na nawalaniu byle szybciej 7.5/10

Lili- Uniwersalna, silna, skuteczna, ciosy nieskompilowane czego więcej chcieć? 8.5/10

Oprócz nich lubię jeszcze: Larsa, Ninę, Annę, Miguela i paru innych.

Zaś nie lubię:

Yoshimitsu- bo nie znoszę jego uleczania, latania, kręcenia mieczem którego prawie nie używa. 3/10

Jina- nie ma żadnych fanjych, przydatnych tricków po prostu cienias i tyle 1/10

Wang- Podobnie jak Jin ale on chociaż coś umie 2/10
Jam Jest Lord Lemur
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: caradolph »

Jin nie jest cieniasem, to nie postać na juggle po prostu :D To char na zgadywankę

Dragunovem chwytać się nie za bardzo opłaca, u niego też kombinowanie i ultra mega power b+4,3, które ma tylko jedną wadę, nad drugim ciosem można się schylić, ale jest NC i ma bardzo duży dmg, na bloku za mało klatek na uderzenie
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: Komandos »

Lord Lemur pisze:Moje ulubione postacie to:

Dragunov- Silny, brutalny, zabójczo skuteczny i łatwy do opanowania jego styl walki opiera się głównie na chwyceniu a potem ostremu nawalaniu przeciwnika 9.5/10

Raven- Szybki, potrafi, zniknąć a potem pojawić się za plecami wroga, dość prosty do nauczenia i wymyślania własnych combo'sów 8/10

Jack 6- Silny i uniwersalny w ataku, w obronie gorzej ale to rekompensuje jego łatwe opanowanie 7.5/10

Steve Fox- Chyba najszybsza postać z gry, nie odpuszcza po zadaniu 1 ciosu, ma dość dobre uniki choć jego ciosy są mało widowiskowe opierają się głównie na nawalaniu byle szybciej 7.5/10

Lili- Uniwersalna, silna, skuteczna, ciosy nieskompilowane czego więcej chcieć? 8.5/10

Oprócz nich lubię jeszcze: Larsa, Ninę, Annę, Miguela i paru innych.

Zaś nie lubię:

Yoshimitsu- bo nie znoszę jego uleczania, latania, kręcenia mieczem którego prawie nie używa. 3/10

Jina- nie ma żadnych fanjych, przydatnych tricków po prostu cienias i tyle 1/10

Wang- Podobnie jak Jin ale on chociaż coś umie 2/10
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: Arucardo_1 »

Komandos pisze:
Lord Lemur pisze:Moje ulubione postacie to:

Dragunov- Silny, brutalny, zabójczo skuteczny i łatwy do opanowania jego styl walki opiera się głównie na chwyceniu a potem ostremu nawalaniu przeciwnika 9.5/10

Raven- Szybki, potrafi, zniknąć a potem pojawić się za plecami wroga, dość prosty do nauczenia i wymyślania własnych combo'sów 8/10

Jack 6- Silny i uniwersalny w ataku, w obronie gorzej ale to rekompensuje jego łatwe opanowanie 7.5/10

Steve Fox- Chyba najszybsza postać z gry, nie odpuszcza po zadaniu 1 ciosu, ma dość dobre uniki choć jego ciosy są mało widowiskowe opierają się głównie na nawalaniu byle szybciej 7.5/10

Lili- Uniwersalna, silna, skuteczna, ciosy nieskompilowane czego więcej chcieć? 8.5/10

Oprócz nich lubię jeszcze: Larsa, Ninę, Annę, Miguela i paru innych.

Zaś nie lubię:

Yoshimitsu- bo nie znoszę jego uleczania, latania, kręcenia mieczem którego prawie nie używa. 3/10

Jina- nie ma żadnych fanjych, przydatnych tricków po prostu cienias i tyle 1/10

Wang- Podobnie jak Jin ale on chociaż coś umie 2/10
Obrazek

Wiedziałem, że zaraz znajdzie się jakiś neokid który wyśmieje tego chłopaka. Komandos, porównaj sobie swoje doświadczenie (jak mniemam kilkuletnie) i wiedzę, z doświadczeniem tego faceta (który pewnie parę razy włożył płytę do napędu i przeszedł grę na easy).

Fakt faktem, napisał bzdury, ale temat wszak brzmi "ulubiona postać" czyli wybieramy te, które NAM, subiektywnie najbardziej pasują, a nie obiektywnie są topami.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: Oscar »

Miałem okazję zagrać sobie parę razy w T6 na PSP, i stwierdzam że:
Lubie: Hei, Bryan, Marduk, Jack-6, Law, DJ, Jin, Hwo, Paul
Zmory: Alisa, Lars, Bob, Lee, Xiao
Ostatnio zmieniony 20-06-2011, 21:38 przez Oscar, łącznie zmieniany 1 raz.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Adi_Rash
Elite player
Elite player
Posty: 137
Rejestracja: 10-06-2010, 07:27
Lokalizacja: Inowrocław
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: Adi_Rash »

Ja sam lubię Leo i Yosha choć nie gram nimi idealnie. No i do ulubieńców zaliczę Mokujina ^^
Moje zmory: "lammer King", Asuka (chwila nieuwagi wystarczy by dostać po dupie), Baek (po prostu nie umiem z nim grać ;P) i Krystyna z Edkiem (jak ktoś chamsko lami to nawet wstać się nie da). To chyba na tyle by było.
Awatar użytkownika
ricktworick1
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20-06-2011, 21:05

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: ricktworick1 »

Gram w Tekkena 6 na PSP i powiem, że uwielbiam:
Jack-6 - Tymi robotami gram od trzeciej serii, na początku jakoś nie przypadły mi do gustu, lecz gdy się pojawił Gun Jack to rosyjskie maszyny mają ode mnie największy respekt. Silne, choć dość wolne, średnio z obroną, ale jeśli masz dobre wyczucie czasu i rytmu, to Jack jest super. Nawet na Ultra Hardzie nie mam z nim problemów (Mam Tekken Goda)

Marduk - Tu akurat dość ciekawie się złożyło, bo Mardukiem zacząłem przypadkowo, akurat wybierałem na Randomie i na niego trafiłem. Po walce bardzo mi przypadł do gustu. Jego silne ciosy i moc po prostu niesamowita, choć czegoś mu brakuje wg mnie.(Tekken God)

Bryan - Jego śmiech nie jest już taki jak w 5 serii, ale to nie zniechęciło mnie do gry nim. Bardzo silny, lecz tak samo jak Marduk, czegoś mu brakuje. (Narazie chyba tylko Master)

Zmory:
Azazel - Ach...Nagle jakiś stwór się pojawia. I niby po co? Gdy pierwszy raz z nim walczyłem to myślałem, że to coś z grą jest nie tak.

Nancy jakaś tam czy coś... - Tylko raz udało mi się pokonać to "Coś". Wielkie, dziwne, jakaś masakra. Trzeba dużo treningu by to pokonać!

To chyba tyle
Yasato
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 02-08-2011, 12:18
Ogrywam: Tekken 3

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: Yasato »

To mój pierwszy post witam wszystkich.

A do tematu

Ulubione:
Jin Kazama: Mistrz, trzeba się wysilić przy grze i na online można zaskoczyć. 10/10
Bryan Fury: Psychopata robocik i ma mój ulubiony styl walki Kick Boxing. 8/10
Bob:Typowo Ofensywny, ale nie widzę go w systemie walki starszych tekkenów 7/10
Heihachi Mishima: Lubię bardziej z względu na sentyment ale na online można nim wkurzyć 7/10

Zmory:
Alisa:Co to do jasnej anielki jest? Postać dobra na początek ale potem okazuję się po prostu postacią dla Noobów.
Lili:Następna postać wkurzyło mnie to że przyszedł mój kumpel ja gram od pół roku on przyszedł raz użył jej z względu na to że jest blondynką i jednym ciosem cały czas.
Lee Chaolan:Te jego Lowy mnie wkurzają.
Zafina:To chyba Bezkręgowiec.
chemik212
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 07-09-2011, 00:05

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: chemik212 »

Moje ulubione postaci:
Law - Jest bardzo szybkim zawodnikiem, mam mnóstwo kombinacji, można zaskoczyć przeciwnika;
Lee - argumenty jw, z tym że, mniejszy wachlarz kombinacji i zaskoczenia przeciwnika;
Bryan - Jest bardzo efektownym dla mnie graczem;
Kazuya - EWGF, demoniczny charakter etc.;
Heichachi -jw

Nie mam postaci których nie znoszę, ponieważ każdy ma jakieś tam wady i zalety :hyhy:
Damian55
Beginner
Beginner
Posty: 22
Rejestracja: 07-11-2009, 20:07

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: Damian55 »

Ulubione:

Nina - moja pierwsza, mainowa postać, uwielbiam ją za wszystko :>
Zafina - druga postać, którą zacząłem poważnie grać, aż do tekkena 6 grałem tylko Niną :D
Miguel - po Zafinie kolejna postać, której jeszcze nie opanowałem w pełni, ale się staram :)
Lili - nie jest jakaś trudna do grania, ale śmieszna postać, więc czasem pogram :]

Znienawidzone!:

Law - bije, bije, nagle bum podcina nie wiadomo kiedy, robi combo i game over
Paul - 1 hit Paula = -80% hp :<
Bob - co to ku*** ma być?!@($*&%@:!$@>!$%?^L@:L
Mazejn
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 02-10-2011, 11:42
Ogrywam: tekken 6, rock band 3
Kontakt:

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: Mazejn »

Moje ulubione to:

Leo-trafiłem na niego przez przypadek ale po pierwszej walce bardzo mi sie spodobał nim
jako jedynym pokonałem Azazela

Lars-podoba mi sie jego styl walki

Asuka-gra mi sie nia bardzo dobrze

Nienawidze:

Lili- wkur...

Alisa- wkur... jeszcze bardziej
Ostatnio zmieniony 02-10-2011, 22:17 przez Mazejn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: August »

Ja nie ogarniam Zafiny. Gdy widze jak sie zgina to zaczyna mi sie robić nie dobrze...
Lubię dalej Kinga i polubiłem Xiao
Obrazek
Awatar użytkownika
Lefcio12
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 96
Rejestracja: 26-09-2011, 12:43
Lokalizacja: kraków
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: Lefcio12 »

Mokujin.Lubie wszystkimi postaciami napierdala......ć combo a on to w sobie ma:P.
tekken revolution ^^
Awatar użytkownika
Tostu
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 24-12-2011, 11:16
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.

Post autor: Tostu »

Lubię :

Nina - nie wiem dla czego ... szybka, świetne combo, wiele hitów pod qcb . Kto gra w trybie Versus, albo Online wie jak łatwo spowalniając to qcb zmylić, oraz uniknąć jakiegoś przeciwnika.

Anna - przede wszystkim, jak sądzę cholernie dobra w obronie, podobnie jak Nina. Oraz kochane F,f + 3,4,3, b+3 2+3 przy ścianie.

Kazuya - chyba najszybszy z Miszim . Najłatwiej robi EWGF + jego nowe niezawodne tricki ( dalej - ciosy ) z Tekken 6. Dopiero w T6 odkryłem jak dobry potrafi być.

Julia - prosta fighterka. Wiele ataków mylących z WS oraz na low.


Nie lubię ?
Azazel - dzięki Bogu nie można nim operować.

Lili - dalej nie pojmuję, czemu mój brat rozłożył nią moją Ninę ( od 5 lat jestem jej operatorem) po kilku dniach treningu ... [wmawiam sobie, że to przez to , że tekkena 6 mam dopiero od dwóch tygodni ale nie zawsze podnosi mnie to na duchu xD ] Mam nadzieję, że to co panowie z Namco z nią zrobili to jakiś joke w T6... Wierzę , że w TTT2 zostanie osłabiona, tak jak zrobili to z Niną już w Tekken DR.

Bob - tu wypowiem się krótko - wygląd . :P
"Walka bez wiary w zwycięstwo jest jedyną walką czystą: bez premii i łapówki."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”