Z tematu Wasze Fotki

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: gascan »

Heh ale gimbus.
ObrazekObrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: Adept »

gascan pisze:Heh ale gimbus.
Twój trolling jest teraz gówno warty, skoro wycykałeś ;) nie każdy widać rodzi się z jajami.
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: August »

Car nie przejmuj się wypisami gascana. on ci zazdrości :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: Komandos »

Nie, Gascan po prostu jest cymbałem. Ale to nie jego wina, taki się już urodził :P
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: caradolph »

gascan dawaj swoje zdjęcie zamiast ciągle komentować ;)
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: August »

no właśnie. pora by ciebie komentować :)
Obrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: gascan »

Widzę, że próbujecie mnie sprowokować już po raz drugi ale przykro mi nie wrzucam swoich zdjęć na jakimś forum dla nerdów.
Wszyscy co tu wrzucili foty wyglądają jak nerdy, jebane gimbusy i dziewice więc nie pasowałbym tu. Pozdro.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: August »

i gdzie Krelian jest w takich chwilach xD
Obrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: Adept »

gascan pisze:Widzę, że próbujecie mnie sprowokować już po raz drugi ale przykro mi nie wrzucam swoich zdjęć na jakimś forum dla nerdów.
Wszyscy co tu wrzucili foty wyglądają jak nerdy, jebane gimbusy i dziewice więc nie pasowałbym tu. Pozdro.
Właśnie dlatego Twój trolling jest już gówno warty, więc zamknij japkę Internetowy Wojowniku. Zawsze uważałem, że by trollować, trzeba mieć jakieś podstawy. Nie dając tych podstaw jesteś po prostu nic nie wartym kolesiem z kompleksami.

Ja Krelianowi kiedyś powiedziałem takie przysłowie "Cipa w świecie, kozak w necie". Niestety teraz dopisuje się ono na Twoje konto. Będę w sierpniu na Gamescomie oraz na praktycznie wszystkich imprezach większych z Mortalem związanych. Teraz Ty napisz na jakich imprezach będzie, żebyśmy się gdzieś spotkali na szlaku :)

Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem anonimową postacią, Tomasz Chmura z Tarnowa, miło mi. W obecnym zestawieniu to teraz Ty jesteś pizdą i z miłą chęcią Cię ponękam trochę, bo ja lubię Internetowych Kozaczków ;).
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: caradolph »

gascan pisze:nie wrzucam swoich zdjęć na jakimś forum dla nerdów
twoja sprawa nerdzie ;)

nie chce niczego sugerować, ale powinien warna dostać
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: gascan »

Adept pisze:
gascan pisze:Widzę, że próbujecie mnie sprowokować już po raz drugi ale przykro mi nie wrzucam swoich zdjęć na jakimś forum dla nerdów.
Wszyscy co tu wrzucili foty wyglądają jak nerdy, jebane gimbusy i dziewice więc nie pasowałbym tu. Pozdro.
Właśnie dlatego Twój trolling jest już gówno warty, więc zamknij japkę Internetowy Wojowniku. Zawsze uważałem, że by trollować, trzeba mieć jakieś podstawy. Nie dając tych podstaw jesteś po prostu nic nie wartym kolesiem z kompleksami.

Ja Krelianowi kiedyś powiedziałem takie przysłowie "Cipa w świecie, kozak w necie". Niestety teraz dopisuje się ono na Twoje konto. Będę w sierpniu na Gamescomie oraz na praktycznie wszystkich imprezach większych z Mortalem związanych. Teraz Ty napisz na jakich imprezach będzie, żebyśmy się gdzieś spotkali na szlaku :)

Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem anonimową postacią, Tomasz Chmura z Tarnowa, miło mi. W obecnym zestawieniu to teraz Ty jesteś pizdą i z miłą chęcią Cię ponękam trochę, bo ja lubię Internetowych Kozaczków ;).
Lol jaki nerd rage. Widać zabolało. Pewnie ten fragment o byciu dziewicą co? Odróżnia nas to, że ty zwracasz uwagę na to co ludzie piszą w necie i się tym przejmujesz. Dla mnie net i fora to śmietnik.
ObrazekObrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: Adept »

Ja w przeciwieństwie do Ciebie przestawiłem się z imienia i nazwiska, Ty nadal jesteś Internetową, anonimowym gamoniem, który gdy ktoś konkretnie podszedł do tematu, po prostu boi się konsekwencji. Tym się różnimy, że ja mam jaja, a Ty udowodniłeś, że jesteś zwykłym chłoptasiem, który twardy jest tylko przez jego Internecik.

Skoro ja jestem nerdem, to kim Ty jesteś, skoro zgnoił Cię nerd do tego stopnia, że przestraszony nie jesteś nawet w stanie przyjąć rękawicy ;)? Ale spoko spoko, ja rozumiem. Gdy dochodzi do konkretów, tacy jak Wy zawsze chowają ogonki za swoje monitory ;)

Bez pozdrowienia i fajnie by było gdybyś w końcu wyhodował jaja.
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: gascan »

No cóż zostałem zgnojony w internecie. Bywa i tak w życiu.
ObrazekObrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: Adept »

gascan pisze: Lol jaki nerd rage. Widać zabolało. Pewnie ten fragment o byciu dziewicą co? Odróżnia nas to, że ty zwracasz uwagę na to co ludzie piszą w necie i się tym przejmujesz. Dla mnie net i fora to śmietnik.
Nie tyle przejmuję, co po prostu uważam, że jak ktoś już gada, to nie powinien robić z mordy dupę. Jeżeli ktoś jest twardy przez Internecik, to fajnie by było gdyby na żywo prezentował podobne wartości :) Jeżeli dla Ciebie net i fora to śmietnik to licz się z tym, że nie jesteś sam tutaj i zaczniesz burdel robić, to inni zareagują. Forum bijatykowe to również pewna forma społeczności, a jak wiemy, każda społeczność ma swoje zasady. Więc albo Ty zaczniesz je przestrzegać, albo wypierdalaj. Proste to i logiczne.
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: xOlekPLx »

haha, gascan osczędz sobie wysilku bo wątpie ze ktos przejmuje sie twoimi wypocinami, masz proste myślenie, które towarzyszy zazwyczaj prostym ludziom ;]] a więc oszczędz wszystkim nerwów, straty czasu i po prostu nie wypowiadaj się w tym temacie. ;)
Zablokowany

Wróć do „Kosz”