Z tematu Wasze Fotki

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: August »

gascan, :ban:
Obrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: Adept »

Nie no, na bana nie zasługuje, nie przesadzajcie. Po prostu jego trolling stracił na wartości, bo nie ma sobą nic do zaprezentowania. Trolling bez podparcia niczym się nie różni od dzieci neo - istnieją tylko w wirtualnym świecie.

Wróćmy więc do tematu, a gascana zostawmy w spokoju. Zadarł nie z tym człowiekiem i się po prostu przeliczył. Jego sprawa.
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: gascan »

To nie trolling, Wy tak wyglądacie.
ObrazekObrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: Adept »

gascan pisze:To nie trolling, Wy tak wyglądacie.
Dobrze już wielki Internetowy Wojowniku, bo neostrada się przegrzeje ;) Miałeś już swoją szansę. Oceniać nas nie będzie pizda, która boi się swojej twarzyczki pokazać. Tak gascan, jesteś gorszy i słabszy ode mnie.
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: gascan »

Obrazek

Tyle na ten temat ode mnie. Hejtujcie sobie w spokoju. Ale zastanówcie się dwa razy zanim wrzucicie swoje zdjęcie na którym wyglądacie chujowo bo ja czuwam. Pozdrawiam.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: Komandos »

Gascan masz racje, wszyscy tu są nerdami tylko ty jesteś manly i cool. Sam widzisz, że tu nie pasujesz, więc wypierdalaj. Jaszcze raz walniesz jakiś pseudo debilny komentarz do czyjegoś zdjęcia to osobiście się pofatyguję i odetnę ci kabel od internetu :luka:
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: Adept »

Obrazek

A kim Ty jesteś byśmy się zastanawiali dwa razy? Obrazek
Chciałem fotkę - zdygałeś
Chciałem infa odnośnie Twojego pobytu - zdygałeś
Chciałem żebyś nie pozostał anonimową osobą - zdygałeś

Wiesz jak to wyszło? Kozaczyłeś, kozaczyłeś, nagle coś poszło nie tak, bo ktoś merytorycznie odpowiedział i skonfrontował się jak dorosły człowiek z Tobą i co? I nagle to Ty jesteś maluczki :) Także z uśmiechem na twarzy również kończę rozmowę, bo ładnie ona obrazuje to, jak działa psychika Internetowych Wojowników - twardzi, dopóki nie przyjdzie z nimi gadać o konkretach Obrazek

Skomentuj moje foto, pizdeczko wojująca w Interneciku tylko Obrazek

Obrazek
- foto stare. Z okresu gdy walczyłem po Polsce i Europie na ringu. Teraz już wiesz dlaczego się nie pierdolę z takimi jak Ty? Bo w realnej sytuacji, bałbyś się nawet na mnie spojrzeć ;)

A jak nie wiesz kim jestem, to powtarzam jeszcze raz, z chęcią Cię zapoznam offline, bo ogólnie ja lubię trolling, ale jeżeli jest podparty czymś. Napiszę Ci na PW gdzie będę jeździł po Polsce sędziując lub uczestnicząc w imprezach gamingowych.
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: gascan »

@Komandos
Żartujesz prawda?
Obrazek

Wygłupiłeś się wrzucając kiedyś foty na których wyglądasz jak wyglądasz i w sumie masz prawo hejtować. Nie dziwię ci się. A i witamy ponownie na Honmaru po przejściach na backdashu gdzie wszysccy mają niezłą polewkę z ciebie, twojej gry w tekkena i najlepszego Bruce'a w Polsce.


Kolejny już znany wszystkim przygłup który twierdzi, że ma przewagę nad kimś bo on wrzucił fotę a ktoś nie:
Obrazek

Jak widać ładny chłopak w drogich firmowych ciuchach i z kolekcją oryginalnych gier. Ma jednak mocny argument bo kto może się równać z takim przebojowym chłopakiem. W rzeczywistości lubi łapać innych chłopców za jaja i się czasami wypiąć co widać po twarzy.
Ostatnio zmieniony 26-06-2011, 14:28 przez gascan, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: Oscar »

@Adept, spoko tatuaż na ręce.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: Adept »

gascan pisze:
Kolejny już znany wszystkim przygłup który twierdzi, że ma przewagę nad kimś bo on wrzucił fotę a ktoś nie:

Jak widać ładny chłopak w drogich firmowych ciuchach i z kolekcją oryginalnych gier. Ma jednak mocny argument bo kto może się równać z takim przebojowym chłopakiem. W rzeczywistości lubi łapać innych chłopców za jaja i się czasami wypiąć co widać po twarzy.
Marcinku, ja Ci cały czas tłumaczę, że ja z miłą chęcią poznam Cię osobiście :). Będę nawet w Szczecinie, a to niedaleko Twojej miejscowości Banie. Więc już nawet mamy wspólne miejsce do pogadania na żywo :)

To raz. Dwa pracuję w dwóch branżach oraz jestem trenerem sportów walki (1kyu, Koburyu nunchaku jutsu), więc stać mnie na drogie ciuchy i oryginalne gry (zwłaszcza, że moją drugą branżą są gry komputerowe). A w rzeczywistości walczę takich imprezach jak Ligii Brazylijskiego Jiu Jitsu (Kraków), czy Mistrzostwa Europy w full kontakcie (Worcester).

Jeszcze raz powtarzam: Nadal chcesz być taki cwany w Interneciku? Ty wojowniku wirtualny? Czy może serio powiesz mi to w twarz :)?
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: gascan »

Trochę to żenujące straszyć w necie że jest się trenerem sportów walki. Dla mnie jesteś pajacem który dał się sprowokować i tak już zostanie.
ObrazekObrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: Adept »

gascan pisze:Trochę to żenujące straszyć w necie że jest się trenerem sportów walki. Dla mnie jesteś pajacem który dał się sprowokować i tak już zostanie.
Klaruję Ci sytuację kochanieńki, bo uważasz, że wszyscy tu jesteśmy pizdami i nerdami ;) A uwierz mi, nie szepnąłem słówka o tym, czym ludzie się zwykle chwalą, czyli sukcesami. Kto wie, ten wie. To, że sobie napisałem, że trenuję i sam jestem trenerem to tylko takie oczko do Ciebie ;) Żeby uważać z kim się zaczyna w Internecie.

Prawdopodobnie będę w sierpniu w Szczecinie. Dam Ci konkretną datę i godzinę na PW. Ps. wezmę aparat, wszyscy zobaczą jaki wojownik jest z gascana :)
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: gascan »

O kurde dopiero zobaczyłem te foto bez koszulki na poprzedniej stronie.. hehe. Jesteś jednak inny niż nerdy w tym temacie bo do tego pocieszny.
ObrazekObrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: Adept »

Pocieszny nie pocieszny, wystarczyło zamknąć mordę i nie zgrywać kozaka w necie, a obyło by się bez tragedii. Ostatecznie wystarczyło dać swoje foto i trollować dalej. Nie miałbym nic do gadania, ale Ty jesteś przykładem ludzi, których nienawidzę, czyli takich, którzy myślą o sobie jak o bogu, a tak naprawdę leczą kompleksy. Sam sobie to piwo nawarzyłeś.

Pozdrawiam,
Adept
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: caradolph »

Wypraszam sobie określenie nerd. Wkurza mnie twoja zasrana krytyka "miszczu internetu". Może byś wreszcie pokazał swoją twarzyczkę i przestał pierdzielić jak zatwardziała tajka z pobliskiej tancbudy, że mu ty wszyscy jesteśmy nerdami i gimbusami. Jak wszystkie fora są takie biedne wg ciebie to posłuchaj komandosa i wydupiaj. To jest forum bijatykowe, pewna społeczność i każdy ma prawo do niej przystąpić. Twoją jedyną rolą tutaj jest "I'm the master, you're the puppets". Jak wlatujesz na to forum to pierwszą rzeczą, którą zrobisz jest trollowanie bądź bezpodstawna krytyka. Oceniasz wszystko i wszystkich pod kątem "bo ja tak kur*a lubię". Gdybyś spotkał kogoś z nas na żywo to założę się, że już byś nie uważał siebie za takiego "Boga" kiedy by ktoś spuścił ci manto.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Zablokowany

Wróć do „Kosz”