Z tematu Wasze Fotki

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: WolfBogard »

Jabanym Gimbusem to Cie stary zrobil. Wypraszam sobie takie teksty...
Jak Cie zobacze na jakims zlocie to masz w ryj za to. Chyba, ze przeprosisz i polecisz po browar.
Obrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: caradolph »

Kto daje wszystkim "pomógł" ??
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: mg1987 »

gascan pisze:nerdy
Ja noszę to miano z dumą. Obrazek
Trzeba mieć trochę dystansu do siebie, bo inaczej w internecie (w życiu zresztą też) nie przetrwasz nawet minuty.
Adept pisze:zdygałeś
Chyba tylko w amerykańskich filmach teksty tego typu ("chicken") działają. :oczami:

A na serio to chciałbym mieć tylko takie problemy jak wy teraz.
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: Adept »

To gascan ma teraz problem, nie my. Gdyby kózka nie skakała...
Ostatnio zmieniony 26-06-2011, 16:10 przez Adept, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: mg1987 »

Adept pisze:To gascan ma teraz problem, nie my.
Dobra, to zapomnij co pisałem o dystansie do siebie, zapamiętaj chociaż o odrobinie luzu na co dzień. Poza tym:
[Spoiler ]
Ustawianie solówki na publicznym, ogólnopolskim (i nie tylko) forum, z powodu obrazy w internecie? Jeśli to nie jest zachowanie godne stereotypowego gimnazjalisty to już nie wiem co nim jest. Lol, co za ludzie. Aż wstyd że muszę zwracać uwagę dorosłym i to jeszcze starszym od siebie.
Modom proponuję zacząć wystawiać ostrzeżenia.
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: Adept »

Niech zaczną w takim razie od wyrzucenia gascana. Gdyby zrobić referendum, to on zdobyłby największą liczbę głosów do zbanowania za bycie ścierwem, a nie człowiekiem.

Poza tym nikt nie chce się ustawiać na ustawki, tylko po prostu napisaliśmy, że jak go spotkamy na jakimś zlocie to ma w ryj, chyba że kupi piwo Wolfowi. Chamstwa tolerować nie będziemy.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: mg1987 »

Adept pisze:Poza tym nikt nie chce się ustawiać na ustawki, tylko po prostu napisaliśmy, że jak go spotkamy na jakimś zlocie to ma w ryj, chyba że kupi piwo Wolfowi.
No cóż, źle zrozumiałem. Nadal jednak obstaję przy dystansie do siebie i odrobinie luzu. Co do prowokacji gascana: "Psy szczekają, karawana jedzie dalej". Bez odbioru.
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: WolfBogard »

Dokladnie tak...
Za stary na to jestem zebym to zlewal. Mam nadzieje, ze Ludzie odpowiedzalni za to forum zrobia z Panem G. porzadek bo byc tak nie moze. Rozne rzeczy sobie mowimy, ale to bylo ponad jakie kolwiek granice. Zeby to jeszcze byl dobry kolega/kumpel to bym przyjol to lajtowo, ale kolegi to ona tylko status na forum i nic po za tym...
Obrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: Adept »

Tylko to szczekanie jest żenujące i odstrasza ludzi od jakichkolwiek postów na tym forum, bo zaraz się gascan przyjebie bez powodu.

Więc teraz my dla odmiany się do niego przyjebaliśmy. Zróbcie coś z tym szmaciarzem, bo wystarczy zauważyć ile osób już tu wkurwił w tym temacie i ile chce mu wyjebać. A zdenerwować Wolfa, to większa rzecz niż mnie. Nie moja wina, że nie potrafił wyluzować i ciągnął tę farsę, ja na początku zacząłem normalnie do niego gadać. Szczekał dalej to zrobił sobie wrogów i tyle.

A ja mam to w naturze, że jak jakiś kundel ciągnie mnie za nogawkę to go kopię w mordę.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: Martins »

Hejtowanie (często bezpodstawne) by Gascan to słaby przykład trollingu, który forumowicze na czele z Adeptem słusznie według mnie spiętnowali. Sam jestem ciekaw tej zajebistej facjaty Gascana, vel Marcina, który nie kojarzy się z gimbusem, dziewicą i nerdem :rotfl: a po prostu z megafakinkulkolesiem. Sam "Mąciciel" słusznie jednak zauważył jedną rzecz w opiniach głoszonych przez Adepta. Sorry, ale teksty w stylu: "ćwiczę karate i wiem gdzie mieszkasz" to się często pod sklepem osiedlowym słyszy niekoniecznie z ust wybitnie kulturalnych osób, o ich inteligencji nie wspominając. Adept, załóżmy, że jak się spotkacie w tym Szczecinie i Gascan powtórzy ci w twarz to co tu napisał, to co mu zrobisz? Bo dałeś do zrozumienia, że twoje argumenty ze słownych przejdą pewną metamorfozę na całkowicie odmienny ich rodzaj :zdegustowany: . Ludzie na jakimś "poziomie" tym się różnią od tych "pozostałych", że po usłyszeniu argumentów (nawet i słabych albo i żadnych), potrafią przedstawić swój punkt widzenia w dyskusji nie korzystając z mięśni, pięści i pasów karate. Pewnie to wiesz, po tym jakie posty piszesz, ale w tej dyskusji z Gascanem, wrażenie sprawiasz zupełnie odwrotne.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: Adept »

Jak ktoś jest chamem to jakakolwiek dyskusja z takim człowiekiem nie ma sensu. Tak jak Wolf wyżej napisał. Nie jest on ani moim, ani kogokolwiek stąd kolegą by nas obrażać. Przedstawiać swoje zdanie można, gdy ktoś się z nim nie zgadza, a nie w sytuacji kiedy początkowym argumentem było "siedzą tu pizdy i nerdy". Gratuluję Ci, jeżeli Ty byś chciał mu tłumaczyć 10 stron, że tak nie jest ;) (Co i zresztą ja próbowałem).

Poza tym tak na logikę, dyskutować to można wymieniając zdania na dany temat, a nie tłumacząc debilowi, że obrażanie innych jest na poziomie szkoły podstawowej. Nie mając wyboru przybrałem jego taktykę i dojebałem się do Marcinka, a inni dołączyli mając dosyć tego człowieka. Nawet Wolf napisał, że ten frajer ma w ryj, co ja więc się będę wybijał? ;)

Nie widzę w tym nic złego. Dyskutować to można z ludźmi na poziomie, a nie z ludźmi, którzy za cel obrali sobie obrażanie innych.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: eq2D »

Nie ważne ile w barach czy portfelu - jak kogoś przejmuje pierdolenie na forum to rzeczywiście powinien się zastanowić i co najmniej zwiększyć dystans do tego co czyta w necie oraz do siebie, bo do niczego to dobrego nie doprowadzi. Ty się Adept wkurwiasz na to, że gas mówi na jakież ziomka "gimbus, pizda, nerd" czy coś w ten deseń, ale to nie jest temat gdzie trza zachować powagę i chwalić rogatego na każdym kroku. Prywaty na zasadzie "wpierdole ci" załatwiajcie sobie na PW, bo mnie akurat chuj interesuje kto gdzie mieszka, co, z kim, jak, gdzie, kiedy wchodzę na temat o krzywych mordach. I na pewno nie tylko mnie się to tyczy. Podchodząc tak kurewsko poważnie to teraz każdy powinien szukać gasa za to że każdego pizdą, czy tam nerdem nazwał (?), ale jakoś nie widzę pospolitego ruszenia z widłami. Może warto trochę dać na luz (w tym przypadku)? Na świecie jest kur** tyle problemów...

@gas, weź przestań pierdolić już

@caradolph chwalisz rogatego, + jeden do charyzmy
Obrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: Adept »

Zawsze uważałem, że jak ktoś coś pisze, to bierze pełną odpowiedzialność za swoje słowa. Czy to wypowiedziane na żywo, czy napisane w gazecie, czy choćby na forum. Ze wszystkiego człowieka można rozliczyć. Tak też stało się z gascanem.

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę pisząc o "dystansie na forum", że życie forumowe często przenosi się do rzeczywistości w postaci zlotów i mistrzostw/turniejów. Więc proszę mi nie pisać bym się nie przejmował, skoro ja ze społecznościami z którymi obcuję w Internecie, spotykam się na żywo. Tak również jest w przypadku Honmaru i Sceny MK. Więc nie widzę żadnego powodu, który przemawiałby za gacanem i braku reakcji na jego żenujące wybryki. Co, Wy też mówicie, że deszcz pada jak się na Was pluje? Bo ja nie :)
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: eq2D »

Jak ktoś będzie chciał mnie obrazić (bo o tym mowa) to będzie się musiał postarać - powiedzieć mi to w twarz. Jeśli ktoś napisze na forum internetowym cokolwiek co miało by mnie ruszyć to mnie to zwyczajnie nie chwyta (choć zripostować mogę, bo potrafię, a nawet lubię), bo w 100% przypadków jest to mierne i poniżej jakiegokolwiek poziomu. Nie mówię, że nie masz racji odnośni odpowiedzialności za swoje słowa, bo tu masz całkowitą rację, ale nie można zapominać o tym, że są miejsca (także i na forum) gdzie powaga nawet nie jest wskazana, a więc i siłą rzeczy odpowiedzialność za wypowiedziane słowa spada do poziomu marginalnego.

Adepcie - sam sobie odpowiedziałeś na ten cały problem. Skoro spotykasz się z ludzikami na żywo, to wtedy może się się okazać kto pizda, kozak, nerk, ninja, itd. Tu, tak tu, nie ma sensu z takimi gadkami, bo one nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości. Masz problem do danej osoby, będziesz miał okazję ją spotkać - nie ma problemu. Czy na tym śmietnisku jest nam potrzebna kolejna burda, wojenka, przekomarzanie się?
" Co, Wy też mówicie, że deszcz pada jak się na Was pluje?" - takie coś jest na poziomie tego z czym tak teraz walczysz teraz. Tak, widzę że to forma pytająca, ale pewna sugestia została zawarta.

Ja nie twierdzę, że to co robi gascan jest dobre, ba, wręcz zaczyna to być zwyczajnie nudne i nie bawi jak na początku. A ten dystans o którym tak wspominamy, Adepcie, to nie zatruwanie sobie życia zbędnymi problemami. Bo taki problem, to nie problem. To efekt uboczny tego że za dużo ludzi w Polsce ma internet. Coś w ten deseń.

Aha, bom puenty zapomniał napisać, hah. Załatwcie to miedzy sobą, jak faceci (nie jak idioci), jeśli jest taka potrzeba.
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Z tematu Wasze Fotki

Post autor: Komandos »

eq2d tu nikt się nie wkurwia o to, że Gascan wyzywa ludzi od nerdów, a przynajmniej nie to jest głównym powodem. Mnie jego zdanie na temat mojej osoby interesuje tyle co wczorajsza woda w klozecie. Jeżeli jednak chce już wyśmiewać czyjeś foto, a nie daje drugiej stronie możliwości jakiejkolwiek odpowiedzi, bo sam swojej twarzy nie pokazał, to jest to po prostu skurwysyńskie zachowanie.
A z wkurwionym Adeptem zapewne nikt z tego forum nie chciałby mieć do czynienia w rzeczywistości i podejrzewam, że słów na wiatr nie rzuca :P
Zablokowany

Wróć do „Kosz”