Waku Waku 7 Tournament

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: mg1987 »

Termin przedłużam do niedzieli (03.07) do 23.59.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: mg1987 »

Nadal czekam.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: Martins »

mg1987 pisze:Nadal czekam.
Skoro termin do niedzieli, szczerzę w to wierzę :hyhy:

Informuję pana Jarka, dzień w dzień, że jego czas nadchodzi, ale On jak na razie pozostaje głuchy na moje obelgi.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: mg1987 »

Przypomniałem się bo coś przycichło.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: J.a.r.e.k. »

Panie i Panowie, oto legendarny Pierwszy Honmarowy turniej Waku Waku 7 dobiegł końca.

Wyniki finałowego starcia tytanów:

J.a.r.e.k. (Politank-Z) 5:0 (Slash, Mauru) Martins

Platforma: Supercade
Replay 1 - Martins vs jarek 7/3/2011 7:21:51
Replay 1 - jarek vs Martins 7/3/2011 2:59:53 (o ile czegos nie pomieszalem)

Stało się - rzekłby każdy naoczny świadek tej epickiej bitwy. Kiedy ziemia zadrżała pod naporem Politankowych gąsienic, zewsząd dobył się rozdzierający zgrzyt tnącego powietrze ostrza. Pełen furii bishonen rzucił się, nie bacząc na policyjny stopień, patrolującemu dzielnicę funkcjonariuszowi prawa do gardła. Szczęśliwie zręczni operatorzy tej niezniszczalnej i efektownej maszyny w porę zareagowali mądrym unikiem by momentalnie wyprowadzić kontrującą salwę przeciwbishonenowych pocisków. Podczas gdy walka rozgorzała na dobre, do wartkiej akcji dołączyła się przyszywana siostra Slasha, wraz z jej "wypasionym" kotem, który nie wymawia litery "R". Sprytnie skonstruowany Politank-Z ku zdziwieniu obojga, potrafił walczyć to raz z jednym, raz z drugim a nawet jednocześnie, mając do dyspozycji cały swój bezczelny arsenał prawa. Kiedy Slash zamierzał wykonać swój najmocniejszy cios, wespół z potężnym beknięciem grubo sytego sierściucha, nagle ziemia ponownie zadrżała. Jednak z siła po stokroć potężniejszą. Kiedy przed trojgiem młodocianych przestępców (wliczając w to jak najsłuszniej grube kociwie) wyrosła fala broni tak niewyobrażalnej, że sama świadomość jej istnienia, zadecydować by mogła o wyniku tej bitwy. Powietrze przeszył wysoki świst, a oczy oślepił błysk. Następną rzeczą, którą cała wataha zapamiętała było przebudzenie się na posterunku we wspólnej celi. Tak oto drodzy czytelnicy zakończył się pierwszy patrol Waku Waku. Losy skazańców..cóż nie skończą oni już gimnazjum. A Policyjny uzurpator Tank, otrzymawszy od burmistrza nowe złote gąsienice, ponownie przemierza każdy ciemny zakamarek wielkiego miasta w poszukiwaniu dowcipnisiów i wagarowiczów. Dziękuję za uwagę.

Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: Martins »

Martins (Slash, Mauru) 0 (przez przypadek) - 5 Jarek (Politank) bgs!

Patrząc na sprawę pod kątem dramatycznych wydarzeń wczorajszego wieczoru, dzisiejsza milicja w najmniejszym stopniu nie respektuje praw obywateli do swobody wypowiedzi, tudzież swobody do wygrywania bardzo ważnych honmarowych zawodów. Jakim prawem można używać broni palnej w środku dnia przeciwko nieuzbrojonym cywilom wygrywającym turniej Waku Waku 7?! Jak niesamowicie zimnym kamieniem musi być serce kogoś, kto ma odwagę podnieść karabin, bombę, czy inne tego typu ohydne żelastwo, na małe dziecko, bezbronne zwierzę, oraz ( tutaj znajdzie się opis bardzo brutalnej czynności stosowanej przez sTRÓŻÓW pRAWA) najpiękniejszą z pięknych, niczym nie zszarganą fizycznie oraz psychicznie, idealną w swym ideale - FACJATĘ BISHONENA O ELFICH KORZENIACH?!!!!!! Czymże zasłużyły sobie na taki los fanki urody cudownego Slasha? Cóż uczyniły okrutnemu Politankowi i jego jeszcze bardziej okrutnej załodze (której częścią podobno jest nomen-omen pies)? Jak można zamykać bezbronne dziecko w więzieniu zaraz po strzelaniu do niego?! Jak można zamykać bezbronne i głodne owoców oraz tańca zwierzę w więzieniu?! Jak można sprowadzić do aresztu właściciela tak cudownej facjaty jaką niewątpliwie dysponuje Slash?! Nigdy tego nie zrozumiem, co może świadczyć też o tym że nigdy się z tym nie pogodzę, tak jak i cały (w tym momencie oburzony i pełen współczucia dla zniewolonych bohaterów) świat! Maleńka Mugi już nigdy nie odnajdzie rodziców :zalamany: , Mauru już nigdy nie zje sobie owocu i nie zatańczy z radości po jego zjedzeniu :zalamany: , a przepiękny Slash już nigdy nie dostanie nic za darmo od jakiejś uroczej elficy tylko dlatego, że wygląda jak wygląda :zalamany:....
Ale ok Jarku, wygrałeś, gratulacje....tylko zastanów się czasem (chełpiąc się tym zwycięstwem w zaciszu swojej ubikacji) jakim kosztem chłopcze, jakim kosztem.......
Ostatnio zmieniony 28-09-2012, 23:59 przez Martins, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: J.a.r.e.k. »

Oto nieoficjalne stanowisko Politanka, zasłyszane podczas nocnych rozmów w policyjnej spelunie.

"... to jeżeli taki Slash nic w życiu nie robi, myśląc że przebuja się przez życie piękną twarzą, nie płacąc podatków miastu, to ja się go pytam, a jeżeli prace byś miał, to on mówi że od razu by ją rzucił i olał ciepłym moczem, to ja się pytam po co taki człowiek żyje, po co taki człowiek żyje jak ten chwast...wyrwałem chwasta"
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: mg1987 »

Pozostaje mi tylko oficjalnie ogłosić o tym, ze turniej został zakończony. Zwycięzcy gratuluję, reszcie zaś życzę więcej szczęścia następnym razem. Wszystkim dziękuję za udział. Mam nadzieję, że przy kolejnym turnieju będzie równie wielu chętnych. Do następnego.

Byłbym zapomniał. Martins, potwierdź wynik.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: Martins »

J.a.r.e.k. pisze:Oto nieoficjalne stanowisko Politanka, zasłyszane podczas nocnych rozmów w policyjnej spelunie.

"... to jeżeli taki Slash nic w życiu nie robi, myśląc że przebuja się przez życie piękną twarzą, nie płacąc podatków miastu, to ja się go pytam, a jeżeli prace byś miał, to on mówi że od razu by ją rzucił i olał ciepłym moczem, to ja się pytam po co taki człowiek żyje, po co taki człowiek żyje jak ten chwast...wyrwałem chwasta"
- Po co taki człowiek żyje?.....
- "Taki" człowiek, żyje po to, żeby.....NAPRAWDĘ ŻYĆ!!!!! Ale tego nie zrozumieją miliony sklonowanych ludzkich mrówek, których egzystencja jest tak samo ważna jak czyjaś zeszłoroczna kupa....Ale one sądzą, że robią coś niesamowicie ważnego i dowartościowują swoją miałką egzystencję pseudo szczytnymi obowiązkami, których się podejmują, aby nadać tej egzystencji przynajmniej urojoną wartość... :zalamany: Ale po co smucić tych ludzi objawiając im prawdę? Slash na pewno tego nie zrobi, jego piękne sumienie by tego zniosło...
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”