Gry video - rozmowy ogolne

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: KRELIAN »

Jeśli brakuje wam dobrych klasycznych platformówek 2d to polecam Outland. Rewelacyjny klimat, oprawa i dźwięk, a ponadto sporo kombinowania i świetny patent ze zmianą kolorów - obok Limbo najlepsza tego typu gra, jaka pojawiła się na rynku w ostatnim czasie - brać w ciemno.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: caradolph »

Yamada pisze:
caradolph pisze:Developerem jest rockstar San Diego
Nie wiem skąd ta rewelacja, ale wszytskie możliwe źródła mówią że developerem jest Team Bondi;]
Rozchodzi mi się o RDR w tym momencie.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

Jeśli brakuje wam dobrych klasycznych platformówek 2d to polecam Outland. Rewelacyjny klimat, oprawa i dźwięk, a ponadto sporo kombinowania i świetny patent ze zmianą kolorów - obok Limbo najlepsza tego typu gra, jaka pojawiła się na rynku w ostatnim czasie - brać w ciemno.
Z Ikarugi zrobili platformówke, hah
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Sylvan Wielki »

KRELIAN pisze:Jeśli brakuje wam dobrych klasycznych platformówek 2d to polecam Outland. Rewelacyjny klimat, oprawa i dźwięk, a ponadto sporo kombinowania i świetny patent ze zmianą kolorów - obok Limbo najlepsza tego typu gra, jaka pojawiła się na rynku w ostatnim czasie - brać w ciemno.
Zassałem ostatnimi czasy demo. Przekonało mnie swoim designem, jak i niebanalną prezentacja oraz klimatem. Polecam.
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: gascan »

Jak lubicie gry niezależne, gry 2D i mechy to polecam B.A.D Battle Armor Division. Jest to gra w stylu Front Mission Gun Hazard ze snesa bardzo grywalna i wymagająca.
Trailer:
[media][/media]
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Sylvan Wielki »

Ja natomiast nie polecam Street of Rage II. To kpina, że coś takiego wrzucają do zero jedynkowego sklepu, a jeszcze większy wstyd, że ludzie w to grają.
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: caradolph »

Sylvan Wielki pisze:Ja natomiast nie polecam Street of Rage II. To kpina, że coś takiego wrzucają do zero jedynkowego sklepu, a jeszcze większy wstyd, że ludzie w to grają.
Przeszedłem całe i powiem, ze nie jest złe, ale final fight 100 razy lepszy
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Sylvan Wielki »

Samo w sobie być może i nie, ale ta oprawa....
Co prawda zawsze można taki wybryk tłumaczyć : "masz wybór, nie chcesz, nie ściągaj",
ale to nie jest rozwiązanie.

Nie powiem, na "Kadilaki i Dinozaury" (m.in.) jeszcze bym się skusił, ale to jest o wiele gorsza i o wiele brzydsze. Na kieszonsolce jeszcze by przeszło, ale combo 40" TV + PS3, już nie bardzo.

Ogólnie powiem wam, chłopaki, że troszkę zniesmaczony jestem ostatnimi posunięciami.

Za wszytko trzeba płacić - klasyczne stroje ninja do MK to chlubny wyjątek w tej materii. SFIV AE, a jak już wydasz $, to niedługo potem, ta dam, stroje do tychże postaci -_-
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: gascan »

Sylvan Wielki pisze:Ja natomiast nie polecam Street of Rage II. To kpina, że coś takiego wrzucają do zero jedynkowego sklepu, a jeszcze większy wstyd, że ludzie w to grają.
LOL czy chodzi może o kultowego beat em upa Streets of Rage II, klasyka z Mega Drive'a z zajebistą muzyką, którą można słuchać zawsze i wszędzie?

...a jeszcze większym wstydem jest nie polecać czegoś takiego tym którzy nigdy w to nie grali.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Komandos »

Gra była dobra, ale jakieś ze 20lat temu :P W takie gierki można jedynie pograć z sentymentu, więc jeśli ktoś w to nie grał wcześniej to już lepiej niech nie gra.
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: caradolph »

Z takich klimatów polecam Burning Fight na Neo Geo. Świetna gra, choć za krótka jak na beat 'em up.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: !Dan! »

Co powiecie o grze MMO "Metal Assault"? Ja osobiście marnuję przy niej kupę czasu.

Mimo, że na trailerze postaci używają tylko dwóch broni, Rifle'a i Sniper Rifle'a, to mamy ich od samego rozpoczęcia gry 5 rodzajów - Rifle, Sniper Rifle, Shotgun, Rocket Launcher i Pistol'et ;) Oczywiście istnieje mnóstwo karabinków, shotgunów etc., różniących się różnymi statystykami, pojemnością magazynka itp. Każdą bróń można oczywiście ulepszać, czy modyfikować o różne dodatki, jak powiększony magazynek, czy tłumik. Fakt, iż dochodzi do tego możliwość sterowania mechami, helikopterami, czołgami i dalekozasiężnymi wyrzutniami granatów, czyni tą grę niezwykle grywalną ;]
Aha.... instalka waży 250 Mb ^ ^
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: KRELIAN »

gascan pisze:
Sylvan Wielki pisze:Ja natomiast nie polecam Street of Rage II. To kpina, że coś takiego wrzucają do zero jedynkowego sklepu, a jeszcze większy wstyd, że ludzie w to grają.
LOL czy chodzi może o kultowego beat em upa Streets of Rage II, klasyka z Mega Drive'a z zajebistą muzyką, którą można słuchać zawsze i wszędzie?

...a jeszcze większym wstydem jest nie polecać czegoś takiego tym którzy nigdy w to nie grali.
Gra jest dobra, ale Sega już nieco się wtedy spóźniła - tytuł nie wyróżniał się w zasadzie niczym szczególnym na tle choćby Vendetty, Cadilaków czy Final Fighta. Zbyt liniowo, za mało interakcji z otoczeniem, słabe bronie ... Poza tym jest banalnie prosta, ale muzyka rzeczywiście daje rady ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: August »

Ja tam np pierwsze 3 części spyro the dragon wole od trylogii legend... jest ona do bani... fakt fabyła spoko ale mi się nie podoba. jak ja lubiłem chodzić po tych wszystkich światach zbierać te diamenty :) tak samo z crachem
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Jo-Jo »

Właśnie, co do " Cadilaków " - ja bym bardzo chciał poznać odpowiedź na pytanie czemu do jasnej anielki jeszcze nie wydano tego na XBLA/PSN =/ . Skoro wydano i arcade'owego TMNT II i X-Menów to nie widzę powodu dla którego miałoby się takiego hiciora nie wydać ( i arcade'owych Simpsonów =] ). Problemy z wykupieniem licencji ? I don't think so.
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”