Seria FINAL FANTASY

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: KRELIAN »

Tym bardziej, że po migawkach lokacji widać korytarze w stylu FFXIII. Generalnie nie miałbym nic do takich miejsc, gdyby łączyły się jakoś w jeden świat, do którego można wracać (choćby wzorem mapki z FFX/X2 i powrotu do lokacji). Mapkę jednak zapowiedzieli, więc może będzie lepiej. Liczę tutaj zwłaszcza na powrót tych lokacji, które były ledwo muśnięte fabularnie + coś w stylu Taejin Tower z miłymi przeciwnikami po drodze ;]. Dodając jeszcze do tego nieliniowe Crystalium powinno być dobrze. Premiera prawdopodobnie w marcu.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Ana »

Kochani, bo mi się nie chce przegladac calego tematu znowu (gomen ne), ale tak obiektywnie: warto zakupic FF13? (biorac pod uwage ze gram teraz w Persony i nie mam zadnych jrpg na PS3)
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Yamada »

No po sesji w takie fajne gry jak Persony to ja bym nie ryzykował z FF13 bo mogłoby to spowodować jakąś zapaść psychiczno fizyczną spowodowaną jankowatoscią tej gry;p


FF13 jest spoko, ładnie wygląda i brzmi, ale to nie jest jakosc starych finali, oj nie.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: KRELIAN »

Jeśli nadrobiłaś zaległości z PSX/PS2 to łykaj śmiało trzynastkę, na PS3 i tak ciężko o lepszą alternatywę w temacie jrpg, chociaż możesz też spróbować lajtowe Wizardry: Labyrinth of Lost Souls lub Demon's Souls, ale to już nieco inny/cięższy temat.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: caradolph »

Jeśli jRPG na ps3 to polecam Resonance of Fate.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Yamada »

http://www.ff12.pl/ff12-media.html

Absolutna masakra, bez kitu załuję jak cholera, ze mi PS2 padło.
Obrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: caradolph »

Yamada pisze:http://www.ff12.pl/ff12-media.html

Absolutna masakra, bez kitu załuję jak cholera, ze mi PS2 padło.
:szok: :szok: :szok:

Nie wiem jak wy, ale ja już ściagam FF XII i spolszczenie.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
simian_raticus
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 86
Rejestracja: 29-01-2007, 01:44
Lokalizacja: Final nightmare
Ogrywam: bierki
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: simian_raticus »

Chciałbym zobaczyć renzokuken-onmnislash w którejś części! Połączenie tych dwóch limitów! Nap. w jakiejś walce po pokonaniu silnego weapon'a dla hołdu tej serii i PSX'a!
Tekken 7 i Virtua Fighter 6 nadchodzą powoli!
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: SubZero »

Yamada pisze:http://www.ff12.pl/ff12-media.html

Absolutna masakra, bez kitu załuję jak cholera, ze mi PS2 padło.
Z tego co pamiętam z testów ZJS to całkiem znośnie działało na PCSX2.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: mcl »

Na moim staruchu PentiumD @3GHZ (dwurdzeniowy.. z tym że to były 2 rdzenie z P4 wplecione w jeden chip więc wydajność mierna), 1GB Ramu i Geforce 7300GT granie w FF 12 było średnio grywalne... ale testowałem to ponad półtora roku temu więc zapewne pójdzie na 2letnim sprzęcie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Ana »

łatka do ZJS to chyba ta "stara" ne? Tzn ja mam anglika od dłuższego czasu już... (nie pamiętam jak długo, a nie chce mi się odpalać konsolę by sprawdzać save)
Polska wersja średnio mnie interesuje ale juz jakis czas temu czytalam o tym projekcie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: gascan »

FFXII chodzi idealnie a nawet lepiej bo w wyższej rozdzielczości na pcsx2 ale po wgraniu polskiego pacza trzeba zrobić masę rzeczy z ISO inaczej nie będzie odtwarzać filmików a tego już mi się nie chciało sprawdzać.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Yamada »

To tłumaczenie to podstawka. Nad ZJS trwają prace.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomasz_740
Student
Student
Posty: 50
Rejestracja: 20-07-2011, 21:41
Lokalizacja: Łódź, Poddębice.
Ogrywam: Pariah.
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Tomasz_740 »

FFXII jak na swoje czasy ma bardzo piękna grafikę, jeszcze jak do tego ściągnie się spolszczenie i gra na padzie przy kompie super! :]
"Nie ma okrutniejszej broni nad ludzką ambicją - najostrzejszy miecz jej nie dorówna"
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Seria FINAL FANTASY

Post autor: Yamada »

Ej wiecie co? Ta seria już mi sie znudziła. Co rusz zapowiadają jakieś nowe wersje tych samych gier. Pamiętacie jak Fabula Nova Crystalis miało się składać z 3 gier? Obecnie w planach mają jakieś 6. Ten sam gejowki design spod ręki Nomusry (gość musi być gejem, bez kitu) i te same zapewnienia square - "teraz będzie lepiej". Widzieliscie jak wyglada Type-0? Mega bieda. XIII-2 jest chyba jedyną grą wartą obecnie zainteresowania bo Versus wyjdzie pewnie za 2 lata i bedzie to gra na 7 ("mroczny" kingdom hearts, wow). Nie no, widać ze ta firma kpi z graczy. Seria FF skończyła się na XIItce.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”