Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Długo oczekiwana kontynuacja kultowego Tekken Tag Tournament

Moderatorzy: caradolph, ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: Yamada »

Obejrzałem trochę walk z betatestów, przejrzałem rooster i ciśnienie spadło. To jest przecież niemalże identico jak T6 + Jun, Ogre i Jinpachi. What the fuck? Gdzie Kunimitsu, Jacki, normalny Devil, Michelle i zwykły Ogre? Bedzie kaszana czuje. I dlaczego postacie występują w tych samych/bliźniaczo podobnych kostiumach od T4/5? Pomimo zajarki wywołanej obecnością Jun jest tak jak się spodziewałem - zrobili z Jun drugą Asukę. Żal. W ogóle cholernie szybko tą grę wypuścili. Ale co tutaj się dziwić, skoro jakieś 90% wszystkiego pochodzi z T6 lol.
Obrazek
Adi_Rash
Elite player
Elite player
Posty: 137
Rejestracja: 10-06-2010, 07:27
Lokalizacja: Inowrocław
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: Adi_Rash »

A myślałem, że jak dali Jun i True Ogra to i będzie zwykły zielony Ogre, no i Kuni!! A tu dupa blada i ni ma :(
Nie podoba mi się, że Jun to druga Asuka (na którą się zawsze wkur... - denerwuje) ale może nie będzie tak tragicznie... Jak zrobili większość postaci ze wszystkich Tekkenów (no Jacki w sumie dobrze że odpuścili) to niech będzie ta większość! Jak zmienili Julkę na JayCee to niech dadzą nam Michelle! Do tego tego dodam, że Kunimitsu musi wrócić do Tekkena, chociażby dla tego, żeby Yoshek się w fabule się nie znudził...
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: caradolph »

Ciekawe dlaczego tak zlewają na kuni? Normalny ogr też jest good i nie wiem dlaczego go olewają. Coraz mniej zaczyna mi się to podobać
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: gascan »

Nie narzekajcie. Kazuya może zmieniać się w diabła = Ja i miliony graczy na świecie kupi TTT2.
ObrazekObrazek
Adi_Rash
Elite player
Elite player
Posty: 137
Rejestracja: 10-06-2010, 07:27
Lokalizacja: Inowrocław
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: Adi_Rash »

Ja też kupię, "muszę!
Ale po prostu "muszę" ponarzekać (taka moja natura -_- ).
Ja TTT2 przez pierwsze godziny grania będę zachwycony, nie wiem jak potem ;)
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: August »

ja już sie nie moge doczekać ale też sie troche boje. ja gram tylko kingiem i nie wiem kogo miał bym dać do teamu :/ musiał bym sie nauczyć grac A kingiem, Marduckiem, albo Julia :/
Obrazek
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: xOlekPLx »

Hmm... Trzeba bedzie wypróbowac Jun ;) i mam nadzieje ze wcisna wiecej jakis fajnych ubranek :D
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: K' »

Yamada pisze:Obejrzałem trochę walk z betatestów, przejrzałem rooster i ciśnienie spadło. To jest przecież niemalże identico jak T6 + Jun, Ogre i Jinpachi. What the fuck? Gdzie Kunimitsu, Jacki, normalny Devil, Michelle i zwykły Ogre? Bedzie kaszana czuje. I dlaczego postacie występują w tych samych/bliźniaczo podobnych kostiumach od T4/5? Pomimo zajarki wywołanej obecnością Jun jest tak jak się spodziewałem - zrobili z Jun drugą Asukę. Żal. W ogóle cholernie szybko tą grę wypuścili. Ale co tutaj się dziwić, skoro jakieś 90% wszystkiego pochodzi z T6 lol.
Bez przesady poczekajmy aż naprawdę wyjdzie na konsole ;) Pierwszy Tag to przecież też był "tylko" zupgrade'owany T3, a jak wiadomo wszyscy cieli w niego z niezrównaną radością. Kostiumy na pewno dodadzą bo narazie każda postać ma po "jednym" w mirrorach różnią się kolorem. Stawiam, że dosadzą 4 na standardzie + oczywiście customizacja (oby tylko nie skopali tego jak w T6 gdzie custom stroje mógł mieć tylko jeden gracz w versusie). Z tego co widziałem to Jun jednak trochę różni się od Asi nie tylko przemodelowano animację ciosów, ale też dodano jej parę unikalnych zagrań. No i juggle Askuki u niej chyba nie siedzą - dołożą (jeśli już nie dołożyli) inne kary vide np. pełnoprawna kara na -10 i już mamy dobry materiał do skillowania. W Tagu 1 Julia i Michelle też niby były bliźniaczo podobne, ale jednak grało się inaczej sama różnica w właściwościach podstawowego ciosu jakim był oczywiście łokieć zmieniała podejście do gry tą Panią. Ja tam czekam z niecierpliwością ciśnienia może nie mam na to maksymalnego, ale zawsze to nowy Tekken :)
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: August »

ja sie dziwie ze to wo gule na x360 wyjdzie. i ciekawe jaka mini gierka będzie. może kręgle xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Tekkenowiec
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 22-06-2011, 21:40

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: Tekkenowiec »

Widziałem niektóre trailery itp ... niesamowite są kombosy w parach
POWER IS BACK TO BLACK
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: Yamada »

Ok nieco zmieniam zdanie bo ogarnałem nieco bardziej zaawansowane walki w tą grę. No więc Jun morduje Asukę już na wstępie - ma jednak sporo innych, kozackich zagrań i jest na maxa bajerancka. Dużo postaci dostało jakieś tam popierdółkowate zmiany, ale nowa Jun - wow, so badass;].
Obrazek
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: K' »

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=443772 - wszystkie informacje w jednym miejscu topic jest regularnie update'owany jak tylko pojawi się coś nowego. Super sprawa lepsze to niż chaotyczne szukanie w randomowych postach :)




http://gigazine.net/news/20110907_tekken_cedec2011/ - BONUS - trochę exclusive stuffu od Harady jak ktoś zna japoński to fajnie jak nie próbujcie translatorem ;)
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: xOlekPLx »

uuu... mamy możliwość zmierzenia się z unknown (o ile screen mówi prawde)
http://imageshack.us/photo/my-images/30 ... nttt21.jpg
No i ciekawe czy bedzie grywalna w wersji konsolowej ;dd
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: K' »

xOlekPLx pisze:uuu... mamy możliwość zmierzenia się z unknown (o ile screen mówi prawde)
http://imageshack.us/photo/my-images/30 ... nttt21.jpg
No i ciekawe czy bedzie grywalna w wersji konsolowej ;dd
True




No i pewnie będzie grywalna bo zazwyczaj zawsze Namco dodawało nowe możliwości w konsolowych odsłonach. W TTT1 Unknown miała overkille w combach ze zmianą postaci ciekawe jak będzie w TTT2 :)
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: xOlekPLx »

Fajnie wyglada te final stage , jun na full ekranie itd, w Play Box'ie (chyba) wyczytalem ze konsolowa premiera ttt2 bedzie Wiosną 2012 i pojawi sie na X360 PS3 i PS Vita , zobaczymy ile z tego prawdy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Tag Tournament 2”