Pytania do fanów GGXX

Tutaj dowiesz się jak się gra w Guilty Gear oraz uzyskasz pomoc w rozwiązaniu problemów, jak działa system gry oraz innych pytań związanych z Guilty Gear

Moderatorzy: ModTeam, Junior Admin

Awatar użytkownika
GuilTyGeaR
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 06-01-2011, 18:18
Lokalizacja: ????????
Ogrywam: Mortal Kombat 4,Guilty Gear XX[offline]

Re: Pytania do fanów GGXX

Post autor: GuilTyGeaR »

A ile jest w niej osób w tej polskiej scenie.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Pytania do fanów GGXX

Post autor: vho »

15+ na pewno, a że ostatnio przez Bursy zrobił się lekki hype na granie w GG, to o parę osób (ja included:P) może się ona niedługo powiększyć.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Pytania do fanów GGXX

Post autor: s[h/z]inden »

powaga?

czas naoliwić sticka!! :D

chociaż ostatnio preferuję sf3rd ;]
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Pytania do fanów GGXX

Post autor: vho »

Jedno nie wyklucza drugiego:P Czas najwyższy, zwłaszcza, że niedługo Bursa kolejna;)

EDIT

Data / szczegóły / itepe - coming soon
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
GuilTyGeaR
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 06-01-2011, 18:18
Lokalizacja: ????????
Ogrywam: Mortal Kombat 4,Guilty Gear XX[offline]

Re: Pytania do fanów GGXX

Post autor: GuilTyGeaR »

no to fajnie. Dzięki.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
grabczas
Student
Student
Posty: 30
Rejestracja: 25-02-2011, 07:47
Lokalizacja: Białystok
Ogrywam: VF5FS; SCV
Kontakt:

Re: Pytania do fanów GGXX

Post autor: grabczas »

Mam parę pytań:
1. Czy GG AC na PS2 ma możliwość grania online?
2. Ogólnie uczę się grać dopiero i próbowałem jak dotąd tylko Sol'a i Ky, tym drugim chyba lepiej mi się gra (głównie dlatego że ciosy prostsze są no i zasięg ma większy), doradzicie może jakieś inne postacie to przetestowania na początek?
3. Sol ma ten swój atak że puszcza po ziemi płomienie, Ky wystrzeliwuje potężny piorun, na filmikach widziałem że ludzie jak się cancelują recovery tego ciosu. Jak to zrobić?
Sua Sponte
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Pytania do fanów GGXX

Post autor: gascan »

grabczas pisze:Mam parę pytań:
1. Czy GG AC na PS2 ma możliwość grania online?
2. Ogólnie uczę się grać dopiero i próbowałem jak dotąd tylko Sol'a i Ky, tym drugim chyba lepiej mi się gra (głównie dlatego że ciosy prostsze są no i zasięg ma większy), doradzicie może jakieś inne postacie to przetestowania na początek?
3. Sol ma ten swój atak że puszcza po ziemi płomienie, Ky wystrzeliwuje potężny piorun, na filmikach widziałem że ludzie jak się cancelują recovery tego ciosu. Jak to zrobić?
1. Nie
2. Sol i Ky najlepsi na początek ale ucz się tą postacią, którą najbardziej lubisz.
3.
Roman Cancel lub RC: Naciskając trzy dowolne przyciski ataku (nie uwzględniając Dust) podczas udanego ataku, spowoduje "ucięcie" klatek animacji ciosu. Roman Cancel zabiera 50% Tension Bar. Roman Cancel pozwala na szybsze odzyskanie pozycji równowagi w efekcie czego pozwala na wykonanie silnych combosów, bądź wykonanie doskonałego pressingu na przeciwniku. Dobrze wykonany Roman Cancel spowoduje pojawienie się czerwonych pierścieni wokół postaci.

False Roman Cancel lub FRC: Niektóre z ciosów postaci pozwalają na wykonanie FRC. Jest to przerwanie klatek animacji ciosu i szybki powrót do pozycji równowagi. Zabiera on 25% Tension Bar. Dobrze wykonany False Roman Cancel spowoduje pojawienie się niebieskich pierścieni wokół postaci. Wada FRC jest to, że może byc wykonany jedynie w odpowiednich klatkach animacji wybranych ciosów.
GG Honmaru poradnik http://guiltygear.honmaru.pl/?p=faq
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Pytania do fanów GGXX

Post autor: mg1987 »

grabczas pisze:1. Czy GG AC na PS2 ma możliwość grania online?
Wersja arcade emulowana w demulu ma, ale póki co jeszcze wszystko jest w powijakach.
Co do FRC - włącz sobie wyświetlanie inputa w treningu - pokazuje kiedy można zrobić FRC (w XX pasek input mrugał na niebiesko, w ^core powinno być coś podobnego).
Dawid_Kamil
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16-08-2011, 18:30

dawid kamil

Post autor: Dawid_Kamil »

Mam pytanie. Kiedy będzie po nowym roku wyjazd do Włocławka na turniej GG? :) :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Guilty Gear”