Muzyka

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Magus
Student
Student
Posty: 43
Rejestracja: 21-02-2006, 22:50
Lokalizacja: Zeal Kingdom

Muzyka

Post autor: Magus »

Temat, który na każdym forum niemuzycznym kończył się przynajmniej kilkunastoma stronami postów ;)

Pytanie chyba jasne, czego słuchacie i dlaczego :)

Jeśli chodzi o mnie, mam dość szerokie horyzonty, słucham wszystkiego od klasyki do death metalu. Oczywiście są wyjątki (hiphop & discopolo). Generalnie trzymam się gatunków typu rock (zwłaszcza polski, bo najlepszy), metal (wiele odmian: death, black, symphonic, power nie chce mi się dalej wymieniać), gotyk, industrial, ambient, chillout, house, alternatywa, i rzadziej punk, trance, niektórzy popowi wykonawcy (pojedyńcze utwory).

Ulubione zespoły (pogrubiona czołówka): Akira Yamaoka (muzyka z Silent Hill), Apocalyptica, Behemoth, Björk, Blind Guardian, Coma, Cradle of Filth, Cryptopsy, Death, Dido, Dżem, E Nomine, Evanescence, Faithless, Faultline, Frontside, Gackt, HIM, Ill Nino, John 5, Kasia Nosowska, Kreator, L'âme Immortelle, Lacuna Coil, Lamb, Macbeth, Marilyn Manson, Mike Oldfield, Nickelback, Nightwish, Nine Inch Nails, Oasis, Rammstein, Sigur Rós, Sonique, Tatu, Tom Heasley, Wig Wam.

Mam nadzieję że nie za długo :D
Och, gdyby tak wszyscy ludzie // Mogli przeżyć, taki jeden dzień // Gdy wolność wszystkich, wszystkich zbudzi // I powie - idźcie tańczyć, to nie sen
Dżem - Sen o Victorii
Awatar użytkownika
Kukis
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 25-02-2006, 20:58

Re: Muzyka

Post autor: Kukis »

Ja słucham wszystkiego.... ;] od techno poprzez trans zahaczająć troche disco polo i hip hop aż do muzyki poważnej;];] :wink: szczególnie to lubie ATB let you go itp....;] Single Day BB tez jest wypas;]
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Aserot »

Ja również jestem otwarty na różne rodzaje muzyki nie toleruje tylko (Disco-polo i popu) jednak najbardziej lubie Bob'a Marley'a, z hip hopu wole raczej stare klasyki niż najnowsze produkcje które teraz stały cię komercyjne na maxa niestety (Beastie Boys rules!!!). Jednak moją najulubiejsze płytki to: OST z Chrono Crossa, OST Berserker (polecam naprawde świetne anime),OST Elfen Lied (również bardzo dobre anime), Bob "Exodus". Tych cdików słucham najcześciej pozatym mam naprawde dużo muzy od Jazzu do Hard Techno (the Drill łądnie wchodzi na dysku zwłaszcza).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Kukis
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 25-02-2006, 20:58

Re: Muzyka

Post autor: Kukis »

Jest fajna stara nuta "Biełyje rozy" czy jakoś tak;p wypas;) mnie się podoba nawet;p;p;);]
(tylko sie nie śmiejcie;p)
Awatar użytkownika
yoshikiradorana
Student
Student
Posty: 31
Rejestracja: 26-02-2006, 20:22
Lokalizacja: z brzuszka

Re: Muzyka

Post autor: yoshikiradorana »

A ja Drumm n bass ,terror drums, OST z Gier: Crash Bandicoot 2 , TR4 Devil my cry3 Vipout[seria] TK1 2 3 muza z Tony Hawk PS 2 Muzyka z Mario z pegazusa[poważnie] OST z Bleach [anime] ost z FF AC ost z Tenchu 1 oraz EXHUMED
Świadome życie to nieustanne dążenie do samodoskonalenia. Moja myśl
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Aserot »

Ja osobiście wole Muzyke z Mario All star (wznowiona wersja Mario 1,2 i 3) niż z orginału na Nes'a (lepsza jakoś), ale 8 bit nutka z Nes'a też jest dobra :). Ost z Wipout i Tenchu też wymiata.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Muzyka

Post autor: AK »

DRUM&BASS( http://www.suwu3.com/MP3/SUWU3-Dorst.mp3 ściągać mi tą nute i to już!!),house,trance. ogólnie ze wszystkiego coś się wybierze oprócz polskiego hip-hopu!!! z gier to ost z chrono trigger mój numer 1! dalej gran turismo i jeszcze wiele wiele gier w tym dużo RPG(ff6) a z filmów to ost human traffic,oldboy. tyle mi przychodzi na szybkiego do głowy.pozdro
Ostatnio zmieniony 11-03-2006, 14:50 przez AK, łącznie zmieniany 1 raz.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Muzyka

Post autor: Jo-Jo »

Hmmm.....u mnie to wszystko ( wszystko tzn. jakiś-metal-lub-ogólnie-techniawy-byle-by-łupanina-rozwaliła-okna-:P- )

A z OST do gierek to u mnie DRIV3R OST i SH 1 i 2 OST RLZ ;).........
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Muzyka

Post autor: vho »

Co do OSTów z gier, to absolutnie każdy powinien sprawdzić ost z Shadow Of The Colossus. Mnie osobiście ta muza rozwaliła. Gorąco polecam.

A tu jest strona mojego ulubionego zespołu :)
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Tygrys »

Ja lubie wszystko z przewaga Techno,house ;)
Awatar użytkownika
Labik
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 18:22

Re: Muzyka

Post autor: Labik »

Kukis pisze:szczególnie to lubie ATB let you go itp....;] Single Day BB tez jest wypas;]
o widze że mamy podobny gust ;) Let U Go (stara wersja) to moj najlepszy kawałek. Evry Single Day jest dla mnie cieniutkie.... lepiej posłuchaj se Castaway na dobrych głośnikach albo słuchawkach ;) Ogólnie to The Prodigy, Rob Dougan i dużo Matrixowskiej muzy. Polish HH suxx. Pozdro =P
Awatar użytkownika
ChUmB@
Elite player
Elite player
Posty: 142
Rejestracja: 02-04-2006, 22:31
Lokalizacja: Bielsko

Re: Muzyka

Post autor: ChUmB@ »

Ja za to wam polecam coś w stylu techno + vocal - typu przeróbki nutek Pana Rob Maytha Badż ślicznej laski Cascady :P jak dla mnie to full wypas...
nieznosze hh.... :kwasny: jest do duuuu.... niczego :)
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Aserot »

Shadow Of The Colossus to dobra giera i muza też jest wporządku. Ale teraz z innej beczki słucha ktoś z was PRIMUS'a to jest naprawde dobra muza daje tu linki do moich ulubionych kawałków:

Tommy the cat
Wynona's Big Brown Beaver.
My name is mud
The Devil went down to georgia
Jerry was a racecar driver

Ten ostatni kawałek powinien być znany wszystkim fanom THPS (był w tonym 1 i to właśnie dzięki niemu zaczołem słuchać PRIMUS)
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Yamada »

Ostatnio zniszczył mnie wyżej wspomniany Shadow of the Collosus OST - naprawde piekna muzyka, moge jej słuchac w nieskonczonosc:).
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: SubZero »

A ja właśnie skończyłem TR: Legend i stwierdziłem, że muszę dorwać z tego soundtrack :) Ciekawe czy coś takiego wyjdzie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”