Czy brakuje wam jakiejś postaci w Tekkenie 3?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Czy brakuje wam jakiejś postaci w Tekkenie 3?

Post autor: Oscar »

Dobry ten Kaz - szkoda że oksów nie ma. Osobiście wgram sobie ten kustom.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
chemik212
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 07-09-2011, 00:05

Re: Czy brakuje wam jakiejś postaci w Tekkenie 3?

Post autor: chemik212 »

Prawdę mówiąc uważam że, Tekken 3 jest grą kompletną, :D :hyhy:
Awatar użytkownika
ChomikRochefort
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 31-03-2012, 01:57
Lokalizacja: Białystok
Ogrywam: Call Of Juarez Więzy Krwi,Call Of Juarez The Cartel

Re: Czy brakuje wam jakiejś postaci w Tekkenie 3?

Post autor: ChomikRochefort »

Ogólnie to i w T3 i w T4 jest cyrk jeśli chodzi o postacie.W Tekken 3 brak Armor Kinga jest zdziebko dziwaczny.Brak Kazuyi- uzasadniony co prawda fabularnie,ale Tk bez Kazika to dzicz,prawdę mówiąc.A skoro nie ma Kazka,nie ma Devila,i gra gitara.Brak Rogera mi nie przeszkadzał (kangury do Australii!),ale fakt,że dowalili Pandę,Tekkenowskie zoo nie utraciło na liczebności dziwadeł,a wręcz zyskało (powie mi ktoś,na jakich prochach byli Namcole,kiedy tworzyli Gona?).Psor jak dotąd był w historii Tłukena jako element fabuły Yoshiego,ale żeby wrzucać go jeszcze na arenę? Jego styl jest pokraczny! Zachowuje się na ringu jak jakiś zombiak!...A co do ogółu tematu,zgodzę się z Panem powyżej-ktoś se poszedł,ktoś se doszedł,ale mimo wszystko nie odczuwałem jakichś istotnych braków w T3.Po prostu inny zestaw warriorów,a to-trzeba przyznać-czyni grę nieco ciekawszą (w każdym razie ja tak uważam).
A co do T4 (nie na temat,ale...walić to!)-zastąpienie Jacka i Mokujina jakimś zwałowym Combotem (ROTFL?),dodanie 3-ch nowych Herosów (Trzech? Nie mylę się?),wywalenie Anny (nie wiedzieć czemu),Armor Kinga (wiadomo czemu...),wywalenie kangura,powrót Chaolana (Tylko kim do ch...Pana jest ten Violet?!),Kazika...Dopiero 5/DR przywróciły stan do normalności (choć niestety-kangur wraca.).
Awatar użytkownika
fatboybeatz
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 03-07-2012, 13:26

Re: Czy brakuje wam jakiejś postaci w Tekkenie 3?

Post autor: fatboybeatz »

Mi w T3 na pewno brakuje Kazuyi, poza tym chętnie bym zobaczył Baeka, a także Lee. Gona mogli sobie darować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”