Guilty Gear Destroyer'y

Tutaj dowiesz się jak się gra w Guilty Gear oraz uzyskasz pomoc w rozwiązaniu problemów, jak działa system gry oraz innych pytań związanych z Guilty Gear

Moderatorzy: ModTeam, Junior Admin

ODPOWIEDZ
Orin
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 31-08-2011, 15:58
Lokalizacja: Góra
Ogrywam: Guilty Gear

Guilty Gear Destroyer'y

Post autor: Orin »

Mam pytanie co do najlepszych ciosów postaci w Guilty Gear x2 # Reload, o co chodzi z białymi strzałkami jeśli chodzi o najlepszy cios May ?
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Guilty Gear Destroyer'y

Post autor: mg1987 »

Nie jestem pewien czy te ciosy są takie najlepsze - zazwyczaj łatwo jest się wybronić (a jak nie trafimy to mozna zapomnieć o superach do końca rundy), wciskając P+K+S+HS dajemy przeciwnikowi znać co się szykuje, no i przez chwilę jesteśmy podatni na atak. Poza tym jeśli szybko nie wykonamy Instant Killa spada pasek tension, a potem hp. Jak widać sporo minusów, ale za to jaki plus. ;)
A te strzałki znaczą że musisz stać blisko przeciwnika - w końcu to jest chwyt. Chociaż byli kamikadze próbujący wykonać kombinację z tymi strzałkami i to jeszcze na klawiaturze.
Orin
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 31-08-2011, 15:58
Lokalizacja: Góra
Ogrywam: Guilty Gear

Re: Guilty Gear Destroyer'y

Post autor: Orin »

Właśnie próbowałem zrobić ten cios ale nie idzie, sam przyznam że gram na padzie i klawiaturze, bo tak mi wygodniej ;p A to że hp spada gdy tension już ubył to nie wiedziałem.
VanDarkholme
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 31-05-2010, 16:15

Re: Guilty Gear Destroyer'y

Post autor: VanDarkholme »

Osoby które dają się na to łapać muszą być albo niepełnosprawne albo zestunowane. Także używaj tego tylko w drugim przypadku, bo nawet niepełnosprawni mogą Cie zadziwić
backdash.pl
Orin
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 31-08-2011, 15:58
Lokalizacja: Góra
Ogrywam: Guilty Gear

Re: Guilty Gear Destroyer'y

Post autor: Orin »

przyznam że sam gram na kombinacji pad/klawiatura, bo niektóre ciosy mi na klawiaturze lepiej wchodzą, a i udało mi się w końcu ten destroyer zrobić, przyznam że nie łatwo jest tego dokonać ;p
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Guilty Gear Destroyer'y

Post autor: mg1987 »

Najtrudniejszy do wykonania to jest chyba ten który ma Holy Order Sol w ^Core.
Orin
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 31-08-2011, 15:58
Lokalizacja: Góra
Ogrywam: Guilty Gear

Re: Guilty Gear Destroyer'y

Post autor: Orin »

ja w ^Core nie grałem więc nie wiem :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Guilty Gear”