Guilty Gear problemy

Tutaj dowiesz się jak się gra w Guilty Gear oraz uzyskasz pomoc w rozwiązaniu problemów, jak działa system gry oraz innych pytań związanych z Guilty Gear

Moderatorzy: ModTeam, Junior Admin

Awatar użytkownika
GuilTyGeaR
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 06-01-2011, 18:18
Lokalizacja: ????????
Ogrywam: Mortal Kombat 4,Guilty Gear XX[offline]

Guilty Gear problemy

Post autor: GuilTyGeaR »

Jeżeli szukacie pomocy odośnie do guilty gear pytjcie śmiało jak nie ja to ktoś inny wam odpowie. Czyli wszelaka pomoc dotycząca GG.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patryk B
Student
Student
Posty: 35
Rejestracja: 23-01-2008, 20:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Guilty Gear problemy

Post autor: Patryk B »

Ostatnio jak chciałem zagrać w ggxxnet, to w ogóle nie wyświetlało mi nikogo na serwerze. Nie wiem czy tylko ja mam taki problem, czy już nie można grać w GG przez neta?
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Guilty Gear problemy

Post autor: SubZero »

Wpisz adres lobby w przeglądarce to zobaczysz, czy ktoś siedzi.
Orin
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 31-08-2011, 15:58
Lokalizacja: Góra
Ogrywam: Guilty Gear

Re: Guilty Gear problemy

Post autor: Orin »

Mam pytanie odnośnie wersji GG na konsole itp., czy można je przerobić tak aby dało się grać w nie na pc'ecie ?
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Guilty Gear problemy

Post autor: mg1987 »

Przerobić - nie, odpalić przez emu - tak. Chyba że mówisz o psx2psp (ale to też właściwie emu).
Orin
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 31-08-2011, 15:58
Lokalizacja: Góra
Ogrywam: Guilty Gear

Re: Guilty Gear problemy

Post autor: Orin »

Mam pytanko odnoście EX i SP w GGXX Reload co to oznacza ?
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Guilty Gear problemy

Post autor: mg1987 »

Jak podświetlisz EX przy wyborze postaci to grasz jej wersją z innym zestawem ciosów, zaś podświetlenie SP pozwala na wybranie innego koloru dla postaci (w tym przypakowanych - czarnego i złotego, oczywiście po odblokowaniu ich).
Orin
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 31-08-2011, 15:58
Lokalizacja: Góra
Ogrywam: Guilty Gear

Re: Guilty Gear problemy

Post autor: Orin »

a jak to wybrać, jeśli się da ?
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Guilty Gear problemy

Post autor: mg1987 »

Przy wybieraniu postaci trzymasz L1/L2 (domyślnie 8/9 na klawie, a na padzie tak jak sobie ustawiłeś). Aby odblokować te opcje dla poszczególnych postaci przechódź survival/story mode. Albo sobie sejwa znajdź na necie.
Orin
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 31-08-2011, 15:58
Lokalizacja: Góra
Ogrywam: Guilty Gear

Re: Guilty Gear problemy

Post autor: Orin »

mam kolejne pytanko :D http://www.gamefaqs.com/ps2/562111-guil ... faqs/20666 , zauważyłem, ze niektóre postacie muszą przejść w określonym czasie dane walki bądź serie walk i tu pytanie, czy jak jest "total 120 sec." to chodzi o walki, czy czas od zaczęcia story mode np. Sol'em ?
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Guilty Gear problemy

Post autor: mg1987 »

Tak, w przypadku Sola pierwszych pięć walk musisz załatwić poniżej 120 sekund, pomóc może ustawienie trudności gry na minimum. Mi na przykład udało się załatwić dwie pierwsze walki przy użyciu instant kill (co bardzo pomogło). Jeśli dobrze pamiętam to na minimum ustawiłem poziom trudności jak grałem Dizzy - I-no dawała mi ostro popalić, a trzeba ją pokonać dla jednego zakończenia.
Orin
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 31-08-2011, 15:58
Lokalizacja: Góra
Ogrywam: Guilty Gear

Re: Guilty Gear problemy

Post autor: Orin »

wiem, wiem, jak gram Dizzy to wiem co i jak zrobić żeby przynajmniej z pół życia bez overdrive'ów ubić, chodziło mi głównie o ten total czas, z story mode ;) , mg1987, a jak przeszedłeś ten story mode sol'em, próbuje i mi nie idzie, wiem że instant killa mam robić, ale się bronią -.-
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Guilty Gear problemy

Post autor: Martins »

Chciałem ostatnio zapoznać się nieco z fabułą GG. Zacząłem od Missing Link. Skończyłem program wszystkimi dostępnymi postaciami i spojrzałem do opisu. Przed i po walce z Testamentem (sub-boss) powinny się wyświetlać dialogi pomiędzy bossem, a kierowaną przeze mnie postacią. Podobnie po walkach z kolejnymi przeciwnikami nie widzę tekstów "rzucanych" przez moją postać w kierunku pokonanego. Niestety w mojej wersji gry tego nie ma. Ktoś się orientuje o co kaman? Z góry dzięki.

P.S. Chodzi mi o wersję gry na PS1.
Ostatnio zmieniony 17-09-2011, 00:28 przez Martins, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Orin
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 31-08-2011, 15:58
Lokalizacja: Góra
Ogrywam: Guilty Gear

Re: Guilty Gear problemy

Post autor: Orin »

Mogę się pochwalić, że rozpracowałem jak zrobić jednego z trudniejszych combosów Dizzy, w wersji nie EX Dizzy, zamienia się w łucznika i strzela do trumny co nie, a w wersji EX Dizzy musi być zaatakowana, żeby wykonać tego combosa z "trumną", gdyby ktoś nie wiedział, teraz już wie jak to zrobić ;)

A pytanko moje brzmi, czy trzeba przejść survival do 600 poziomu, żeby odblokować EX u Kliffa i Justice ?
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Guilty Gear problemy

Post autor: mg1987 »

Możesz przejść nawet do 6000 poziomu i ich nie odblokujesz - po prostu Kliff i Justice nie mają EX.
@Martins - może grasz na ripie, albo opis jest do innej wersji (PAL/NTSC)? Daj link do tego opisu to obadam - gdzieś mam GG na PSX.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Guilty Gear”