UMK3 i MKII: Puchar Rankingu [S1]

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: UMK3 i MKII: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Doink »

Za dużo się dziady nauczyliście od pozostałych graczy :P , jesteście tylko kopiami :D Nie no bekę se kręce Dumian dobrze grał choć i mi zabrakło zimnej krwi w paru momentach.Przy stanie 3:2 dla Dumina przegrałem o cios mogło być 3:3 a było 4:2 i zabrakło motywacji w ostatniej walce.
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: UMK3 i MKII: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Martins »

Doink (Scorpion, Kung Lao, Kitana, Raiden, Liu-Kang, Sub-Zero) 5:2 Martins (Reptile, Shang) ggs!!!

Szukam, szukam, zastanawiam się, ale nie przypominam sobie, żebym w ostatnim tysiącleciu pokonał Doinka w Portal Komnat. Biorąc pod uwagę ten fakt, potrafię sobie wyobrazić, że nie byłem faworytem tego spotkania i nikt się nie zdziwi bądź nie spoci słysząc wynik tej batalii. Moja dusza łka z tego powodu, wręcz jest rozrywana przez ból! Arghhhhhhhhhhhhhhh! ............... Dobra, nie martwcie się miałem kryzys, ale już mi lepiej. Osobiście uważam nawet, że momentami sięgałem zwycięzcy nawet do kolan :P Do następnego (przeze mnie wygranego :hyhy: ).
Ostatnio zmieniony 25-09-2011, 19:52 przez Martins, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
hauwa
Elite player
Elite player
Posty: 105
Rejestracja: 23-12-2010, 14:01
Lokalizacja: Zagłębie

Re: UMK3 i MKII: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: hauwa »

UMK 3

hauwa 5 - 3 Adept

Fiu fiu jak by to wróbelek Ćwirek powiedział. Walki naprawdę wyrównane. Drobny rewanżyk za porażkę w MK2 z Adeptem. GGS
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: UMK3 i MKII: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Adept »

Lepiej napisz ile Ci Doink zapłacił ;D
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: UMK3 i MKII: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Adept »

MK II


Adept - Klemposs 5:1

Rozegraliśmy jednak ten mecz.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: UMK3 i MKII: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Martins »

Hauwa (Kitana, Scorpion, Rayden, Sub, Mileena, Liu) 5:1 Martins (Reptile, Shang, Baraka) bgs!!!

Znowu wtopa, ale już się przyzwyczaiłem, chlip, chlip....Dzisiaj nie miałem swojego dnia i wyjątkowo nie jest to tania wymówka. Hauwa (jak zwykle :hyhy: ) zwierzał mi się apropos kiepskiego systemu MK2 i że woli UMK3, itp, itd. Niestety nie przeszkodziło mu to rozjechać mnie do jednego, kim tylko się dało. Dziękuję wyżej wymienionemu koledze, że zniszczył moje marzenia o zwycięstwie (kolejny już raz). Tak czy owak, powodzenia dalej ;)

Tylko Reptile'a żal..... :zalamany:
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: UMK3 i MKII: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Adept »

Martins pisze:Hauwa (Kitana, Scorpion, Rayden, Sub, Mileena, Liu) 5:1 Martins (Reptile, Shang, Baraka) bgs!!!

Znowu wtopa, ale już się przyzwyczaiłem, chlip, chlip....Dzisiaj nie miałem swojego dnia i wyjątkowo nie jest to tania wymówka. Hauwa (jak zwykle :hyhy: ) zwierzał mi się apropos kiepskiego systemu MK2 i że woli UMK3, itp, itd. Niestety nie przeszkodziło mu to rozjechać mnie do jednego, kim tylko się dało. Dziękuję wyżej wymienionemu koledze, że zniszczył moje marzenia o zwycięstwie (kolejny już raz). Tak czy owak, powodzenia dalej ;)

Tylko Reptile'a żal..... :zalamany:
To nakurwiaj trening, a nie marudź, że Ci ktoś zniszczył marzenia o zwycięstwie :p
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: UMK3 i MKII: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Martins »

Wolfbogard (Nightwolf, Jax, Kung, Liu, Scorpion, Kabal) 5:2 Martins (Liu-Kang) ggs!

Adept, dzięki za radę :hyhy:, ale marudzenie jest ciekawsze niż trening :P . Wracając do mojego cudownego pojedynku z Wolfem, "papierowy" faworyt ("praktyczny" raczej też) grał gorzej niż zazwyczaj, dlatego mogłem zabłysnąć. Nie bez powodu biorę najlepszego fajtera naszej planety, który wygrał wcześniej tyle turniejów, a mianowicie Liu-Kanga. Liczyłem na to, że on dużo trenował i ja obejmując go we władanie, posiądę jego skilla bez lat wyrzeczeń, których zapewne mały Liu niejednokrotnie doświadczał. Czy tego mi życzysz Panie Adepcie? Braku normalnego życia, kosztem ciężkich treningów? Zarywania weekendów na rzecz samo udoskonalania się w Świątyni Światła? Częstych wyjazdów, opuszczania przyjęć w gronie rodziny, pastorałek, świąt, imprez okolicznościowych, które tak pozytywnie kształtują moje życie towarzyskie? Przykro mi, wolę poczekać, aż cała polska scena wyjedzie na weekend na zawody do Prędocina i szybko zorganizuję swój własny honmarowy turek, który wygram i ujrzę się na piedestale wiecznej sławy i ujrzę się na piedestale własnej rozkoszy.....Wolf, Hauwa - powodzenia dalej :)

EDIT: Generalnie to powodzenia wszystkim, którzy pozostali jeszcze w grze, niech wygra lepszy!
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: UMK3 i MKII: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Adept »

Adept - Doink 4:5

%R@#&*(@798@$ *^ *@& o jedno podcięcie. CO ZA LUJ!!! Jeszcze mi groził kiedy przegrywał! Zbanować go! ;D
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: UMK3 i MKII: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Doink »

Potwierdzam wynik :) Co do tego kto komu groził to jest na nagraniu :P Chcesz żebym je udostępnił ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: UMK3 i MKII: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Martins »

Doink pisze:Potwierdzam wynik :) Co do tego kto komu groził to jest na nagraniu :P Chcesz żebym je udostępnił ?
Tak, chcę.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: UMK3 i MKII: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Vert »

Adept pisze:Adept - Doink 4:5

%R@#&*(@798@$ *^ *@& o jedno podcięcie. CO ZA LUJ!!! Jeszcze mi groził kiedy przegrywał! Zbanować go! ;D
Zapomniales dodac, ze odegrasz sie w Krakowie :D
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: UMK3 i MKII: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Doink »

Martins pisze:Tak, chcę.
Mówisz masz :)

http://chomikuj.pl/Honmaru/Replays/Rank ... 45301.krec
Obrazek
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: UMK3 i MKII: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: WolfBogard »

Dobra, nie bylo mnie przez weekend jako, ze bylem w Lodzi. Jakos od jutra mozemy dzialac dalej ;]
Obrazek
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: UMK3 i MKII: Puchar Rankingu [S1]

Post autor: Doink »

UMK3
Doink(5)-WolfBogard(0)

No cóż Wolf'a MK9 pochłonęło raczej całkowicie, stąd ten wynik.Sam przyznał ,że ostatnio rzadko grywa w retro Mortale.Dzięki za grę.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”