Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: J.a.r.e.k. »

@eku

Oczywiście z mojej strony mogę przychylić się do gestu pozwalającego przeciwnikowi podnieść broń. Pamiętajmy jednak o kilku rzeczach:

1) Taki Tam Tam, czy Basara posiadając broń ma dużo większa przewagę taktyczną nad kimś kto również ją ma ale w o wiele mniejszym formacie i zasięgu ( i nie mówię tylko o Gairze ale o pozostałych kilku charakterach).

2) Po cóż w takim wypadku byłby stworzony system wybicia broni przeciwnikowi, który nie jest wcale łatwy do wykonania? Jak dotąd, z kimkolwiek grałem to upuszczona broń była sukcesywnie przydeptywana. Nie przeszkadza mi to ;)

3) Ostatecznie broń samemu sobie zdobyć jest stosunkowo łatwo, zwłaszcza dynamiczna postacią.

4)* Bez broni przeciwnik Cię nie rozetnie :)

Ale oczywiście stanę za ogółem! (chociaż mój głos jest na nie)
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Martins »

eq2D pisze: CO Z BRONIĄ?!

Polacy jako jedyny naród gra w SS4 jak by nie wiedzieli o co chodzi. Tzn, no, o wygraną, ta? Wyobraźcie sobie, że nigdy nie spotkałem się z momentem w którym przeciwnik nie pozwala zabrać broni. To tylko w Polsce tak. Że co, dziwi Was to? Wyobraźcie sobie, że gra bez broni w wielu przypadkach niema najmniejszego sensu, gdyż pod tym względem gra jest kompletnie niezbalansowana! Hamburgery, żabojady, makaroniarze - znają kodeks bushido. To samo tyczy się Koreańczyków i ich turniejów - zawsze (nawet w sytuacjach krytycznych) przeciwnik daje zabrać broń. A Wy? Pff!
Przyznam, że w całej swojej pyszałkowatości, drobnomieszczaństwie, bezwzględnym dążeniu do zwycięstwa po trupach oraz wschodnio - europejsko - wioskowym zacofaniu, nawet przez myśl mi nie przeszło, że powinienem litować się nad Jarkiem, którego marnej jakości skill przysparza mu tylko upokorzeń. Lepiej skrócić męki słabszych zawczasu, ażeby ich imię zostało szybko zapomniane w odmętach przeszłości, w innym wypadku jego wątpliwa sława "słabiaka", będzie wyśmiewana przez lata, a on sam przywdzieje "zaszczytny" tytuł: "Upokorzonego na Wieki", a tego byśmy przecie.....zaraz, zaraz, wyśmiewany przez wieki, pogardzany na każdym kroku, hmmmm....Zdecydowanie eq2D ma rację!!! Kodeks Bushido to prawda objawiona, jest niczym Biblia dla katolików, Koran dla muzułmanów, konstytucja dla obywateli kraju. Powinniśmy tego przestrzegać, ależ byłem głupi tudzież lekkomyślny, jak mogłem aż tak pogardzać swoimi przeciwnikami?! Jestem zdecydowanie na tak!!!
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: J.a.r.e.k. »

Nie wątpię, wkońcu SramTam i Baciara dalekosiężnym orężem stoją :hyhy:
Rozumiem Twoją desperacje całkowicie.

W takim razie mam inne pytanie do pomysło- i wnioskodawcy.
Jak w Twoim szlachetnym mniemaniu ma się dobijanie leżącego, które jak widzę również jest stosowane. Wobec tego przedkładam wniosek na najbliższym posiedzeniu rady bloku aby znieść dobijanie leżących, to przecież takie nie honorowe. :hyhy:
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Martins »

Pamiętam, pamiętam jak swego czasu Eq2D bezlitośnie mnie dobijał Tachibaną podczas naszych sparów :hyhy: . Wypadałoby to wyjaśnić dzisiaj, ponieważ o 24.00 czasu nowosądeckiego ogłaszam wszem i wobec KONIEC ZAPISÓW!!!! Podejrzewam, że 5 bądź 6 osób już się nie zapisze, więc raczej postanowione to, co widnieje w pierwszym poście w kwestii zasad, czyli: Dwie grupy, walka i rewanż, cztery osoby z każdej grupy awansują do DE. Tyle.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
jw82
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 03-10-2011, 17:43
Lokalizacja: Młynne
Ogrywam: Samurai Shodown 3,4,5 special

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: jw82 »

Czyli już za późno na zapisy. To się spóźniłem. Gdzie można obejrzeć walki z turnieju?
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: TeeVar »

Nie spozniles sie, czytaj ze zrozumieniem. Jak bardzo chcesz zagrac to Martins cie pewnie jeszcze gdzies upcha.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Dumian »

Zapisy są jeszcze aktywne, a nawet po ich zamknięciu będzie możliwość dopisania się na rezerwę, jeśli jednak chcesz grać w podstawowym składzie powinieneś zapisać się już teraz tutaj.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: eq2D »

No więc co z tymi broniami?
Obrazek
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: J.a.r.e.k. »

I co z dobijaniem leżących ?
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: eq2D »

A co z ideologią buddyzmu? I co z biciem Poppy'iego?

No bez patologi, ja całkiem poważnie pytam, bo akurat taki "detal" trza by ustalić.
Obrazek
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: J.a.r.e.k. »

Ok bracia broni, głosujmy bo czasu szkoda - ja jestem za karaniem bezbronnych.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: eq2D »

Moje zdanie jest raczej znane. Niech zwycięży lepszy, nie bezbronny.
Obrazek
Awatar użytkownika
jw82
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 03-10-2011, 17:43
Lokalizacja: Młynne
Ogrywam: Samurai Shodown 3,4,5 special

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: jw82 »

Zapisałem się. Nie jestem superwojownikiem nie władam wprawnie ciosami specjalnymi ( o ile je znam) ale powalczyć zawsze można bo nigdy nie grałem online. Czy mogę brać udział w turnieju posiadając emulator o nazwie WinKawaks czy powinienem się zaopatrzyć w jakiś inny? Jak podłączyć się do sieci i jak uruchomić tryb multiplayer (bo takowy w SS4 nie istnieje) ?
Awatar użytkownika
jw82
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 03-10-2011, 17:43
Lokalizacja: Młynne
Ogrywam: Samurai Shodown 3,4,5 special

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: jw82 »

Jeżeli nie dostanę się do turnieju bo moje umiejętności są marne to mogę posłużyć komuś do treningu jako sparring partner. Co do zasad turnieju to jestem za pozwoleniem na odzyskanie broni bezbronnemu ale za dobijaniem (w rozumieniu kopania lub dźgania leżącego zawodnika)
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Martins »

jw82 pisze:Zapisałem się. Nie jestem superwojownikiem nie władam wprawnie ciosami specjalnymi ( o ile je znam) ale powalczyć zawsze można bo nigdy nie grałem online. Czy mogę brać udział w turnieju posiadając emulator o nazwie WinKawaks czy powinienem się zaopatrzyć w jakiś inny? Jak podłączyć się do sieci i jak uruchomić tryb multiplayer (bo takowy w SS4 nie istnieje) ?
Jw82, podaj swoje GG, to dam ci namiary na wszystkie emu itp.

Co do głosowania to jestem za bezwzględnym rozszarpywaniem swoich ofiar, ale wszystkim nie dogodzisz, więc najlepiej chyba będzie jak każdy będzie grał "po swojemu".
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”