Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: J.a.r.e.k. »

Ha ha ha ha ha

Chyba jednak chodzi o ten Dragon Ball.
(przekażcie proszę Kazuki, że Sogetsu się o niego pytał)
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: eq2D »

Kazuki to jedna z najlepszych postaci z SS4, co skutecznie udowadniają Koreańczycy. Rasetsu - po odpowiednim opanowaniu (co nie jest proste) - potrafi zabrać jednym, w miarę krótkim kombolem 80% życia. A ja nie gram, bo... nie potrafię :wstyd:
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Martins »

Martins (Basara) 1-5 J.a.r.e.k. (Gaira) ggs :zalamany:

Chwileczkę, momencik, muszę wyprowadzić wszystkich przeglądających ten temat z błędu! Rozumiem drodzy uczestnicy turka (bądź fanatycy mojego talentu), iż po spojrzeniu na wynik, każdy z was pomyślał sobie: Ale ten Jarek jest dobry, pojechał go jak szmatę. Ale będziecie w błędzie moi drodzy, ponieważ to Ja byłem lepszy, a Gaira jest najzwyczajniejszym na (tym podłym) świecie....KOKSEM!!!!!! W pierwszych kilku walkach dotrzymywałem mu kroku, ale potężne (grube) cielsko Gairy coraz częściej nacierało na bezbronnego Basarę spychając go do obrony, a w konsekwencji popychając go na skraj ekranu, a potem (podobno) dumny wojownik o czerwonej głowie wkroczył w gorący pudding miłości...

J.ar.e.k. (Sogetsu, Gaira) 3-5 Martins (Tam Tam Tam Tara Ram Tam) GGS :D

Gdzie Basarę biją, TAM Tam Tama prowokują. Gaira (słusznie) obawiając się niezwyciężonego miecza Latynosa, skierował swe kroki do buddyjskiej świątyni i TAM próbował wymodlić zniebowystąpienie jakiegokolwiek z istniejących tu i ówdzie bogów, który uchroniłby jego niewiele wartą egzystencję przed męczeńsko - plugawą śmiercią z rąk Rewendżnika. Jeden z wszechmogących wysłuchał jego błagalnych jęków i w zamian za jego jego kapłańską cnotę ,postanowił zatrzymać szarżę rozwścieczonego fajtera z Green Hell. Stety ledwo zdążył opuścić progi świątyni, a TAM u jej bram czekała na niego śmierć z rąk długowłosego mściciela, spragnionego krwi pseudobożków i służących im upadłych kapłanów zwanych klechami. Naturalna, dzika, niepohamowana wściekłość wzięła górę nad boskim żywiołem wody.... To nie był pojedynek, to była egzekucja.....Widząc swego powiernika rozciętego wpół przez cudowny miecz Najznamienitszego z Najznamienitszych, przerażony monachomachijczyk nakrył się koralami. Wiedział jednak, że to nie uchroni go przed nieuchronnym, zmówił ostatnią modlitwę i rozmyślał już o spotkaniu z Buddą w niebiosach, TAM gdzie ziemskie sprawy nie będą już miały żadnego znaczenia....gdzie doświadczy nirvany, bądź przeżyje proces reinkarnacji i stanie się kosodrzewiną (czyli kimś lepszym niż był dotychczas). Cierpliwie odliczał sekundy pozostające mu do końca ziemskiej egzystencji, a w tle słychać było miarowe uderzenia bębnów zwiastujące jego rychłą agonię....TAM....TAM...TAM.....TAM.....TAM....TAM.....TAM..... Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

Repki oczywiście na Chomiku: http://chomikuj.pl/Honmaru/Replays/Samu ... gs+To+Come - Martins (Cinek) vs Jarek (Mr. J)

Teraz kilka spraw organizacyjnych:

1. Grupy prawie że zakończone, pozostaje starcie TEEVAR VS DREAMCASTER (DFC) - proszę zainteresowanych o zainteresowanie się tą sprawą w ciągu trzech ostatnich dni tego tygodnia. Dziękuję.

2. Action prawdopodobnie "zapomniał" wziąść udział w tym ważnym turnieju i będzie można wpisać jego wyniki do tabeli w postaci czterech wtop (jedną walkę rozegrał), ale potrzebuję potwierdzenia przez innych uczestników tura braku aktywności z jego strony. Z góry dziękuję.

3. Jarek i Eq2d rozegrali grupowe starcie, ponieważ widnieje ono w systemie. Niestety nie ma o nim wzmianki w temacie, dlatego proszę o powiadomienie całego świata o waszych wyczynach. Dziękuję (jeśli to zrobicie.)

EDIT: Ale pościcho yjebałem, aż mi się na monitorze nie mieści!!!!!

EDIT2: Dzięki Dumian :padam:
Ostatnio zmieniony 15-10-2011, 01:52 przez Martins, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: SubZero »

Martins pisze:2. Action prawdopodobnie "zapomniał" wziąść udział w tym ważnym turnieju i będzie można wpisać jego wyniki do tabeli w postaci czterech wtop (jedną walkę rozegrał), ale potrzebuję potwierdzenia przez innych uczestników tura braku aktywności z jego strony. Z góry dziękuję.
Action jak zwykle uprawia ninjutsu i się ukrywa.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: J.a.r.e.k. »

Ha ha ha ha , organizator Martins opisał jak zwykle wszystko bez wyjątku.
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: TeeVar »

Obie walki rozegrane na supercade. Replay zachomikowane. Jezeli chodzi o Actiona to Sub to dobrze okreslil.

TeeVar - Dreamcaster --> 5-1

rewanz

TeeVar - Dreamcaster --> 5-2
Ostatnio zmieniony 14-10-2011, 22:46 przez TeeVar, łącznie zmieniany 1 raz.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
Dreamcaster
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 87
Rejestracja: 18-03-2006, 19:48

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Dreamcaster »

Potwierdzam wynik, GGS!
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Martins »

TeeVar (Shizumaru, Genjuro) 5 - 1 Dreamcaster (Haohmaru, Gaira)

TeeVar (Nakoruru, Galford, Genjuro) 5 - 2 Dreamcaster (Haohmaru, Tam Tam, Kyoshiro, Basara)

Obejrzałem repka bo potrzebowałem info do statsów :hyhy: TeeVar świrował Genjuro, a Haohmaru uprawiał wielokrotne seppuku a może harakiri? Czym to się w ogóle różni?

Nadal czekam na raport z walk Jarka z Eq2D, najpierw prosiłem po dobroci, ale widzę, że trzeba ostrzej, a więc: nie obchodzi mnie, że macie rodziny, własne sprawy i normalne życie lenie, wynik ma się pojawić do niedzieli, inaczej osobiście ociosam was gwiazdką Basary oraz mieczykiem Latynosa. Koniec komunikatu :P
Ostatnio zmieniony 16-10-2011, 18:52 przez Martins, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: TeeVar »

Genjuro ze swoim qcf+A/B/C jest przegiety. Jak juz sie trafi to energia szybko schodzi. Harakiri i seppuku to to samo.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Martins »

Eq2D (Ukyo) 5-0 J.a.r.e.k (Gaira) GGS!!!

Gaira kapitalnie wtopił :hyhy:

J.a.r.e.k. (Gaira, Sogetsu) 2-5 Eq2D (Ukyo) GGS!!!

Gairze nigdy dość upokorzeń, za to Sogetsu pokazał klasę.

QCF+A/B/C to jest triple slash? Da się to w ogóle zablokować?
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: J.a.r.e.k. »

Uważam, że tak późna godzina powrotu pijanego organizatora tego turnieju w sobotni wieczór - nie tłumaczy jego lajtowego podejścia do zacnego Gairy, który tak rozgromił oraz odprawił całą serię egzorcyzmów nad ciałem upokorzonego Basary. :)

Komentarz do potyczek z eku: Gairą nie mogłem kompletnie znaleźć sposobu na niepokonanego gruźlika i poległ na całej linii, jednakowoż Sogetsu za późno przyszedł na ratunek i nie zdołał odrobić zbyt wielkich strat. Reasumując - rzeź winiątek.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: eq2D »

Taaak, Gaira byłby godnym przeciwnikiem, ale... dla żaby Genjuro. :hyhy:
Obrazek

A co do walk z niebieskim pokemonem, to rzeczywiście coś było na rzeczy, bo nie zachowałem zimnej krwi i popełniałem wiele błędów, ale cóż.

No i najważniejsze - cholernie nas lagowało. Dwa razy był motyw, że miałem zakończoną walkę i... za chwilę jeszcze staliśmy na polu bitwy z resztką energii. Jedna walka z Sogetsu mnie rozbawiła: rozpocząłem od dół + C, co trafiło oczywiście, odskoczyłem i... za chwilę Sogetsu miał całą energię, a mój biedny Ukyo zapodział gdzieś 1/4 żywotności. Więc warunki były naprawdę nędzne i liczę, że jeszcze przyjdzie okazja aby skrzyżować miecz z koralami kiedy nastaną lepsze czasy.


Jarek się zemścił potem, rozgromił mnie w Akatsuki BK
Obrazek
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: mg1987 »

eq2D pisze:żaby Genjuro
Żabę ma Kyoshiro. :P
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: J.a.r.e.k. »

Nie mniej jednak, Panowie bez zbędnego pier..lenia :P
Awatar użytkownika
jw82
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 03-10-2011, 17:43
Lokalizacja: Młynne
Ogrywam: Samurai Shodown 3,4,5 special

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: jw82 »

Żaba pojawiała się ponoć w zwycięskiej pozie Genjuro we wcześniejszych grach z serii SS (chyba SS2). A co do Triple Slash Genjuro to przeciwnicy komputerowi blokują cios natomiast mi blokowanie ciosu nie udawało się.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”