Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Dreamcaster
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 87
Rejestracja: 18-03-2006, 19:48

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Dreamcaster »

Potwierdzam wynik 5:1 dla Jarka. GGS i Powodzenia!
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Martins »

Dzień dobry, mam nadzieję, że wszystkie powiadomione przez mnie dzisiaj osoby rozegrają do godziny 24 swoje walki lub przynajmniej się wytłumaczą, czemu tych walk nie rozegrały. Proszę, jarajcie się tym turkiem, niech to będzie wasze święto, nikt chyba nie chce, żeby o losach uczestników zadecydował......OKRUTNY LOS!!!! :hyhy:
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: mg1987 »

Długi weekend jest, więcej wyrozumiałości dla ludzi. Myślisz że wszyscy mają teraz ochotę umawiać się na walki kiedy jest okazja porządnie wypocząć (albo przeciwnie - porządnie zabalować)?
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: eq2D »

Ja, mimo dewastującego kaca, stawiłem się na umówioną walkę, lecz, niestety, mój oponent z nieznanych mi przyczyn nie stawił się umówionym miejscu o (nie)umówionej porze. Posiedzę tu troszkę na kamieniu, poskubię trawę i poczekam. Walka się odbędzie, spokojnie panie organizatorze. I proszę mnie więcej nie terroryzować na gygy, że policja, donosy itd :P
Obrazek
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: J.a.r.e.k. »

Ze względu na małe zainteresowanie turniejem w obecnym czasie, proponuję przedłużyć obecną fazę DE o tydzień wówczas wszyscy na pewno rozegrają swoje walki i nie będzie trzeba upodlić turnieju jakimiś losowaniami ze strony organizatora.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Martins »

Dziękuję za wskazówki od kolegi Jarka, żeby czas na rozegranie dwudziestominutowej walki przedłużyć jeszcze o pięć tygodni - zaiste cudowny pomysł :ok:.

Mg1987, tak właśnie myślałem - 20 minut w perspektywie czterech dni - może faktycznie za bardzo cisnę z terminami, przepraszam :hyhy:

EDIT: OK, żeby mnie nie zlinczowano, przedłużam termin rozegrania wszystkich pozostałych do końca zawodów walk do czasu zauważalnej zmiany w zachowaniu centralnej gwiazdy Układu Słonecznego, czyli Słońca. Nastąpi to za około 5 miliardów lat, wtedy to nasza ukochana gwiazda zmieni się rozwścieczonego czerwonego giganta i pochłonie trzy najbliższe sobie planety (tak, wśród tych "fartuchów" znajduje się także "nasz" ziemski padół). Po tym terminie możemy doczekać się faktycznych problemów z zakończeniem turka.... :D
Ostatnio zmieniony 30-10-2011, 21:53 przez Martins, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: TeeVar »

Dreamcaster (DFC) Haohmaru vs TeeVar (Genjuro, Haohmaru) --> 2-5

Jestem troche zawiedziony postawa Dreamcaster'a. Mial szanse wyrac ale z nie wiadomych mi przyczyn wykonywal supuku co ostatecznie skonczylo sie 5-2 dla mnie.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Aserot »

Ja jutro mam czas na rozegranie pojedynku tak, że Mg atakuj :) będę dostępny cały dzionek.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: J.a.r.e.k. »

Ja kontaktowałem się z eku ale dziś się chyba nie zgramy więc skoro mamy 5 miliardów lat, myślę że jutro nie stanowi problemu.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: mg1987 »

Aserot pisze:Mg atakuj
Z drabinki wynika że to raczej wf ma się pojawić w tym pojedynku. Ale spoko mogę grać. ;)
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Aserot »

Sorki czeski błąd ale pograć zawsze można :D
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Dreamcaster
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 87
Rejestracja: 18-03-2006, 19:48

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: Dreamcaster »

Potwierdzam wynik 5:2 dla TeeVara. GGS i powodzenia.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: eq2D »

J.a.r.e.k. pisze:Ja kontaktowałem się z eku ale dziś się chyba nie zgramy więc skoro mamy 5 miliardów lat, myślę że jutro nie stanowi problemu.
Nie, nie! Panie organizatorze! To ja się odezwałem do mojej przyszłej ofiary, ale strach i niemoc odebrała możliwości konwersacji memu oponentowi, pf. A czekając na niego obskubałem całe pole z trawy, hmpf! Kiedy na spoczynek się już udałem (bom mocno schorowany był), to mój przeciwnik się raczył zjawić. Tak się Jarku nie będziemy bawić, jesteś u pani!

Zatem dziś będzie miało wiekopomne starcie. Będę wypatrywał Cię wieczorem (około 22), spotkamy się i ustalimy kto lepiej włada orężem!
Obrazek
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: J.a.r.e.k. »

Nie, nie, nie Panie organizatorze i Panie eku, czekałem tyle czasu również bez odzewu.. niemal oskubałem całe krakowskie błonia (i to nie jedne) ale przeciwnik się rozmyślił tego wieczoru. Myślę jednak, że pójdzie po rozum do głowy i odważy się stawić czoła swemu przeznaczeniu, od którego... i tak nie ucieknie! :)
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Samurai Shodown 4: A Taste Of Things To Come

Post autor: wf6608 »

wf6608 (Haohmaru) 5:3 (Genjuro) Aserot

Były niemałe problemy z lagami, do tego stopnia, że przy stanie 4:2 postanowiliśmy przerwać walkę i spróbować dokończyć później. Pomijając to walki były miodne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”