Polish Online Tekken Crash

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
adax
Student
Student
Posty: 50
Rejestracja: 10-04-2008, 07:33
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: adax »




Walki z lokalnego Szczecińskiego tura Grosikon z zeszłego roku. Wstawione przez konto backdasha na yt przez Di. Dowodzą one że albo jest ktoś taki jak Adax, BUS i Subtag albo mam niesamowitą zdolność rozgrywania jednej walki ze sobą samym.
Awatar użytkownika
SaaV_PL
Beginner
Beginner
Posty: 12
Rejestracja: 02-07-2011, 17:18
Lokalizacja: Ś-cie.
Ogrywam: Tekkena.
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: SaaV_PL »

Ale po co te kłótnie :o , Jak dla mnie jest to obojętne że 3 osoby na 1 konsoli oO , nawet jeśli to ta sama osoba - Potem ją będzie dręczyło sumienie że oszukiwał ( być może ) heh..
Awatar użytkownika
Seivoth
Elite player
Elite player
Posty: 140
Rejestracja: 25-05-2007, 23:18
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Ogrywam: Tekken7, DoA5LR
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: Seivoth »

Swoja droga, przeciez mozna sie zalogowac na swojej konsoli na inne konto.
No i właśnie takie rozwiązanie zaproponowałem, a oni/on odmówili/odmówił... Co z tego wynika... Przecież dla trzech osób nie powinno być to żadnym problemem.
adax
Student
Student
Posty: 50
Rejestracja: 10-04-2008, 07:33
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: adax »

Seivoth pisze:No i właśnie takie rozwiązanie zaproponowałem, a oni/on odmówili/odmówił... Co z tego wynika... Przecież dla trzech osób nie powinno być to żadnym problemem.
Nikt nic nie odmówił - pisało kilka osób na czacie i być może po prostu nie zauważyłem, że to zasugerowałeś. Mam pomysł - jutro wieczorem zagramy na 1 lub 2 konsolach (jeszcze zależy od tego o której skończy się turniej offlinowy w Szczecinie) ale myślę że do 21:00 powinniśmy być zwarci i gotowi a pan niedowiarek poda nam swojego mejla i przed walką zrobię zdjęcie na którym będę ja, Bus i Subtag - jeśli będziemy grali na jednej konsolce + możemy zrobić jak F. Castro czyli trzymać dzisiejszą gazetę dla udowodnienia daty zdjęcia i wyślemy tę fotę na dowód tego że nie mam roztrojenia jaźni. Chyba że Subtagowi nie będzie pasować i zagra u siebie na konsoli - wtedy tylko mogę Ci zagwarantować fotę mnie i Busa.
Awatar użytkownika
Seivoth
Elite player
Elite player
Posty: 140
Rejestracja: 25-05-2007, 23:18
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Ogrywam: Tekken7, DoA5LR
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: Seivoth »

Nie potrzebne są mi wasze facjaty, a co jest...? O tym już napisałem. Domawiaj się proszę z Leito. On jest kapitanem drużyny. Pozdrawiam
adax
Student
Student
Posty: 50
Rejestracja: 10-04-2008, 07:33
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: adax »

Ogólnie zaczynam nie trybić :/ Więc wystarczy, że zalogujemy się każdy na swoje konto i napiszemy do was, czy musimy grać na innej konsolce? Bo ja już nieogarniam Twoich wymagań :/
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: K' »

Nie wiem po co te nerwy w zasadach turnieju nie było mowy o tym, że musi być 1 osoba na jedno konto. Skoro chłopaki mieszkają blisko siebie to po co im utrudniać rozegranie pojedynku ? Idąc cały czas tropem spisku można by nawet założyć, że nawet jeśli ekipa grałaby na dwóch konsolach i co za tym idzie na dwóch różnych kontach to mogliby oni mieć te konsole podłączone w jednym pokoju i dalej w turnieju mogłaby grać tylko jedna osoba. Fizycznie jest to możliwe. To turniej online także niektórych rzeczy nie da się obejść, więc jaki jest sens aby jeszcze sobie dodatkowo coś na siłę utrudniać ? Radziłbym zluzować i spokojnie rozegrać co jest do rozegrania bo terminy pogonią i pewnie jak nie będzie chęci gry po jednej ze stron po prostu poleci walkower, a myślę, że nikt nie chciałby tak po prostu oddawać pojedynku bez jakiejkolwiek walki ;)
subtag
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 15-06-2008, 14:00
Lokalizacja: Sz-n
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: subtag »

ja rezygnuje z turnieju.
jesli druzyna moze grac w skladzie 2 osobowym, niech gra.. jeśli nie - to ciagne kumpli za soba.

gg/psn/mail/pm mam stałe więc kto cche sie ze mno skontaktować ten się skontaktuje bez problemów.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: KRELIAN »

Wyczyściłem temat ze spamu, który był zupełnie niepotrzebny. KBB już nie ma na forum bo ponoć zrezygnował, więc ost idzie na konto Widowmakera, który niepotrzebnie ciągnął temat arogancji pomimo słownych ostrzeżeń. Proszę o zaprzestanie dalszego śmiecenia bo to nikomu niepotrzebne.


Jeśli chodzi o kwestie 1 user = 1 konto. Faktycznie nie było to wspomniane w regulaminie, ale po pierwsze wierzę, że wśród uczestników są poważni ludzie, a po drugie każdy w miarę obeznany gracz bez trudu zauważyłby czy gra ta sama osoba czy inna. Sam potrafiłem w czasach świetności tk3 na kailerze rozgryźć z kim gram nawet jeśli figurował pod zmienionym nickiem ;].

Fakt jest jednak taki, że zrobienie indywidualnego konta, ewentualnie granie u kolegi i zalogowanie na swoje nie powinno stanowić większego problemu. Dlatego też wskazane jest, aby każdy grał na swoim lub ewentualnie niech dane osoby napiszą, że grają na jednej konsoli i się zmieniają (wiem że tak jest w przypadku Tundy i K') - domyślam się że to pojedyncze przypadki, więc w tym turnieju nie będę zabraniał grać dwóm osobom na jednym koncie.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Leito_PL
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 29-04-2010, 05:33
Lokalizacja: Las Noches
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: Leito_PL »

Krelian -- tak czy inaczej Subtag zrezygnował, czyli prawdopodobnie jego Team też jak mnie mam ?
W razie pytań pisać na PW lub email: [email protected]
adax
Student
Student
Posty: 50
Rejestracja: 10-04-2008, 07:33
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: adax »

Nie, my się nie poddajemy. Na starcie jest 2-0 dla was. Mogę z bratem grać z jednego konta, czy mamy się przelogowywać? Za jakieś 30 minut możemy grać. Tylko coś zjemy bo turniej na targach SGS nam trochę zajął. Ale warto było - wzbogaciliśmy się o God of War 3 :D
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: Tundra »

No nie poddawac sie:D Grajcie to w koncu:D
Awatar użytkownika
Seivoth
Elite player
Elite player
Posty: 140
Rejestracja: 25-05-2007, 23:18
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Ogrywam: Tekken7, DoA5LR
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: Seivoth »

Kilka cytatów, których znaczenie jak widzę się zmieniło...
Jezeli ktos nie moze grac, to albo go przesuwacie w kolejce albo walkower.
Tak jak mowie, za Kreliana nikt grac nie moze. Wiec albo Krelian to rozegra albo walkower, z jego strony.
Gramy tak jak w Crashu. 1 zadownik druzyny A gra z 1 zawodnikiem druzyny B. Gdy zawodnik druzy A przegra, wchodzi zawodnik 2 i gra z zawodnikiem 1 z druzyny B ( bo on wygral). Obejrzyj jakikolwiek filmik z Tekken Crasha to skumasz.
Nie widziałem walki w "Crashu" 3 na 2/2 na 3...?
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: Tundra »

No zawsze jest 3 na 3, Ale jesli ktos zrezygnowal, to nie bedziemy im dawac walkowera jak chca gra. Wiec tak jak pisal, 2:0 na starcie i gracie dalej.
adax
Student
Student
Posty: 50
Rejestracja: 10-04-2008, 07:33
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: adax »

Nie wiem co na to szanowne jury. Wczoraj pisałem, że dzisiaj nasz zespół będzie gotowy do gry około 21:00. Jeden nasz członek odpadł ale nie zrezygnowaliśmy z gry. Od 20:00 w przerwach KSW :P, czuwam na PSN. Z brzoskwinek są dostępne 2 osoby. Na moje pytanie o grę odpisał jedynie Adi Rash (pozdrawiam :) ). Jeśli dzisiaj przeciwnicy nie zechcą/nie mogą grać, to sugeruję górę o ustalenie jakiegoś ostatecznego terminu walki - np. jutro wieczorem, ekipa, która by się nie zjawiła odpada. Bo nie chce mi się bawić w podchody.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”