Ulubiona postac

Wszystko na temat gier z serii Soul Edge/Soul Blade/Soul Calibur.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Satoshi
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 01-01-2011, 17:41

Re: Ulubiona postac

Post autor: Satoshi »

Grałem tylko w trójkę więc podam moje ulubione postaci z trójki:
- Kilik, Edit Costume 2 lub Costume 1
- Mitsurugi, Costume 2
- Maxi, Costume 2
- Zasalamel, Costume 1
- Olcadan, Costume 1
- Xianghua, Costume (nie pamiętam, taka pomarańczowa szata)
- Valentine, Costume 1
- Sophitia, Costume 1
- Seong Mi-Na, Costume 2
PePe
Beginner
Beginner
Posty: 28
Rejestracja: 08-04-2010, 21:26
Kontakt:

Re: Ulubiona postac

Post autor: PePe »

JJxenon pisze:
keNzo pisze:
PePe pisze:Jest tutaj w ogóle ktoś kto na serio gra w tą grę?
Ludzie którzy zagrali parę razy i teraz opowiadają, że SC IV jest lipny DOA 4 jest genialne mogą sobie od razu odpuścić odpowiadanie...

:zdziwko: jasne że grałem w to wiecej razy a nawet w karzda czesc tej serii i powiem szczerze ...nie wiem jaki jest DOA 4 ale najlepszy SC to nie SC4 tylko SC2. Drugie miejsce w tym rankingu ma SC3 i dopiero 4. Grafika i lepsza mozliwosc stworzenia postaci nie wpływa na grywalnosc gry. To samo ma sie z Tekken 6 a Tekken 3 nie musye chzba wspominac ktora y tzch cyesci jest bardyiej grzwalna... :cwaniak:
Zgadzam się z Tobą co do SC2 . Ogólnie wygląd większości kostiumów w drugiej części był ładniejszy . Niektóre areny miały świetny klimat ( choćby ta w egipskiej świątyni z bardzo klimatyczną muzyką , czy arena koło bramy z klimatycznym otoczeniem po bitwie i majestatycznym zachodem słońca w tle ) . Nie wspominając o najbardziej kozackim wyglądzie Nigtha ze wszystkich części gdzie występuje ta postać ( skrzydełka na chełmie ) . W SC3 wygląda w pierwszym wdzianku na zmodernizowany kostium z SC C1 na DC ( co się chwali ) , ale to co zrobili z nim w SC4 zostawię bez komentarza . I tak Prawdziwa legenda jest tylko jedna , SOUL CALIBUR na DC , i chyba żadna z póżniejszych części nie dała mu rady ( co z tego że grafika już nie ta , skoro ta część miała Prawdziwą Duszę )

Pepe - mogę się założyć że gdyby Namco zmodernizowało graficznie SC z DC do standardów SC4 to zamiótł by on z piskiem wszystkie odsłony tej bijatyki . Bo klimatem żadna część jej nie przebije
:zdziwko: Ludzie czy umiecie czytać ze zrozumieniem ?? Napisałem, że szukam ludzi którzy grają w SC IV (w domyśle w celu sparringów itp.) i poprosiłem o nie spamowanie postami "nie w temacie" czyli gadkami w stylu "po co w to grasz, DOA 4 jest lepsze" itp. co jeden z waszych forumowicz'ów mi kiedyś zafundował na XBL :wstyd: W moim poście nie ma żadnych odniesień do poprzednich części SC (i nie będę rozwijał tego wątku - większość dobrych graczy których znam najlepiej wspomina SC II, a nie SC ale mniejsza o to), a DOA wymieniłem tylko dlatego że jak już wspomniałem doświadczyłem takiego "gadania" na żywo akurat z DOA 4 jako przykładem tej lepszej bijatyki ... BTW. bardzo szanuję DOA 4 i uważam że jest to jedna z najbardziej niedocenianych bijatyk. Ale ja szukałem ludzi do grania w SC IV i to że komuś się podoba bardziej DOA 4 czy SC I tak naprawdę jest bez znaczenia w tej sytuacji :-)
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Ulubiona postac

Post autor: gascan »

A ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Temat dotyczy ulubionej postaci, a nie wyżalania się i innych pierdół.

Moją ulubioną postacią w serii Soul Calibur jest Link z Zeldy ponieważ zawsze byłem fanem tych niesamowitych action RPG i świetnie było zagrać nim w wersji na GC, no i oczywiście Darth Vader bo dusi mocą.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
gapol
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 20-02-2011, 12:10
Lokalizacja: Nieszawa
Kontakt:

Re: Ulubiona postac

Post autor: gapol »

Soul Edge/Blade - Taki
Soul Calibur - Taki
Soul Calibur 2 - Ivy, Raphael, Heihachi
Soul Calibur 3 - Ivy
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Ulubiona postac

Post autor: caradolph »

Soul blade-

1. Li-long (YEAH!!!)
2.Hwang (yeah!!)
3.Mitsurugi (yeah)

Soul calibur-

1.Maxi
2.Nightmare
3.Edgemasta'

Soul calibur 2-

1.Nightmare
2.Mitsurugi
3.Heihachi

Soul calibur 3-

1.Zasalamel
2.Xianghua
3.Nightmare

Soul calibur 4-

1.Nightmare ( demon power)
2.Xianghua
3.Siegfried

btw Maxi to tragedia w SCIV, panowie a "manco" rozłożyli jego ciosy na części a już w SCIII był nie do końca poskładany
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Ulubiona postac

Post autor: Yamada »

Nightmare też od SC3 jest żałosny.
Obrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Ulubiona postac

Post autor: caradolph »

Właśnie dlatego lubię nightmare'a. Sztuką jest dobremu graczowi "wytrzaskać" grając właśnie nim.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Orzi
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19-08-2011, 22:01

Re: Ulubiona postac

Post autor: Orzi »

No to tak: grałem tylko w trzecią część i chwilę w czwartą, mój ranking prezentuje się następująco:

1: Tira - za image (co nowszy, to lepszy!), za oryginalną broń, za to że nie jest prostą, spamującą postacią, za bycie gollumem. Podpasowała mi niemiłosiernie xD
2: Amy - chociaż twórcy traktują ją po macoszemu, nadal bardzo ją lubię. Zawsze lubiłem grać małymi dziewczynkami, a ta do tego ma styl podobny do mojego maina - Raphaela, w czwórce wydaje się nawet lepszy. Najlepiej mi się gra postaciami pod rapier, ze względu na szybkość wyprowadzania ciosów i stosunkowo niezły zasięg.
3: Raphael - Jak wyżej - postać pod rapier. W trójce gra mi się nim najlepiej, były wyżej, jakby był wielkooką panienką xD
Awatar użytkownika
MatiByd
Master
Master
Posty: 259
Rejestracja: 27-07-2008, 07:29
Kontakt:

Re: Ulubiona postac

Post autor: MatiByd »

Mała aktualizacja
SE - Taki, Siegfried i Rock
SC2 - Sophitia, Kilik i Taki
SC3 - Nightmare i Taki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Soul Calibur”