Street Fighter 3rd Strike Online

Bijatyki 2D mimo upływu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Czy zawdzięczają to rozbudowanemu systemowi gry, czy też ponadczasowej grafice? Z pewnością coś w tym jest, sprawdź sam!

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
macdz
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 15-12-2011, 12:59

Street Fighter 3rd Strike Online

Post autor: macdz »

Jestem tutaj nowy jak nietrudno zauwazyc, iz to moj pierwszy post i mam nadzieje, ze nie ostatni. Korzystajac oczywiscie z okazji chcialbym sie grzecznie przywitac i zapytac Was o jedna rzecz, a mianowicie: dzieki jakiemu emulatorowi z mozliwoscia gry online moglbym pociorac w to cudo? Jest to chyba jedyna gra jaka mam na komputerze. Mimo, ze komputer byl kupowany niedawno...nowe gry juz po prostu w moim mniemaniu sa nudne i tendencyjne bo nowo-kupiony sluzy tylko do internetu jak i muzyki (tak wiem, to dosc zdziwaczale podejscie). Obecnie w moim posiadaniu jest emulator CPS3 i samotnej gry juz mam dosyc. Kailera, czy bardziej GGPO? Probowalem sie polaczyc przez Kailere, ale tam zas malo co chetnych odnajdzie sie do pojedynkowania.

Raczylby ktos pomoca?
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Street Fighter 3rd Strike Online

Post autor: Dumian »

Witam na forum;]

Lecimy z odpowiedzią - ogólne podsumowanie opcji gry online na emulatorach znajdziesz w tym artykule.

Odnośnie Street Fighter III 3rd Strike Online będą to:
- Supercade
- ArcLive
- Emulator FBA / FBA Enhanced R15 + Kaillera P2P (lub gotowa paczka SF Arcade Collection)

Do niedawna było jeszcze GGPO, ale od czasu premiery SF3OE już nie zagramy tam w tą część.

Najlepiej byłoby poszukać kogoś do gry na forum, wtedy nie ma większej różnicy na czym gracie, a jeśli nie masz nikogo takiego to pozostają platformy i tutaj najwięcej osób chyba gra na Supercade. Możesz przejrzeć też dział Street Fighter Impact Arena i zobaczyć na czym ludzie grali poszczególne turnieje.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
macdz
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 15-12-2011, 12:59

Re: Street Fighter 3rd Strike Online

Post autor: macdz »

Dumian pisze:Witam na forum;]

Lecimy z odpowiedzią - ogólne podsumowanie opcji gry online na emulatorach znajdziesz w tym artykule.

Odnośnie Street Fighter III 3rd Strike Online będą to:
- Supercade
- ArcLive
- Emulator FBA / FBA Enhanced R15 + Kaillera P2P (lub gotowa paczka SF Arcade Collection)

Do niedawna było jeszcze GGPO, ale od czasu premiery SF3OE już nie zagramy tam w tą część.

Najlepiej byłoby poszukać kogoś do gry na forum, wtedy nie ma większej różnicy na czym gracie, a jeśli nie masz nikogo takiego to pozostają platformy i tutaj najwięcej osób chyba gra na Supercade. Możesz przejrzeć też dział Street Fighter Impact Arena i zobaczyć na czym ludzie grali poszczególne turnieje.
Link do Superarcade nie hula. Zas Wasz (Honmaru'owy download z Arclive jest niedostepny) Gotowa paczka zainstalowana :)
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Street Fighter 3rd Strike Online

Post autor: SubZero »

macdz pisze:Link do Superarcade nie hula
U mnie działa.
macdz
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 15-12-2011, 12:59

Re: Street Fighter 3rd Strike Online

Post autor: macdz »

SubZero pisze:
macdz pisze:Link do Superarcade nie hula
U mnie działa.
Server Error in '/' Application.
Runtime Error
Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>


Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
</system.web>
</configuration>
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Street Fighter 3rd Strike Online

Post autor: Chris »

Serwer supercade ma problemy, trza probowac, btw. jak chcesz to mozna zagrac kilka walk za chwile;p ? napiszdo mnie na gg
Obrazek
macdz
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 15-12-2011, 12:59

Re: Street Fighter 3rd Strike Online

Post autor: macdz »

Znowu jak odpalam Arcade LiveEn.exe to mi wyskakuje: dns lookup failed
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Street Fighter 3rd Strike Online

Post autor: bartaaz »

supercade niedługo będzie działać, ewentualnie ggpo ale to szukaj wersji karnov revenge. Osobiście gram w 3sa dużo na obu platformach i polecam supercade.
SHUN GOKU SATSU A.K.A RAGING DEMON
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bijatyki 2D”