Heihachi Cup Vol 2

Cykl turniejów wyłaniających 'miszcza' danej postaci

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hajda
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 89
Rejestracja: 20-05-2009, 11:20

Re: Heihachi Cup Vol 2

Post autor: Hajda »

hajda 4 - 5 saj - zapomniałem dodać ... walka na strasznych lagach , sekundowe zwary i czekanie na opadnięcie przeciwnika
lagalize it ;D
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Heihachi Cup Vol 2

Post autor: Saj »

Potwierdzam , warunki fatalne, próbowaliśmy p2p i hamka na wszytkie sposoby ale bez skutku, ogólnie jednak bardzo polecam zobaczyć repka :http://www.megaupload.com/?d=9YCRI806
Jakoś udało mi się wygrać pierwsze 4 walki i przy stanie 4-0 w piątej walce 3 rundzie gra powinna się zakończyć. Przy końcówce życia ostatni z 112 przeszedł przez korpus na wylot nie zadając damage O.O!
Mi kopara opadła. Dawno nie widziałem takiego buga, a później to jakoś ciężko było mi się pozbierać i Hajda ładnie odrobił do 4-4, ostatnia walka to był już ogień i to że wygrałem ostatecznie w rundach 3-2 było czystym fartem, równie dobrze Hajda mógł wygrać. Jakoś jednak miałem więcej farta pod koniec.
Awatar użytkownika
Hwoarang134
Elite player
Elite player
Posty: 188
Rejestracja: 06-11-2010, 13:24
Ogrywam: Up for private tk3 matches

Re: Heihachi Cup Vol 2

Post autor: Hwoarang134 »

Hwo134 vs Mr.Editor. Fusion fight comes soon. Would like to record all the fights, but will do special edit for final. Enjoy.
[media][/media]
Awatar użytkownika
Hwoarang134
Elite player
Elite player
Posty: 188
Rejestracja: 06-11-2010, 13:24
Ogrywam: Up for private tk3 matches

Re: Heihachi Cup Vol 2

Post autor: Hwoarang134 »

[media][/media]
Awatar użytkownika
Fusi0n
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 15-02-2010, 14:02
Lokalizacja: Dobrich, Bulgaria
Ogrywam: Tk3, Tk5

Re: Heihachi Cup Vol 2

Post autor: Fusi0n »

Fusi0n 5:0 Dobry . This players is new and it was about an hour to realize that this is HEIHACHI tournament. He begins to play with King ?! 3 oos and then he gave up. Boring game at all.
Awatar użytkownika
Hwoarang134
Elite player
Elite player
Posty: 188
Rejestracja: 06-11-2010, 13:24
Ogrywam: Up for private tk3 matches

Re: Heihachi Cup Vol 2

Post autor: Hwoarang134 »

Oh, thank you much, Fusion. He wasn't able to explain me that he plays with you and made me wait. But with your help he only choosed Heihachi :D
5:0..
Awatar użytkownika
Fusi0n
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 15-02-2010, 14:02
Lokalizacja: Dobrich, Bulgaria
Ogrywam: Tk3, Tk5

Re: Heihachi Cup Vol 2

Post autor: Fusi0n »

And it takes an age to confirm the match :D Never mind, he will get used to this soon ;)
Awatar użytkownika
Hwoarang134
Elite player
Elite player
Posty: 188
Rejestracja: 06-11-2010, 13:24
Ogrywam: Up for private tk3 matches

Re: Heihachi Cup Vol 2

Post autor: Hwoarang134 »

Noone likes the video intro?:S
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Heihachi Cup Vol 2

Post autor: Saj »

Sorki ze mnie nie było, mamy awarie sieci w akademikach. Jak dam rade dziś postaram sie zagrac jakieś tury (o ile naprawią tego neta, teraz siedze na zajeciach przed kompem). Sroki za utrudnienia.
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Heihachi Cup Vol 2

Post autor: Saj »

Martins:Saj 1-5 , BEZNADZIEJE WARUNKI. Blee i szkoda słów.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Heihachi Cup Vol 2

Post autor: Martins »

Saj pisze:Martins:Saj 1-5 , BEZNADZIEJE WARUNKI. Blee i szkoda słów.
Saj 5-1 Martins, lekka lipa, iż nie zgarnąłem trzech punktów :P

Tak jak przedstawił to Saj, wynik oraz sama rozgrywka podczas tego wspaniałego pojedynku mogłaby być rozpatrywana pod kątem najcudowniejszego z cudów jakie dotychczas nawiedziły gatunek ludzki. Wspaniałe widowisko na bardzo wysokim poziomie dało się we znaki obu stronom. Saj atakował naprawdę wściekle, a jego Heihachi wykorzystywał mój każdy, nawet najmniejszy błąd, dżuglował mną perfekcyjnie, a mi pozostało być tłem dla jego popisów (chlip, chlip), aż tu nagle....TEŻ COŚ UGRAŁEM!!! Potem Saj wrócił do starej taktyki czyli wygrywania....Dziękuje i do zobaczenia w przyszłości.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Heihachi Cup Vol 2

Post autor: bartaaz »

Jak dla mnie to trochę przegięcie zapisywać się do turnieju dysponując akademikowym internetem.

,,W przypadku lagów uniemożliwiających przyzwoite rozegranie pojedynku dopuszcza się przerwanie gry jednak wskazane jest aby gracze uzgodnili warunki przerwania przed walką. Jeśli przyczyna lagów leży po stronie jednego z graczy a mimo starań warunki do gry nadal są niezadowalające pojedynek taki może decyzją organizatora rozstrzygnąć się walkowerem."

drobna nieścisłość w tłumaczeniu ale:

,,If the laggs in the game are so hard that you cant play the match, then the players must decide before the match if they are gonna stop playing the game. The player who causing problems will be banned from competition."

Bądźmy ludźmi :)
SHUN GOKU SATSU A.K.A RAGING DEMON
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Heihachi Cup Vol 2

Post autor: Saj »

Jop, ale nie wiem po czyjej stronie była wina, normalnie na serwie nie mam takich lagów. Inna sparwa że to zależy od ilości studentów korzystających z netu w danej chwili w campusie. Czasami mam hiper prędkość np w niektóre weekendy, ale z drugiej strony czasem nie idzie wcale nawet się połączyć z serwerami. W domku mam normalny net ale będe tam dopiero na święta. Dziwne ze p2p nie dzialalo . No cóż gram na tym co mam;/
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Heihachi Cup Vol 2

Post autor: Martins »

Saj pisze:Jop, ale nie wiem po czyjej stronie była wina, normalnie na serwie nie mam takich lagów. Inna sparwa że to zależy od ilości studentów korzystających z netu w danej chwili w campusie. Czasami mam hiper prędkość np w niektóre weekendy, ale z drugiej strony czasem nie idzie wcale nawet się połączyć z serwerami. W domku mam normalny net ale będe tam dopiero na święta. Dziwne ze p2p nie dzialalo . No cóż gram na tym co mam;/
Spoko Saj, nawet jeśli wina leżała po twojej stronie, to nie ma się czym przejmować, bo gdybyś grał u siebie w domu, pewnie wina leżała by tylko po mojej :P. Tekken 3 strasznie mi zamula, co zrobisz - life is brutal. Najważniejsze, żeby wyobrażać sobie, iż walka toczyła się w niesamowicie komfortowych warunkach - to naprawdę pomaga pogodzić się z okrutnym losem.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
blondyG6
Student
Student
Posty: 38
Rejestracja: 22-05-2011, 13:47

Re: Heihachi Cup Vol 2

Post autor: blondyG6 »

g6 1-5 saj
great fun and nice rounds ... thx player
ODPOWIEDZ

Wróć do „Random Char Cup”