Tekken 5 Emule

Forum poświęcone piątej odsłonie Tekkena oraz Dark Resurrection.

Moderator: ModTeam

Evo16
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 03-12-2009, 19:13

Tekken 5 Emule

Post autor: Evo16 »

Witam otóż mam pytanie z jakiej strony można ściągnąć emulator pasujący pod T5 i T5? Bo szukałem trochę po necie ale nie wiem czemu znalazło mi kilka stron ale nic się z nich nie dowiedziałem. I jakby ktoś mógł to niech jeszcze powie jak odpalić grę przez emulator. Chyba, że jest to tak jak na VBA (Visual Boy Advance) to nie tłumaczcie :P
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Tekken 5 Emule

Post autor: mg1987 »

Jedyny emulator ps2, który do czegokolwiek się nadaje to PCSX2, jednak nawet się nie bierz za niego jeśli nie masz mocnego sprzętu. Poradniki jak konfigurować (jest też po Polsku), są w dziale "GUIDE" na stronie emulatora.
Inferno
Master
Master
Posty: 218
Rejestracja: 03-10-2006, 23:53
Lokalizacja: Pszczyna
Ogrywam: FEAR, UT, UT3, GRID, CnC 3 Tiberium Wars, Tekken 3/5

Re: Tekken 5 Emule

Post autor: Inferno »

Przejrzyj mój poradnik. Wszystko masz praktycznie "rozrysowane":

[media][/media]

Jeśli masz mocny sprzęt, to Tekken 5 chodzi z idealną prędkością 60 FPS.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomasz_740
Student
Student
Posty: 50
Rejestracja: 20-07-2011, 21:41
Lokalizacja: Łódź, Poddębice.
Ogrywam: Pariah.
Kontakt:

Re: Tekken 5 Emule

Post autor: Tomasz_740 »

Jeśli nie wiesz skąd pobrać to możesz z tad chomikuj.pl/sefiro/Emulator+PS2
"Nie ma okrutniejszej broni nad ludzką ambicją - najostrzejszy miecz jej nie dorówna"
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Tekken 5 Emule

Post autor: mg1987 »

Archeolog?
Poza tym wszystko zostało już wyjaśnione.
Awatar użytkownika
Tomasz_740
Student
Student
Posty: 50
Rejestracja: 20-07-2011, 21:41
Lokalizacja: Łódź, Poddębice.
Ogrywam: Pariah.
Kontakt:

Re: Tekken 5 Emule

Post autor: Tomasz_740 »

Tam wszystko jest wyjaśnione krok po kroku drugi emulator.
"Nie ma okrutniejszej broni nad ludzką ambicją - najostrzejszy miecz jej nie dorówna"
Evo16
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 03-12-2009, 19:13

Re: Tekken 5 Emule

Post autor: Evo16 »

Sory za odkop ale czy wystarczy 1,6GHz oraz 1,00 GB RAM? A no i co jest bo mi nie chce rozczytać memorki PCSX2 kiedy próbuję np. odpalić Smackdown vs Raw 2011 albo Tekkena 6 a no i jak się poruszać bo też żadne klawisze nie działają czy wymagany jest pad do PS2?
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Tekken 5 Emule

Post autor: mg1987 »

Evo16 pisze:czy wystarczy 1,6GHz
Jeśli mowa o co najmniej dwóch rdzeniach to możliwe, że np. MBAA by poszło. Jeśli nie - to zapomnij. Co do kart pamięci - czy masz memorki z tego samego regionu co gra, i czy w odpowiednim formacie?
Inferno
Master
Master
Posty: 218
Rejestracja: 03-10-2006, 23:53
Lokalizacja: Pszczyna
Ogrywam: FEAR, UT, UT3, GRID, CnC 3 Tiberium Wars, Tekken 3/5

Re: Tekken 5 Emule

Post autor: Inferno »

Evo16 pisze:Sory za odkop ale czy wystarczy 1,6GHz oraz 1,00 GB RAM?
Zapomnij.
Evo16 pisze:Tekkena 6
:szok: Słucham?
Obrazek
Evo16
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 03-12-2009, 19:13

Re: Tekken 5 Emule

Post autor: Evo16 »

Inferno, skoro jesteś taki mądry to powiedz mi, czy tobie się nigdy nic nie myli? Teraz mam PS3 i żałuję, że sprzedałem PS2, dlatego chcę pograć np. w Gran Turismo 4 na PC... Wszystko jest w folderze i wszystko powinno działać, są all memorki tam powgrywane do folderu z konsolą i wszystko ale gra nie jest w stanie ich rozczytać...
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Tekken 5 Emule

Post autor: TeeVar »

Jakie rozszerzenie memorek?
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Evo16
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 03-12-2009, 19:13

Re: Tekken 5 Emule

Post autor: Evo16 »

Dobra już nie ważne wszystko działa. Rozszerzenie memorki to było .ps2 tylko teraz mam kolejny kłopot i proszę was o pomoc. Otóż wszystko rano było git, teraz gdy wchodzę w Pcsx2 i wybieram obojętnie jaką grę w formacie .iso to idzie, idzie i gdy już światełka wlecą do tej ,,czarnej dziury'' to gra się wyłącza i pojawia się raport... W konsoli (tej która się wyświetla po włączeniu Pcsx2) piszę, że GIF remoted czy jakoś tak i że brakuje mi erom i rom2, ale ja tych plików w ogóle wcześniej nie miałem. Co zrobić? Wcześniej rano działało a teraz już nie chce działać...
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Tekken 5 Emule

Post autor: TeeVar »

Czy masz ustawiony odpowiedni bios (EU, USA) do danej gry i zamiesc ss z tego bledu.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Evo16
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 03-12-2009, 19:13

Re: Tekken 5 Emule

Post autor: Evo16 »

Czy masz ustawiony odpowiedni bios (EU, USA) do danej gry i zamiesc ss z tego bledu.
Sorki ale ss nie dam rady zrobić gdy pojawia się ten komunikat to cały komp się zawiesza. Ustawiłem ścieżkę do bios, mam pobrany ten sam PCSX, który jest widoczny na filmiku Inferno, język w menu wybrałem - Polski. Teraz jeszcze chciałem się dowiedzieć bo dam wam przykład mam np. grę Smackdown vs Raw 2011 i odpalam ją, wybieram wrestlerów i daję walkę to ekran robi się czarny i nic, gra wczytuje się piętnaście minut ciągle czarny ekran, tak samo np. w Tekkenie 5. Wtedy wyszedłem z gry i ta konsola PCSX nazwała się jakoś No Patches coś tam, niestety nie udało mi się nic zrobić bo komputer się zawiesił. Wie ktoś co zrobić żebym mógł grać? A może to wina za słabego kompa?
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Tekken 5 Emule

Post autor: TeeVar »

1. Zobacz jak sie sprawuje na najnowszej wersji PSCX http://buildbot.orphis.net/pcsx2/. Tylko wgraj ja do osobnego katalogu.

2. Jezeli faktycznie masz 1,6GHz oraz 1,00 GB RAM to naprawde daj sobie spokój. Bez wzgledu jak poustawiasz opcje nigdy nie wyciagniesz pelnej predkosci. U mnie na 2,65GHz, 2GB RAM,ATI X1950XT w T5 mam ledwo 30 fps. Nawet Guiltyu Gear nie dziala na pelnej predkosci mimo ze to gra 2D.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 5 oraz Tekken DR”