Najgłupszy tekst opisujący Tekken'a

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cichy_PL
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 12-02-2011, 20:00

Re: Najgłupszy tekst opisujący Tekken'a

Post autor: cichy_PL »

moj brachol ma psp a ja mu kupilem tk5 dr ale czy mi da do szkoly to nie wiem xD
Awatar użytkownika
Monika91
Student
Student
Posty: 32
Rejestracja: 04-06-2010, 14:03
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Najgłupszy tekst opisujący Tekken'a

Post autor: Monika91 »

Jak go ładnie poprosisz to być może da xD
Lubię ziemniaki :3
Awatar użytkownika
cichy_PL
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 12-02-2011, 20:00

Re: Najgłupszy tekst opisujący Tekken'a

Post autor: cichy_PL »

oj do szkoly nie da ale w maju mam wycieczke na 3 dni do pragi to da naszczescie
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Najgłupszy tekst opisujący Tekken'a

Post autor: caradolph »

Hell! Uwielbiam moją rodzinę. Mama ze mną gra w Tekkena asuką. nauczyłem ją robić d\b 4,3 , f+4 i f+2 i cieszyłem się jak hell, zę mama , która nigdy ze mną nie grała zaczęła ze mną ciorać w bijatykę :D. Babcia najczęściej strzela tekst typu: istne wariacje. Razem z moim bratem ciosamy w tekkena 6 do upadłego jak jest u mnie w domu, bo normalnie mieszka we Wrocku. Gramy z 25 walk Dragunov-Jin i po tej fazie grania jest wynik 22-3 dla mnie co nie znaczy że mój brat to cienias. Moi koledzy mają do tego srakate podejście. Jeden mi raz powiedział tak:

-znowu w tego tekkena? Ja to mam 85 level w Tibii knajtem

Jak są święta to całą rodziną potrafimy mucić w tekkena 6 na ps3 i za to kocham swoją familię. :D
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Semi
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 25-12-2011, 14:32
Lokalizacja: Dzierżoniów
Ogrywam: Tekken 6, Uncharted 2, Colin Mcrae Dirt 2
Kontakt:

Re: Najgłupszy tekst opisujący Tekken'a

Post autor: Semi »

Wiele już słyszałam od znajomych w stylu 'znowu ten tekken'. Mówiąc szczerze i tak zlewam takie osoby jednak pamiętam jeden tekst mojej mamy. Po którejś nieudanej próbie pokonania Azazela (pierwsze dni grania w T6) zaczęłam bezczelnie wyżywać się na mojej poduszce. Matka wchodzi do pokoju: 'Znowu ta gra? Co ty wyprawiasz?' wychodzi po czym po chwili słyszę z salonu:"Nie mam pojęcia, czy ten dzieciak jest mój, ale w każdym razie nie jest normalny.." xD
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Najgłupszy tekst opisujący Tekken'a

Post autor: August »

Czemu ja nic nie wiedziałem o istnieniu tego tematu ?
Mniejsza z tym...

Przez tekkena kolega taty w ciągle gada na mnie "cia cia" i że mnie rozwali w tekkena. hahaha bo to z nim po raz pierwszy grałem w T3 w wieku 3 lat ;)

Tekst kolegi: Jak można grać w takie badziewne gry jak tekken... przecież tam wystarczy 2 guziki naciskać i zawszę się wygrywa....

Dzień później 8 team battle w T5 i jedną postacią zrównałem go z ziemią...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”