Polish Online Tekken Crash

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: Hobbith »

Przydałoby się. Powiedz mu, że teraz jego kolei na grę. Dajcie mi tylko znać kiedy będzie mógł zagrać.
Awatar użytkownika
HUNK_PL
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 07-04-2011, 15:59
Lokalizacja: Lublin
Ogrywam: TEKKEN 6
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: HUNK_PL »

bezel chwilowo nie ma neta powiedział że powinien po świętach mieć .
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: Hobbith »

No to przyjdzie do Ciebie grać, czy nie. Bo raz mówisz tak, raz siak.
Awatar użytkownika
HUNK_PL
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 07-04-2011, 15:59
Lokalizacja: Lublin
Ogrywam: TEKKEN 6
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: HUNK_PL »

:suchy: sam się dogadaj z bezelem jak taki cwany jesteś. wczoraj ie z nim widziałem to mówił coś ze już lada dzień bedzie miał neta. Tundra zadzwoń do niego :)
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: Widowmaker.PL »

no no Hobbith, teraz jestes rowniez cwany:D Rozwijasz sie:D
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: Hobbith »

Cwarogancki kur** jestem.

Ale spoko. Dogadam się z Bezelem. I tak pewnie mam większe szanse na pogadanie z nim telepatycznie, niż żebyś Ty coś z nim ugadał. W ogóle to po co był ten post, że niby go zaprosisz żeby zagrał swoje mecze, skoro teraz jakiegoś focha strzelasz?
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: Hobbith »

Nie mam zamiaru z nikim tańczyć. Nie prościej było po prostu napisać, że Bezel nie skorzystał z zaproszenia? Nie? I co Wy z tym offline? Jakbym miał w Koninie z kim grać offline, to bym grał offline, a że nie mam, to gram online i tyle, proste. Nie jestem jedynakiem. Co do "Paulowskiego śmiecia" się nie wypowiem. Poza tym odezwał się ten, co wygrał z Krelianem i Blaugraną tylko dlatego, bo sobie zapuścił torrenta podczas walki i wyjanił ich Wangiem. I Ty mi mówisz, żebym spróbował offline lag abuserze?
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: KRELIAN »

Wystarczy tej rozmowy bo do niczego nie prowadzi. Hunk jak masz problem do gry Hobbitha to okazuj ją na pm bo nikogo tutaj to nie obchodzi. Kolejne podobne posty będą nagradzane ostami.

Co do bezela to już niestety nie pierwszy turniej gdzie trzeba na niego czekać, więc albo faktycznie czekamy (po świętach to może być nawet za miech), albo ta walka idzie walkowerem i może bezel się ocknie - czekam na opinie osób z teamu.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: MrVeron »

LOL, hob nie unos sie, bo po pierwsze to nie w twoim stylu, po drugie nie ma do kogo, a po trzecie to pamietaj, ze krowa co duzo ryczy to malo mleka daje;] Moze olejemy bezela, jak sie z chlopem skontaktowac nie mozna?? W ogole to najbardziej podoba mi sie postawa ogranizatorow, ktorzy po prostu olali sprawe i czekaja az wszystko sie samo rozwiaze.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: KRELIAN »

Jeśli już ktoś olał to predzej Tundra bo od walkowera nie odezwał się słowem ;]. Co do mnie, to racja - czekam aż się sprawa rozwiąże bo jest to turniej teamowy, sami pisaliście że bezel może mieć wpływ na wynik finału, jednak z drugiej strony nie pierwszy raz nie trzyma się terminów - skoro jest drużynowo a i nie gramy o złote gacie to owszem mógłbym z miejsca sypać walkowerami, ale preferuje opcje dogadania się z każdym tak żeby później nie było masowych narzekań. To chyba lepsza opcja ;].

No ale jeśli tak sprawa wygląda to Hobbith wygrał walkę z bezelem i lecimy z kolejną.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: Tundra »

No Krelianku:D Ja tylko wchodze na to forum i patrze ja od tygodni nikt z nikim nie gra:D Ja chce turniej indywidualny:D
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: blaugrana20 »

widzisz mowilem ze turniej nie ma sensu
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: Widowmaker.PL »

o ile sobie przypominam, to akurat ja tak mowilem xD
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: Hobbith »

Hobbith 3-2 MrVeron

Biznesmeni prowadzą więc 4-2. Lukasz i Bezel dajcie znać w końcu kiedy zagracie.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Polish Online Tekken Crash

Post autor: KRELIAN »

Nie ma co narzekać. To tur eksperymentalny do którego przekonywał mnie ... niech już będzie że sam Krelian ;]. Ogólnie nie wyszło tak źle, tylko trzeba brać na przyszłość pod uwagę kogo się bierze do teamu nie tylko pod kątem skilla.

Ja bym proponował jak już Lukasz i bezel się pojawią grać podwójnie bo pojedyncze walki mijają się tu z celem, albo jak ktoś faktycznie ma dosyć i chce to mieć z głowy to niech woła o walkowera - mi jakoś tak nie przystoi się wychylać, zwłaszcza że robię za wirtualnego playera (chociaż jak trzeba to jestem gotowy do gry) no i mamy finał ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”