[Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Nowy cykl turniejów Weekend Cup to innowacyjne przedsięwzięcie szybkich, regularnych rozgrywek. Inicjatywa Honmaru skierowana do graczy ceniących intensywne emocje i pojedynki odbywające się w sposób ciągły, za jednym podejściem.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

[Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: KRELIAN »

Quick Time Event - jednodniowy turniej w Tekkena 6 na Playstation 3

Zgodnie z obietnicą otwieram zapisy na pierwszy jednodniowy turniej w Tekkena 6 na Honmaru. Najlepszym terminem na zorganizowanie turnieju będzie sobota 11 lutego. Tur rozpocznie się od rana (wstępnie godz. 10) i trwać będzie do wieczora (18-20). Myślę, że to odpowiedni czas na zapisanie odpowiedniej ilości osób i mentalne przygotowanie (wygospodarowanie czasu itp.), a za tydzień nie bardzo mi pasuje.


Zapisy na turniej - PS3 (strona główna turnieju na PS3 tutaj)

W zależności od frekwencji przewiduję albo od razu DE albo grupy + DE. Póki co za wcześnie na konkretne zasady, ale już teraz mogę napisać jak to widzę.

Zapisuje się określona ilość osób. Dzień przed turniejem zamykamy zapisy i robimy rozpiskę grup, po czym ustalamy przedział czasowy na rozegranie walk. W tym przedziale 2 osoby muszą się stawić. Jeśli kogoś nie będzie, to przeciwnik wbija na forum, informuje o tym w poście i od razu ma walkowera. Jest to tur eksperymentalny i nie będziemy się bawić w żadne rozstrzyganie czy ktoś w tym czasie siedział na klopie czy musiał wyjść do biedronki. Zobaczymy jak się przyjmie taka zasada - jeśli pozytywnie to nie wykluczone, że takie turnieje będą regularnie.

Oczywiście wszelkie rozegrane wyniki również od razu podajemy na forum a nie tylko w systemie, żeby nie było zamieszania i każdy na bieżąco śledził postęp turnieju.

Na chwilę obecną tyle. Wszelkie uwagi, sugestie co do zasad mile widziane. Apeluje także o odpowiednie nagłośnienie wśród ludzi na PSN, jeśli takowych macie na liście.
Ostatnio zmieniony 12-02-2012, 21:47 przez KRELIAN, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: Tundra »

Zapisany:D
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: Action »

IRC?
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: blaugrana20 »

a co ja mam zrobic jak ja moge od 15 grac :( bo zawsze w soboty pracuje
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: surkabm12434 »

Zapisany ;^^
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: blaugrana20 »

Ej to nieuczciwe :( ja tez chce grac :( Atikss tez pewnie nie bedzie mogl bo pracuje w soboty , ja nie studjuje i nie mam sobot wolnych , troche wyrozumialosci .

Po drugie lepiej zrobic to w miej godzin bedzie wieksza szansa ze wszyscy od razu beda na psn , a nie ktos bedzie musial siedziec caly dzien bo jego przeciwnik ma czas dopiero o 16 .

Proponuje z uwzglednieniem ludzi pracujacych czas odbywania sie turnieju od 15 - 21 lub 22 zeby ktos jak co zdazyl isc sie ochalc w sobotni wieczor :D
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: MrVeron »

Ja to w ogole proponuje nie podawac koncowego czasu, tylko czas rozpoczecia - jak sie wszyscy zbiora o jednej godzinie, to nie powinno byc problemu z dokonczeniem, bo raczej nie spodziewamy sie 100 uczestnikow. Poza tym nie wiem, jakie sa zasady, ale poniewaz jest to jednodniowa impreza, granie FT10 raczej odpada - FT3 max, a na pewno pojdzie migiem.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: KRELIAN »

IRC to dobry pomysł w przypadku turniejów na PC. W tym wystarczy zwykły chat na PSN + dodanie do znajomych przynajmniej z grupy na ewentualne potwierdzenie przez kilka osób czy ktoś faktycznie był przy konsoli wtedy czy nie.

Nikt nie będzie musiał na nikogo czekać pół dnia, bo z momentem startu będą od razu wyznaczane pary i każdy będzie musiał grać od przykładowo 10. Powiedzmy o 10:15 będzie wyznaczona kolejna para (w 15 min. każdy zdąży nawet gdyby wyniki były nonstopa 5:4). Wszystko ma być błyskawiczne i bez większych przerw - takową można zrobić dopiero po zakończeniu grup przed DE (powiedzmy te 30 min). Wszystko póki co podane jest orientacyjne, ale jeśli tempo będzie tak jak to mniej więcej teraz widzę, to spokojnie max tur trwałby między 10-16. Co do zasad - będą raczej znane już z kolejnych Vol. (ograniczenia rzutów również będą) - najważniejsze to kwestia narzuconego tempa i tego czy na dłuższą metę faktycznie taki system większości odpowiada.

blaugrana - póki co widzę tego typu zabawę tylko w sobotę lub niedzielę. W sumie to można jeszcze ewentualnie zagłosować (termin nie jest ostateczny). W tygodniu może z czasem też się zrobi, ale trzeba wybadać zainteresowanie.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: blaugrana20 »

Nie rozumiesz mnie ja chce w sobote tylko by zabawa zaczela sie w puzniejszych godzinach bo ja np pracuje o 10 rano do 14 i nie bede mogl grac a chcialbym
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: KRELIAN »

Oczywiście że rozumiem, dlatego pisałem, że kwestia terminu (również godzin) jest sprawą otwartą. Proponuje już teraz nie tylko się zapisywać ale podawać także dzień i godziny. Mimo wszystko wyszedłem od godzin porannych, bo nie wiemy ile taki turniej mógłby trwać.

Żeby też nie było samowolki to macie wstępnie 2 opcje:

- sobota lub niedziela

- godz 10 lub 15

Jak będzie z tym za dużo zamieszania i brak niezdecydowania to po prostu zarzucę konkretny termin i kto będzie mógł ten się dostosuje, a kto nie to trudno aż do kolejnej edycji.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: blaugrana20 »

jestem za 15
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: surkabm12434 »

Mi to lata ;^ Nauczyłem się Stevem grać przez te 3h :looka:
Nie mogę się doczekać
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: Widowmaker.PL »

W koncu jakis normalny pomysl:D
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: Tundra »

Blaugrana to nie zagrasz zycie. Ja chcialbym byc astronauta ale kurde nie jestem, to nie fair ze ktos jest a ja nie;/

Bardziej serio. Nie uda sie nigdy dopasowac kazdemu, zycie, jesli wiekszosci pasuje to trudno. Mi cala sobota pasuje, aczkolwiek wolalbym zeby bylo troche czasu, jesli zrobimy turniej o 15 to nie wiem ile to potrwa. Turniej ma pojsc szybko i sprawnie, czekamy maks 10 min na kogos i walkower. Z reszta to tylko pierwszy taki pomysl, pilotazowy, wiec jak ktos nie zagra nie ma tragedii. Niedziela jest zdecydowanie gorszym dniem, bo ludzie wieczorem moga wracac z domow na studia lub gdzies indziej, ewntualnie z rana. Mi sobota najbardziej pasuje, moze byc po 15, jesli bedzie rozpiska od razu. Proponuje tez grac do 3 a nie do 5. Pojdzie to sprawniej, Final mozna zagrac do 5.
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: blaugrana20 »

wiec zrobcie jak chcecie , tylko jak walki maja trwac po 10 min to przy 24 graczach to 12 pojedynkow wychodzi ze do finalu dojedziemy w godzine ale jak wolicie

Tundra to sie okresl czy Ci pasuje o 15 czy nie bo Twa wypowiedz nie jest jednoznaczna raz ze nie zagram raz moze byc po 15 wiec ...??

Niech Veron napisze ile mieli czasu w tym francuskim turnieju i ile czasu zajelo dojscie do finalu
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weekend Cup”