[Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Nowy cykl turniejów Weekend Cup to innowacyjne przedsięwzięcie szybkich, regularnych rozgrywek. Inicjatywa Honmaru skierowana do graczy ceniących intensywne emocje i pojedynki odbywające się w sposób ciągły, za jednym podejściem.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
SaaV_PL
Beginner
Beginner
Posty: 12
Rejestracja: 02-07-2011, 17:18
Lokalizacja: Ś-cie.
Ogrywam: Tekkena.
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: SaaV_PL »

Zapisany . A co do godziny to ja mogę od 14 lub 15 :f . ( i najlepiej w soboty)
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: xOlekPLx »

Zapisany
co do godziny to lepiej 15 chyba
Awatar użytkownika
BamBam86
Elite player
Elite player
Posty: 130
Rejestracja: 01-11-2011, 21:56
Ogrywam: tekken6
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: BamBam86 »

jak pech to pech na tamten turniej zapozno sie zapisalem, na ten turniej ,nie pasuje mnie sobota, a napewno z rana, moze po 16 zdąze na rozegranie walki ... najlepiej bylo by w niedziele ale jesli nie zdąze w sobote to jedynie dostane walkowera .... ale zaglosujcie czy nie da rady przesunąc godzinny w sobote jeszcze na pozniejsza albo czy nie rozegrac turnieju w niedziele...Pozdrawiam
BamBam
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: Tundra »

Pasuje mi po 15 Blaugrana. Chciałbym aby przed turniejem była znana rozpiska, najlepiej zrobic od razy DE, bedzie wiadomo kto z kim gra. Chce by to poszło sprawnie, godzina nie ma tu znaczenia. Jednak wiem ze takie turnieje lubia sie przeciagac. Trzeba okreslic arbitra, który bedzie decydowal o walkowerach. Jesli to ma byc jednodniowy turniej wszystko wczesniej musi byc ustalone, zadnego wyjasniania i tlumaczenia w trakcie. Mamy rozpiske, zasady i sie ich trzymamy:) Im wiecej graczy tym lepiej. Blaugrana napisz do Atiksa, zeby sie zapisal.
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: blaugrana20 »

Ok Veron by przydal sie z regulaminem
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: KRELIAN »

W sumie również przychylam się do '3 wygranych' i ewentualnie finał do 5. Ograniczenia na rzuty bym zostawił jak wcześniej. Każdy będzie też miał wyznaczony przedział czasowy na rozegranie walk. Póki co większość jest za sobotą i godz. 15. Czekamy na kolejnych chętnych i głosy.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: Tundra »

Krelian, trzeba zachecic ludzi do zapisywania sie, bo poki co niezbyt nas duzo. Zrobic drabinke DE, kazdy bedzie wiedzial z kim gra i wszystko jasne. Ja moge byc arbitrem, Ty tez Krelian jesli bedziesz online. Wyniki piszemy od razu na forum po meczu i jazda:) W kilka godzin bedzie final.
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: blaugrana20 »

jak pisalem przy 24 zawodnikach walka 10 min 1- 1.30 h zajmie caly turniej
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: MrVeron »

Nie robcie drabinki teraz, bo caly fun pojdzie w pizdu. Nie wiem, czy Krel ma dostep do podobnych skryptow, jak kolesie z fightplay.fr, ale jesli tak, to drabinka moze sie pojawic w momencie rozpoczecia turnieju - tak chyba byloby najuczciwiej. W tym turze, co z hobem gramy to drabinka pojawia sie o podanej godzinie rozpoczecia turnieju i sama przerzuca zawodnikow w odpowiednie miejsca w zaleznosci czy ktos wygral, czy przegral. Jest opcja "wygralem" i opcja "przegralem" i jak obaj zawodnicy po walce nacisna odpowiednie guziki to reszta zajmuje sie juz skrypt. Jest tez chat, gdzie mozna zawsze cos zagadac, lub zglosic, np. laga, czy nieobecnosc drugiej osoby. Ma to o tyle dobra strone, ze jak sie ktos ociaga z rozegraniem to latwiej jest wytypowac goscia do odstrzalu. No i najwazniejsze - jak chcecie, zeby szlo sprawnie, to nie ma co sie rozczulac nad maruderami - nie gra swojej walki, nie odzywa sie - szybki kick i jedziemy dalej.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: KRELIAN »

Ok przejrzałem zasady turniejowe z tej stronki i ogólnie wiele się tam rzeczy nie różni wg tego jak u nas to będzie wyglądać.

Z tym funem i robieniem drabinki to oczywiście można zrobić nawet 10 minut przed startem turnieju - jest oczywiście opcja losowa, choć nie ukrywam, że mogę się też bawić manualnie i np. dopasowywać osoby wg wcześniejszych osiągnięć (rozstawienia), albo jak widzę, że któraś grupa jest ewidentnie przegięta. Jak dla mnie może być 100 % losowo.

Tylko że tam nie uwzględniają grup - co więc w sytuacji, gdy zapisze się 19 osób, albo 22, albo 11? Wolne przejście dla kogoś? Jeśli tak zdecyduje większość to może być, chociaż ja zawsze byłem zwolennikiem równych podziałów, a do tego nadają się grupy + DE właśnie. Również tutaj wszystko może być losowe, a w skrócie widzę to tak:

Gr A

A vs B - 10:00

C vs D - 10:10

A vs D 10:20 itd.

Podobnie z DE - WB - A vs B - godz 12:00 itd.

Z danej grupy czy później DE dodajecie się i siedzicie na chacie PSN - wtedy wiadomo kto jest a kogo nie ma na bieżąco. Tak to widzę na chwilę obecną, chyba że macie zupełnie inną wizję to piszcie.

Btw. sporo tam graczy - nie zmarnujcie tego i dajcie im prędzej czy później do zrozumienia, gdzie się powinno grać ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Adi_Rash
Elite player
Elite player
Posty: 137
Rejestracja: 10-06-2010, 07:27
Lokalizacja: Inowrocław
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: Adi_Rash »

Zapisany. Oby tylko wypaliło ;)
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: Tundra »

Jebac grupy :) Robimy De od razu, najwyzej ktos losowo dostanie wolna wygrana. Tak sie robi na turniejach, nie raz gralem powazny turniej gdzie ktos mial wina za free. Na eliminacjach WCG 2011 to dopiero byla patologia:D Mi nie chodzilo by drabinka byla ujawniona przed turniejem. Tylko zeby bykla gotowa, wtedy od razu walimy ja, bez problemow pokjazujemy i wszystko dziala jak nalezy. Jesli system zrobi to sam, to mozna to zrobic 10 min przed turniejem, po prostu chcialem unikac jakis problemow.
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: surkabm12434 »

Ja jestem za 15-17;)
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: Tundra »

Cos malo ludzi sie zapisuje :(
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: [Tekken 6] Quick Time Event - 11.02.2012 (sobota)

Post autor: blaugrana20 »

ja sie zapisze jak wstane tylko jest problem , przez mrozy codziennie naprawiaja neta wiec jak mnie cudem nie bedzie to znaczy tylko ze net nawalil znowu , u mnie jest teraz - 32
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weekend Cup”