Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice

Post autor: KRELIAN »

Spoko na dniach naskrobię coś więcej bo nie tylko chcę, ale i trzeba ;]. Było ok, klimat lepszy niż rok temu, a koszulka daje rady ;]. Pozdro dla wszystkich przybyłych.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice

Post autor: Chris »

Jak to bylo z tymi nagrodami.?
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice

Post autor: Martins »

Lekka lipa... kim są ci ludzie na zdjęciach? Czemu fotki nie są podpisane? Chlip, chlip
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice

Post autor: Oscar »

KRELA i Yamade powinieneś znać choćby z poprzedniej edycji egp :)
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice

Post autor: Yamada »

Na miejscu z masterembkb + kolega z żoną byliśmy wczeeśnie bo jakoś o 7:30. Nikogo jeszcze nie było, tylko organizatorzy. Widok 20 stanowisk napawał optymizmem, ale okazało się, że będziemy grali tylko na 8 - nie bylo to dużym problemem bo w zeszlym roku były z tego co pamiętam tylko 4. Najpierw przybył Sub z TeeVarem i czekaliśmy na Kreliana bo miał przy sobie gry. Po jego przybyciu - standardowa krzątanina, sprawdzanie kto już się pojawił, kto się dopisał itd. Ludzie sobie grali freeplaye, masterbkb robił fotki z hostessami, a my lataliśmy od punktu do punktu w celu weryfikacji uczestników. W końcu zaczeliśmy układać grupy czego niedokonalibyśmy bez nieocenionej pomocy Tundry;p. Tur się zaczął. Plan był taki, że każda grupa miała swoje stanowisko, a na pozostałych grali freeplaye. Po kilku walkach jednak chyba się ludziom odechciało freeplayowania więc kilka grup rzuciliśmy na dodatkowe konsole - znacznie to przyspieszyło całą fazę. Moja grupa zakończyła walki najszybciej, Tundry najwolniej;p. Po grupach, chwila przerwy i ukladanie DE - bez walków, bez rozkladania faworytów - tak jak powinno DE wyglądać. Cała faza DE była ostra - wiele niespodzianek. Tenshi pokonała dosyć gładko Frizena, a Bati Robsona. Tokis i Gajda szli do przodu jak przecinaki. w pierwszej 6-8 działy się niesamowite rzeczy - HiKrush bodajze wyeliminował Robsona, a Bati który niszczył ludzi Kingiem, ubił Frizena! W międzyczasie Tenshi spadła do drabinki przegranych dzięki Gajdzie. Tokis, grając rewelacyjnie Zafiną wyszedł jako pierwszy finalista z drabinki wygranych. W drabince przegranych był Replay walki Tenshi vs Gajda. Tenshi gra wyśmienicie, ale ma wyraźne problemy z wyrywaniem się z rzutów co wykorzystał Gajda. Ponadto bardzo łykała d/f+1,4~4 Jina co było zaskakujące. Gajda za to świetnie wykorzystywał każdego whiffa. Tak więc mieliśmy już finalistów Tokisa i Gajdę. Przed finałem dowiedzieliśmy się z Krelianem, że nie będzie obiecanej kasy i pula wynosi 600zł (300,200,100) jako, że szła na to kasa z zapisów. Postanowiliśmy nie mówić tego przed finałem. Walka finałowa turnieju była bardzo zacięta, Gajda musiał wygrać 2 razy do 5ciu i pierszą piątkę mu się udało, w drugiej jednak Tokis dostał boosta i zakończył turniej na 1szym miejscu. Teraz był krytyczny moment - trzeba było poinformować podium o zonku z nagrodami. Wytłumaczyliśmy sytuację, ale dodatkowo postanowiliśmy zawołać głównych organizatorów, aby oni powiedzieli swoje 3 grosze - nie chcieliśmy aby ktoś pomyslał, że my zwinelismy w jakiś sposób kase - ekipa z Honmaru przyjechała tam charytatywnie i nie mieliśmy z tego złamanego grosza. Po prostu orgowie spodziewali się, ze w dniu turnieju przyjdzie 40 typa z ulicy (we wsi gdzie chyba nawet nie ma tylu domów licząc kościół i szkołę). No szkoda, naprawdę szkoda, bo cały turniej przebiegł super sprawnie, bez zadnych problemów, ale jak to w Polsce zawsze musi COŚ być. Potem wręczenie nagród, po którym natychmiast się ulotniliśmy (była już 18sta).

1. Tokis (Zafina i chyba w grupie z kimś grał Christie)
2. Gajda (Jin)
3. Tenshi (no zgadnijcie)
---------------------------
4. Bati (King)

Niecodzienne podium (dobór postaci) trzeba przyznać. Walki Tokisa i Tenshi były tak fajne, ze aż chciało mi się w to zagrać. Generalnie obsada turnieju była mocna, nawet niechcący stworzylyśmy jedną grupę śmierci (daliśmy Tenshi i Batiego jako faworytów, a okazało się że Rupert - którego nie skojarzyłem - wszystkich rozjechał, dodatkowo był w niej też Junior).

Ogólnie impreza poza kwestią nagród wypadła bardzo fajnie. Organizatorzy mają nauczkę z tymi nagrodami i jeżeli za rok byłaby kolejna edycja to na pewno nie będzie już takiego zonka.
Obrazek
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice

Post autor: K' »

No i git Panowie :) Żałuję, że nie mogłem się tam wybrać :( Szkoda jedynie, że główni organizatorzy nie popisali się rzetelnością i w ostatniej chwili zmienili swoje stanowisko w stosunku nagród, ale grunt, że bez tego impreza na pewno była bardzo fajna :D Po samych zdjęciach wydaje się, że frekwencja była ogólnie raczej większa niż rok temu czy się jednak mylę ?
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice

Post autor: SubZero »

Z tego co Krel mówił, to frekwencja mniej więcej taka sama.

Btw. K', twoją koszulkę wziął Tundra i powiedział, że będzie ją nosił z dumą ;)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice

Post autor: KRELIAN »

Jeśli chodzi o TK6 to było 30 uczestników czyli o 1 mniej niż rok temu, jednak był znacznie lepiej obstawiony. Wydaje mi się jednak, że było więcej osób ogółem (przynajmniej w niedzielę).

Yamada: jak już walnąłeś taką pigułę to wrzuć to na stronę do newsa, to nie będą musiał się powtarzać w wielu kwestiach - w zasadzie wszystko zostało wyjaśnione wyżej jak ktoś jeszcze miał jakieś wątpliwości. No i wciąż brakuje kilku fotek bossów więc pogoń tam zioma ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice

Post autor: Yamada »

To znaczy co, ma to pojść jako relacja czy po prostu "wrażenia Yamady"? Bo jak pierwsze to trza trochę pozmieniać. Foty TeeVar zrobił dobre. Foty masterabkb wrzucę jutro.
Obrazek
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Turniej Tekken 6 na EGP 2012, 4-5 luty, Kłomnice

Post autor: Saj »

Damn ten feeling turniejowy, jak za starych lat. Szkoda że nie grałem nigdy praktycznie w T6, fajnie by było znów pograć w takim turze. Są jakieś recordy walk?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”