NETGEAR WNR1000+SOULCALIBUR5=PORAŻKA!!!POMOCYYYYYYYYY

Wszystko na temat gier z serii Soul Edge/Soul Blade/Soul Calibur.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ozimiusz
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 13-02-2012, 10:19
Lokalizacja: WARSZAWA
Ogrywam: AC REV,SC5
Kontakt:

NETGEAR WNR1000+SOULCALIBUR5=PORAŻKA!!!POMOCYYYYYYYYY

Post autor: Ozimiusz »

Ratujcie bo się chyba pochlastam!Z ogromnym napięciem czekałem na nową odsłonę Soulcalibura,a gdy gierka wirowała już w napędzie mojej PS3 i zacząłem zacierać ręce na pojedynki online,przeżyłem życiowe rozczarowanie.Zdarza się że wszystko przez parę minut po odpaleniu konsoli jest ok,ale na ogół co zacznę walke,to jedna,góra dwie rundy i zrywa połączenie.Gdzie leży przyczyna?Pomóżcie mi ,bo ziomy myślą że rozłączam się celowo a tym samym tracę "RESPECT na dzielni:)"Dodam że poprzednia część Soulcalibura jak i inne gry śmigały na tym samym sprzęcie bez zarzutu.Mam internet w Vectrze 8/16mb oraz dysponuje routerem Netgear WNR1000. Obrazek
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: NETGEAR WNR1000+SOULCALIBUR5=PORAŻKA!!!POMOCYYYYYYYYY

Post autor: Tundra »

Spróbuj połaczyć sie za pomoca kabla zamiast wifi i zobacz czy to rozwiazuje problem. Mnie takze wielokrotnie wywalalo z roznych gier, ale nigdy nie zdarzylalo sie to non stop, ogolnie PS 3 lubi gubic polaczenie.
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: NETGEAR WNR1000+SOULCALIBUR5=PORAŻKA!!!POMOCYYYYYYYYY

Post autor: Di »

Ewentualnie graj offline z ludźmi z Warszaw, bo dopiero w taki sposób zyskasz RESPECT na dzielni :cwaniak: .
Awatar użytkownika
Ozimiusz
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 13-02-2012, 10:19
Lokalizacja: WARSZAWA
Ogrywam: AC REV,SC5
Kontakt:

Re: NETGEAR WNR1000+SOULCALIBUR5=PORAŻKA!!!POMOCYYYYYYYYY

Post autor: Ozimiusz »

Tundra pisze:Spróbuj połaczyć sie za pomoca kabla zamiast wifi i zobacz czy to rozwiazuje problem. Mnie takze wielokrotnie wywalalo z roznych gier, ale nigdy nie zdarzylalo sie to non stop, ogolnie PS 3 lubi gubic polaczenie.
Próbowałem i nic z tego.Przez kabel, czy przez wi-fi ciągle padaka.

[ Dodano: 13-02-2012, 21:25 ]
Di pisze:Ewentualnie graj offline z ludźmi z Warszaw, bo dopiero w taki sposób zyskasz RESPECT na dzielni :cwaniak: .
To dobre dla dzieciaków co nie mają co robić z nadmiarem wolnego czasu.Ja natomiast ,jestem zbyt styrany po robocie ,żeby śmigać na ustawkiJestem online prawie codziennie od 18:00.Zaproś mnie kiedyś do pojedynku to przekonamy się kto zasługuje na szacun:)pozdro
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: NETGEAR WNR1000+SOULCALIBUR5=PORAŻKA!!!POMOCYYYYYYYYY

Post autor: Di »

Ewentualnie dla osób, które chcą osiągnąć coś więcej niż wspomniany szacunek ;). Dałem Ringowi namiary na Ciebie, bo sam w tej chwili nie mam czasu na granie online. Jeśli będziesz miał czas w niedzielę, to wpadnij na W.A.W. (temat w dziale z turniejami) :).
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: NETGEAR WNR1000+SOULCALIBUR5=PORAŻKA!!!POMOCYYYYYYYYY

Post autor: caradolph »

Ozimiusz pisze:To dobre dla dzieciaków co nie mają co robić z nadmiarem wolnego czasu.Ja natomiast ,jestem zbyt styrany po robocie ,żeby śmigać na ustawkiJestem online prawie codziennie od 18:00.Zaproś mnie kiedyś do pojedynku to przekonamy się kto zasługuje na szacun:)pozdro
You're mistaken. To jest dobre dla ludzi, dla których granie w bijatyki to jednak coś więcej niż przesiadywanie online. Co do pojedynku to nie wiesz na co się piszesz, pozdro. :cwaniak:
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Ozimiusz
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 13-02-2012, 10:19
Lokalizacja: WARSZAWA
Ogrywam: AC REV,SC5
Kontakt:

Re: NETGEAR WNR1000+SOULCALIBUR5=PORAŻKA!!!POMOCYYYYYYYYY

Post autor: Ozimiusz »

Di pisze:Ewentualnie dla osób, które chcą osiągnąć coś więcej niż wspomniany szacunek ;). Dałem Ringowi namiary na Ciebie, bo sam w tej chwili nie mam czasu na granie online. Jeśli będziesz miał czas w niedzielę, to wpadnij na W.A.W. (temat w dziale z turniejami) :).
Widze że od razu chcesz mnie wrzucić na głeboką wodę:)Spoko.Zagram z każym i chętnie się czegoś naucze.A co do turnieju,to zrobie wszystko żeby się tam pojawić i zweryfikować swoje umiejętności.

[ Dodano: 14-02-2012, 09:41 ]
Panowie,wybaczcie mi moją niewiedze w temacie,ale nie bywałem nigdy na turniejach,tak więc nie wiem.Mam pytanie odnośnie turnieju SOULCALIBUR V IMPACT - który odbędzie się w Warszawie, 25.02.2012.Czy na tego typu turniejach obowiązują jakieś ograniczenia w wyborze pada i jego konfiguracji, czy trzeba uiścić wpisowe,no i czy organizator przewidział jakieś nagrody,prócz wymienionego wyjazdu na półfinały dla zwycięzcy?Na ppe.pl nie mogłem się doszukać info.Z góry dziękuje za odpowiedź
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: NETGEAR WNR1000+SOULCALIBUR5=PORAŻKA!!!POMOCYYYYYYYYY

Post autor: Di »

Gdy stosowna informacja pojawi się na PPE, dowiesz się wszystkiego :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Soul Calibur”