Historia i postacie w Tekkenie - fabuła

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

opiu1
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05-05-2010, 16:46

Re: Historia i postacie w Tekkenie - fabuła

Post autor: opiu1 »

Ja bym stawiał na Kinga lub Armor Kinga :D:D
xD :hyhy:
Awatar użytkownika
cichy_PL
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 12-02-2011, 20:00

Re: Historia i postacie w Tekkenie - fabuła

Post autor: cichy_PL »

mnie najbardziej interesuje fabula AK i kunimitsu - co sie z nia stalo
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Historia i postacie w Tekkenie - fabuła

Post autor: August »

darth_julitka pisze:roy, mi sie wydaje, że to ten "orginalny" AK z T2 był zabity przez Marduka, a ten "teraźniejszy" to właśnie brat bliźniak.
ktoś kto czytał stare newsy i ending z T5DR AK widział to wie ze wtedy gdy king go zatrzymał to powiedział coś w stylu "kim jesteś". więc był w 1,2 tekkena tylko jeden AK :) a w T5DR i T6 jest nowy. mnie najbardziej jego oko ciekawi... czemu też jest czerwone ?? i czy king1 wiedział o nim ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Kremius
Beginner
Beginner
Posty: 18
Rejestracja: 23-02-2012, 11:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Historia i postacie w Tekkenie - fabuła

Post autor: Kremius »

Myślę, że tak się już obydwaj urodzili. A skoro King był zdziwiony bytem drugiego AK, to wątpię że oryginalny AK o nim wspominał.
Nie ważne jest, jak silny jesteś. Ważne jest jak umiesz walczyć.
Awatar użytkownika
Kremius
Beginner
Beginner
Posty: 18
Rejestracja: 23-02-2012, 11:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Historia i postacie w Tekkenie - fabuła

Post autor: Kremius »

darth_julitka pisze:
opiu1 pisze:Chcialbym zapytac dlaczego oni sa odstawieni na drugi plan? Po co dodali tych nowych i czemu nie interesuja sie tymi starymi. Jezeli sie myle prosze abyscie mnie naprowadzili na dobra droge. Ale dlaczego np: Leo zostal(a) nie wiem kto to jest)) wprowadzili ta postac i ona siedzi pomijajac juz filmik z liostem na grobie. Moze mi ktos powiedziec o co tu chodzi?xD Oczywiscie prosze o opowiedzenie dlaczego wszystkich tak potraktowano.
Nigdzie o nich nie wpsominaja. :)
THX Z GORY
To po co tworzyć kolejne części, jeżeli postacie byłyby ciągle te same?? Prościej byłoby grać cały czas w 5. Ja osobiście mam swoich faworytów od dawna i nie zwracam nawet uwagi na nowych fighterów. (no poza Alisą, bo to mała trzepaczka kasiory :D )

BTW te postacie wnoszą coś nowego jeżeli chodzi o styl walki, fabuła jest nieznacząca jeżeli chodzi o 'jednostki' bo i tak wiadomo, że Tekken kręci się głównie wokół Mishimów.

Po za tym nie rozumiem jak to 'pominięto'? Co ktoś nie ma swojego endingu?
Chyba chodziło o to, że poza wątkami Jina, Kazika, Heńka i góra dwóch trzech postaci, nikim tak się nikt nie jara. Oczywiście mamy fanów poszczególnych postaci, ale zwykle tacy jak Jack, Christie, Lei czy Lee są odstawiani na półkę i odgrzewani jak kotlety na obiad(sorki ale tak jest). Co się tyczy powrotu Jun, jest to słaabo prawdopodobne z wiadomych względów(Ogre killed her). A. I co do zwycięzcy TK6, obstawiam oczywiście Jina, gdyż ponieważ od kiedy Jin został "powołany do życia" przez Namco, nie schodzi z pozycji zwycięzcy. Więc mógł wygrać turniej przy okazji ginąc. Ale znając tą grę jakoś go wskrzeszą, więc fanowie Jina Kazamy, nie smutajcie ;)
Nie ważne jest, jak silny jesteś. Ważne jest jak umiesz walczyć.
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Historia i postacie w Tekkenie - fabuła

Post autor: August »

Chyba chodziło o to, że poza wątkami Jina, Kazika, Heńka i góra dwóch trzech postaci, nikim tak się nikt nie jara. Oczywiście mamy fanów poszczególnych postaci, ale zwykle tacy jak Jack, Christie, Lei czy Lee są odstawiani na półkę i odgrzewani jak kotlety na obiad(sorki ale tak jest).
Z tym się nie zgodzę do końca. W T6 takie postacie Eddy, Anna czy nina są powiązane (już) z Mischimami. W Fabule tekkena jest (Można tak ująć) parę grup postaci które mają ze sobą coś wspólnego jak np: znają się z dzieciństwa czy siebie nienawidzą. Taki AK, King i Marduk. U nich nie wspomina się w ogóle o Mischimach. Albo też Steve, Law i Paul.

Co się tyczy powrotu Jun, jest to słaabo prawdopodobne z wiadomych względów(Ogre killed her).
I znowu się nie zgadzam. Jun niemal na pewno pojawi się w T7. Ogre jej nie zabił chociaż przez wiele lat tak sądzono, ale Ostatecznie uznano ją za "zaginioną" Nie pamiętam czy to było na Twiterze czy na Facebook ale Harada San zrobił głosowanie. 5000 podpisów (chyba) i Jun miaął być w T7. oczywiście głosów oddało o wieeele, wiele więcej osób.
A. I co do zwycięzcy TK6, obstawiam oczywiście Jina, gdyż ponieważ od kiedy Jin został "powołany do życia" przez Namco, nie schodzi z pozycji zwycięzcy. Więc mógł wygrać turniej przy okazji ginąc. Ale znając tą grę jakoś go wskrzeszą, więc fanowie Jina Kazamy, nie smutajcie ;)
Jin ginie ? Też mi coś. Ja obstawiam że albo Xiao albo Jun mu trochę rozsądku do tego zbyt nażelowatego łba naleje!
Obrazek
Awatar użytkownika
Kremius
Beginner
Beginner
Posty: 18
Rejestracja: 23-02-2012, 11:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Historia i postacie w Tekkenie - fabuła

Post autor: Kremius »

August pisze:Jin ginie ? Też mi coś. Ja obstawiam że albo Xiao albo Jun mu trochę rozsądku do tego zbyt nażelowatego łba naleje!
Ogólnie rzecz biorąc twoja teoria mnie wprawiła w konsternację. Drogi Auguście, bardzo możliwe jest i takie podejście, zważywszy na storyline Xiao w TK6. A co do Jun to wiemy niewiele, ale pewnie w tą stronę to pójdzie
Nie ważne jest, jak silny jesteś. Ważne jest jak umiesz walczyć.
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Historia i postacie w Tekkenie - fabuła

Post autor: blaugrana20 »

W T6 Jin rozprawia sie z Azazelem po czym grupa Ravena znajduje jego cialo na pustyni nie wiadomo czy zyje czy nie pewnie tak i bedzie super ultra Deviloazazelo Jin
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Kremius
Beginner
Beginner
Posty: 18
Rejestracja: 23-02-2012, 11:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Historia i postacie w Tekkenie - fabuła

Post autor: Kremius »

ALBO żyje lecz jest zajebi**ie wyczerpany. Co do kombinacji Azazel-Devil Jin. Hmm... Ładna wizja, Podobnie fantazjowałem przy połączeniu Devil Jin - Jinpachi z T5 xD
Nie ważne jest, jak silny jesteś. Ważne jest jak umiesz walczyć.
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Historia i postacie w Tekkenie - fabuła

Post autor: August »

Mnie i tak zbytnio Mischimy nie obchodzą... Wole Wątek Fabularny Kinga!
Obrazek
Awatar użytkownika
Kremius
Beginner
Beginner
Posty: 18
Rejestracja: 23-02-2012, 11:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Historia i postacie w Tekkenie - fabuła

Post autor: Kremius »

OK, to w takim razie wróćmy do przerwanego wątku King - Armor King - Marduk. Ogólnie rzecz biorąc był to dla mnie jeden z najdziwniejszych wątków w T6...
Nie ważne jest, jak silny jesteś. Ważne jest jak umiesz walczyć.
Awatar użytkownika
Kremius
Beginner
Beginner
Posty: 18
Rejestracja: 23-02-2012, 11:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Historia i postacie w Tekkenie - fabuła

Post autor: Kremius »

Nikt wyzwania nie podejmie?
Nie ważne jest, jak silny jesteś. Ważne jest jak umiesz walczyć.
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Historia i postacie w Tekkenie - fabuła

Post autor: blaugrana20 »

King dostal zawalu , Marduck oglupial bo widzi trupa a AK to tak naprawde pierwsza wersja Boba w przebraniu
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Kremius
Beginner
Beginner
Posty: 18
Rejestracja: 23-02-2012, 11:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Historia i postacie w Tekkenie - fabuła

Post autor: Kremius »

Hehe... Dobra teoria, a tak poważnie?
Nie ważne jest, jak silny jesteś. Ważne jest jak umiesz walczyć.
Adi_Rash
Elite player
Elite player
Posty: 137
Rejestracja: 10-06-2010, 07:27
Lokalizacja: Inowrocław
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Historia i postacie w Tekkenie - fabuła

Post autor: Adi_Rash »

blaugrana20 pisze:King dostal zawalu , Marduck oglupial bo widzi trupa a AK to tak naprawde pierwsza wersja Boba w przebraniu
Nieprawda, bo AK to alter ego odchudzonego Boba... Pomalował się samoopalaczem, założył maskę i wariuje na ringu do tego warcząc!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”