Muzyka

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Muzyka

Post autor: Wawrzyn »

To chyba dobry temat zeby zadac male pytanko: Jaka piosenka leci w tle "Sons of Skill"??Ja raczej nie gustuje w takim rodzaju muzyki ale koledze sie spodobalo :P
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Muzyka

Post autor: vho »

Pierwszy kawałek na najgorszym z mashterowoboskonowych filmów to "Angry Skies" (Tilt feat. Maria Nayler, bodajże original mix). Przy czasie wrzucę, bo tak się składa, ze posiadam ten kawałek :) Co do reszty utworów, to nie wiem niestety...
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
elvis1886
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 17-09-2006, 19:14
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Muzyka

Post autor: elvis1886 »

moje ulubione bandy to:

Iron Maiden

Helloween

Hammerfall

Deep Purple

U.D.O

Manowar

Dragon Force
Obrazek
Obrazek
JaNus
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 29-07-2006, 20:34

Re: Muzyka

Post autor: JaNus »

Jestem fanem Barry White'a.
Wspaniały artysta posiadający w dorobku świetne soulowe kawałki.

Krótka nota:


Barry White urodził się w 1944 roku w Galvestone, w Teksasie. Jego kariera trwała ponad 30 lat. Artysta sprzedał ponad 100 milionów płyt na całym świecie. Szczyt popularności osiągnął w erze disco lat 70., gdy nagrał takie hity jak: "Can't Get Enough of Your Love, Babe", "I'm Going to Love You Just a Little Bit More, Baby" oraz "You're The First, The Last, My Everything".Zmarł 4 lipca 2003 roku.*


Obrazek

Świetny klimat utworów:
"Can't Get Enough of Your Love, Babe","Let the Music Play","You're The First, The Last, My Everything".
===========================
*Informacja pochodzi z www.rmf.pl
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Muzyka

Post autor: KingKY »

Wątpie że wam sie spodoba, no ale ambient taki juz jest ;)
wczujcie się w ten utwór, jest naprawde fajny :cwaniak:

aphlex twin

come to daddy

aparatus

kolejna piosenka

oto prawdziwa sztuka w moim mniemaniu :padam:
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
Paul vs Picollo
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 12-06-2006, 14:01
Lokalizacja: Planeta Namec

Re: Muzyka

Post autor: Paul vs Picollo »

Dobra skladam chold wszystkim metalowcom (nigdy nie moge znimi wygrac na slowne potyczki argumenty:)). Ale i tak nigdy nie zmienie poglądow, Hip-Hop jest dla mnie wszystkim a jesli wydaje sie komuś to śmieszne to trudno. Ostatnio uslyszale Iron Maiden na 4funie i musze przyznac ze wokalista ma wypasni glos.

P.S Sorki ze nazwalem wasza muze gownem.
PROSTO z Mokotowa razem z dzieciakami dążymy to lepszego jutra choc to praca żmudna wiem że nam się to opłaci każdy ziom bogaci sie w nowe doświadczenia do uslyszenia elo powodzenia.
Awatar użytkownika
elvis1886
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 17-09-2006, 19:14
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Muzyka

Post autor: elvis1886 »

Paul vs Picollo pisze:Iron Maiden na 4funie i musze przyznac ze wokalista ma wypasni glos.
to nie jest zwykły wokalista :D

to jedyny i niepowtazalny Paul Bruce Dickinson :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Yamada »

HH to moim zdaniem wielkie nieporozumienie. Ułożysz prosty wierszyk o ćpaniu, imprezie itd. Zrobisz 5 sekundowy bit, który powtarza sie przez 5 minut i w USA juz trzepiesz dużą kase LOL. Świetne zaiste.

Polski HH to z kolei arcybieda - kazdy szitowy utwór o tym "jakie ciazkie zycie w polsce jest". 0 rytmu - tylko jakiś janowy wierszyk.

Wszystko to oczywiscie moje zdanie i jak ktoś sie z nim nie zgadza to...jego problem.
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: SubZero »

Najlepszy głos z muzy tego typu (tego typu bo nie jestem pewien czy to jest metal - nie moja działka :P ) ma imho gość z System of a Down :D
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Action »

Yamada pisze:i w USA juz trzepiesz dużą kase
ale 2PAC jest niezły (mało powiedziane :) ) :respekt:

a co do polskiego HH to sie w 100% zgadzam :)
Awatar użytkownika
Paul vs Picollo
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 12-06-2006, 14:01
Lokalizacja: Planeta Namec

Re: Muzyka

Post autor: Paul vs Picollo »

Yamada pisze:HH to moim zdaniem wielkie nieporozumienie. Ułożysz prosty wierszyk o ćpaniu, imprezie itd. Zrobisz 5 sekundowy bit, który powtarza sie przez 5 minut i w USA juz trzepiesz dużą kase LOL.


Hehe 5 sekundowy bit chyba nie slyszales bitow Busta Rhymes (2 na miejscu najszybciej rapujacych na swiecie szybciej bys sie spluł niż zarapowal tak szybko jak on). Chyba słuchałes WU Tang Clan ktory zaczynał ze 20 lat temu kiedy to byly poczotki Hip-Hopu no wtedy to moze był taki bit a teraz to bys sie zdziwil co produkuja.

Dodam tu jeszcze Missy Eliot
Method Man i wiele innych jesli chodzi o wypasne bity
PROSTO z Mokotowa razem z dzieciakami dążymy to lepszego jutra choc to praca żmudna wiem że nam się to opłaci każdy ziom bogaci sie w nowe doświadczenia do uslyszenia elo powodzenia.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: SubZero »

Eeee, małe pytanko, z tego co wiem bit = podkład muzyczny, co do tego ma szybkość rapowania? (chociaż akurat w tej konkurencji Busta Rhymes jest przej***ny :D )
Awatar użytkownika
Paul vs Picollo
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 12-06-2006, 14:01
Lokalizacja: Planeta Namec

Re: Muzyka

Post autor: Paul vs Picollo »

Ja wiem ale tak tylko powiedzialem (taka ciekawostka).:)
PROSTO z Mokotowa razem z dzieciakami dążymy to lepszego jutra choc to praca żmudna wiem że nam się to opłaci każdy ziom bogaci sie w nowe doświadczenia do uslyszenia elo powodzenia.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Ana »

Twista czasem nie jest szybszy od Busty? :) Heh nie znam sie ale jak kiedys usłyszałam jak Twista zapier... to mi szczeka opadła

PS. Polecam piosenke Anny Tsuchiyi "My fate"
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul vs Picollo
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 12-06-2006, 14:01
Lokalizacja: Planeta Namec

Re: Muzyka

Post autor: Paul vs Picollo »

Ana pisze:Twista czasem nie jest szybszy od Busty?

Masz racje Ana, każdy myslał że Busta jest najszybszy ale gdy Twista pokazał co potrafi kazdy przyznal mu pierszeństwo, widze że ktoś tu się tym troche interesuje :)
PROSTO z Mokotowa razem z dzieciakami dążymy to lepszego jutra choc to praca żmudna wiem że nam się to opłaci każdy ziom bogaci sie w nowe doświadczenia do uslyszenia elo powodzenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”