Dead or Alive 5

Wszystko na temat gier z serii DoA - Dead or Alive.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Dead or Alive 5

Post autor: eq2D »

Postacie faktycznie wyglądają ślicznie i nie tyle jest to kwestią shaderów, czy tekstór co zwyczajnie pomysłu na ta grę. Koniec z ultra mangowymi karykaturami oznacza, że TN idzie w dobrą stronę. Szkoda, że głosy postaci nie stały się wyraźnie doroślejsze, bo taka zmiana pasowała by do nowego designu postaci. Plotę. Podoba się mnie w cholerę.

Po raz pierwszy od czasów DOA2LE jestem autentycznie zainteresowany DOA, hm, czyżby to wina zmniejszonego biustu Kasumi?
Ostatnio zmieniony 06-03-2012, 13:05 przez eq2D, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Dead or Alive 5

Post autor: eq2D »

trafl pisze: bo głosili że to zrewolucjonizuje spojrzenie na bijatyki
A Ty pierwszy dzień grasz w gry wideo? Nie słuchaj ich pierdolenia, tylko skup się na samej grze.
Każdy z nich opowiada, że uczyni cud na kiju, a wychodzi co innego. Ha, jedynie SNK spełniło swoje obietnice, choć połowicznie. Jeśli któryś z przydupasów TN mówił coś o tym, że nowa część DoA rozpierdoli rynek, a ludzie się będą zabijać o to cudeńko, to wiedź, że zwyczajnie któryś z nich widział film "W paszczy szaleństwa". A z rzeczywistością to nie ma nic wspólnego. Dzisiejszy rynek gier jest tak skostniały (Wasza wina), że nie ma miejsca na żadną rewolucję, jest tylko szlifowanie pomysłu który kiedyś się sprzedał.
Obrazek
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Dead or Alive 5

Post autor: JJxenon »

Na początku sceptycznie podchodziłem do tego że Tecmo chce "urealistycznić" postacie z DOA . Zawsze ta gra miała posmak mangowy , i jednym się to podobało ( w tym mnie ) , a inni psioczyli że postacie fajne ale za dziecinne ( panny )

Ale jak teraz widziałem tą Kas jak się prezentuje + Ayane , to jestem pewien że chłopkom z Tecmo zaświeciła żarówka w głowie jak pomysłowemu Dobromirowi . Na 100% byli ciekawi jak zareagują Fani . No i czytam na YT że Fani są Zachwyceni ( nie ukrywam że ja także )

Grafika na pewno będzie wymiatać , bo to już widać po tym co prezentuje ten trailer .

Co do systemu , Zobaczymy . Jeśli Tecmo inspirowało się VF to nie sądzę by to zjebali w tej odsłonie . Chcą odzyskać zaufanie Fanów , i nawet po odejściu Itagakiego może się im to udać ( w sumie DOA D już dawało na to nadzieję )

Moje zdanie jest takie samo jak Yamady , ta gra będzie dobra i warta pogrania . A na YT jest wrzawa
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Dead or Alive 5

Post autor: eq2D »

Znaków przestankowych nie poprzedzamy przerwą, spacją, ok?
Obrazek
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Dead or Alive 5

Post autor: JJxenon »

Wybacz :-) . Czasami często tak piszę :-) . Kończyłem szkołę ponad 15 lat temu
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Dead or Alive 5

Post autor: eq2D »

JJxenon pisze: . Czasami często
Aż mi sól z frytek spadła... To nie jest wiedza zamknięta, to język polski...
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: Yamada »

Oh come on guys... .
Obrazek
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Dead or Alive 5

Post autor: mg1987 »

Czasami często
O figurach retorycznych nie słyszałeś eku? Toż to zwykła antyteza jest.
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: trafl »

JJxenon pisze:Czasami często
Mnie też to zamurowało. Nawet pokusiłem się, by to sobie wytłumaczyć. Chyba chodzi o to że od czasu do czasu zdarza mu się, dać spację przed przecinkiem kilka razy z rzędu.

W każdym razie może bardziej na temat. Już za około tydzień będziemy mieć okazję do nabycia demo DOA. Więc trudno o tym nie pisać.
W końcu (tj. około tydzień temu) pojawiła się prawdziwa oficjalna strona, to znaczy taka którą można uznać za stronę, a nie tylko obrazek i linki do FB i Twitta. Mało na niej jest, ale co dziwi na samym początku to podanie daty urodzenia, co wyraźniej implikuje, jakoby tytuł miał mieć coś za co należy się +18. Zdziwiło mnie to bardzo i nadal nie wiem co o tym myśleć. Może to ta woda:D Albo powiązanie dema z NGIII który absolutnie na tę kategorię wiekową zasługuje.

Druga sprawa to wpis na dole, który zachęca do pre ordera NG za co dostaniemy ekskluzywne demko DOA5. Poniżej znajdują się flagi, które reprezentują kraje, gdzie możemy to zrealizować. Pomyślałem sobie że taniej wyjdzie mi zapłacić za przesyłkę pre ordera z Anglii za ok. 40 funtów. Niż bulić nasze 359 zł dla dwóch postaci więcej.
Jak długo bym się temu nie przyglądał. Tak tylko sklepy w USA i Japoni oferują demko doa. No za uja nie widzę tego czy to w hiszpańskim, niemieckim. Czy ktoś z was, kombinuje nad zaopatrzeniem się w wersję demo? Czy na tej dołączonej do kolekcjonerki NG ma być tylko jedna plansza? Czy może gdzieś pojawił się przeciek z czymś więcej?
Po grze aż tak dużo się już nie spodziewam.

Eq2D pisze:A Ty pierwszy dzień grasz w gry wideo? Nie słuchaj ich pierdolenia, tylko skup się na samej grze.
Pierwszy raz posłuchałem co tam o tym pierdzielą i narobiłem sobie apetytu. Teraz jak gra ma ponoś wyjść we wrześniu to cudów się nie spodziewam. Oby to było choć stare dobre DOA. Bez sklepów i innych pierdół, chyba że taki custom jak ma VF, ale szczerze wątpię. Jeszcze taka mała dygresja a' propos września. Wydaje się termin całkiem dobry jeżeli VF FS wyszedłby w Lipcu to byłyby te 2-3 miechy przerwy. Podobnie jak przed grudniowym tekkenem. Mam tylko naiwną nadzieję, że premiera będzie w połowie, a nie jak to zwykle bywa, pod koniec września. Nie dość że wszystkim szkoła się na dobre rozpocznie, to jeszcze i studia pukają...
Ostatnio zmieniony 13-03-2012, 23:49 przez trafl, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Dead or Alive 5

Post autor: mg1987 »

Jeśli chodzi o znaki interpunkcyjne, mi pomógł ten tekst: http://www.kurshtml.edu.pl/html/wpisywa ... elony.html
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Dead or Alive 5

Post autor: JJxenon »

"A Ty pierwszy dzień grasz w gry wideo? Nie słuchaj ich pierdolenia, tylko skup się na samej grze" . Wydaje mi się że to napisał Eq2D, a pokazuje że ja o-O

Nie ma się mnie aż tak bardzo co czepiać. Stylistycznie dobrze składam zdania, i błędów ortograficznych nie robię

To że Eq mi zwrócił uwagę, chciał dobrze, i dzięki . Ale dobra, bo robi się offtop
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: trafl »

A jasne, najpierw zacytowałem ciebie, a potem sobie skopiowałem i tak wyszło^
No off się zrobił duży. Toteż chciałem jakoś zakajać o demku, ale chyba tajemna sztuka języka polskiego ważniejsza:D Pewnie coś się ruszy jak już będzie demko.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: Yamada »

Tak aby skończyć ten suchy offtop - nowy gameplay: .
Obrazek
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: trafl »

O! Jak miło, że coś nowego wpadło. Ale po obejrzeniu już mi tak niewesoło. Pominę mimikę twarzy, bo to jest duperel.
Mam nadzieję, że te animacje to tak specjalnie na potrzeby gameplaya, a nie margines błędu 2 metry a i tak ta sama animacja, i lecum tam i znów w samochód itd. Po prostu może to być strasznie nudne. Oglądam początek coś się dzieje, jakieś nowe revelsale (albo cios po nim) a tu zaraz power. I druga walka to samo i mamy tak, że 50% ciosy reszta jakaś moc i po walce. No może to poważnie popsuć przyjemność z gry. Efektownie wygląda to jak Ayane w powietrzu parę ciosów zada, a potem dołoży różową śmoc, ale ile można na to patrzeć. Może jednak odrobinę przesadzam, ale mam wrażenie, jakby więcej było scenek niż samej walki.
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Dead or Alive 5

Post autor: JJxenon »

Chłopcy z TN naoglądali się za dużo filmów akcji, i teraz próbują to upchać w nowym DoA. Jeśli nie będą rzucać samochodami, tudzież innymi elementami otoczenia w postacie, to jakoś przeżyje te smaczki

Mimika mimiką , ale chyba zbiedzili Hitomi z twarzy. Ayane przeżywa za to swoją drugą młodość. Brak słów by określić jej piękno ( kostium też fajny )

Marzy mi się customizacja w DoA na miarę SC5, to by było Coś
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dead or Alive”