Uwagi do grających, oszustwa itp.

Informacje o nadchodzących oraz aktualnie trwających na Honmaru turniejach Tekken 3 Online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Uwagi do grających, oszustwa itp.

Post autor: Dumian »

Wszelkie próby oszustw (takich jak wychodzenie z gry podczas walki, podawanie fałszywych wyników itp.) zgłaszajcie w tym temacie. Po wyjaśnieniu sprawy będą wyciągane konsekwencje, a w skrajnych przypadkach gracz taki zostanie ukarany wykluczeniem z turnieju i banem na forum.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Uwagi do grających, oszustwa itp.

Post autor: Pitrex »

Jak grałem z lobo w walce turniejowej to pare razy wyłaczał gre gdy ja już miałem 2 rundy wygrane albo gdy on przegrywał.jak grał kingiem to prawie ze mna przegrał wyłaczył gre ponieważ stwierdził że są lagi włączyliśmy grę ponownie i wybrał tym razem lei'a a w poprzedniej walce kinga którym prawie przegrał.ja nie mam zamiaru się na takie żeczy godzić że ja mam 2 rundy wygrane a lobo bedzie sobie wyłaczał :mad:
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Uwagi do grających, oszustwa itp.

Post autor: Dumian »

Wszystko to jest opisane w regulaminie
3. Jeśli z jakichkolwiek powodów walka zostanie przerwana należy bezwzględnie dokończyć ją najszybciej jak się da. Wynik zostaje kontynuowany tzn., jeśli zostały rozegrane 2 walki, a trzecia była w trakcie z wynikiem w rundach np 1:1 należy ją kontynuować.
4. O możliwości przerwania gry, w przypadku lagów uniemożliwiających przyzwoite jej prowadzenie, gracze powinni zadecydować przed walką.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Uwagi do grających, oszustwa itp.

Post autor: AK »

wcale sie Lobowi nie dziwie bo zawsze jak z toba grałem to były lagi które wypaczały gre RAZ jedyny kiedy jakimś cudem nie było lagów(pierwsza turniejowa walka kiedy to wygrałem) to dało się grać przyzwoicie (w rewanżu na klawie już machnąłem na lagi reka czego teraz bardzo żałuje bo i na klawie byłeś do ogrania) . mam zamiar wziaść udział w kolejmym turnieju ale jesli znowu trafie na ciebie w grupie to napewno nie bedę z toba grał bo mój styl gry jinem, a nim mam zamiar grac, polega na czajeniu sie co jest NIEMOZLIWE gdy tnie a z toba tnie ZAWSZE. przestan się skarżyc tylko sobie łącze zmień albo przestan w tą grę grac.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Uwagi do grających, oszustwa itp.

Post autor: Wawrzyn »

Ee... lagi to chyba nie usprawiedliwienie na oszukiwanie.Wez sie zastanow wogole
co piszesz wyobraz sobie co by bylo gdyby kazdy tak wychodzil podczac walki bo
"sa lagi" na dodatek na twoja niekozysc.Po to jest napisany ten regulamin zeby bylo
wszystko jasne w takich sytuacjach , i jest jasne - w takim wypadku zaczynacie gre od
stanu w jakim sie skonczyła.Na miejscu Pitrexa zajal bym sie tym wczesniej podczas walki, przecierz jak wychodziliscie mogles powiedziec pare slow na ten temat a nie piszesz gdy dopiero po przegranej walce.

PS.
Rozumiem Pitrexa bo gralem pare sparingow z LoBo i zdazaly sie takiego typu zeczy(sparing
to nie walka turniejowa ale wyniki podawane byly wtedy na forum wiec kazdemu zalezalo
na dobrym rezutacie)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Uwagi do grających, oszustwa itp.

Post autor: Pitrex »

Te adriankiller nie bądz za mądry jak robisz ciągle Jinem (laser cannon)3x albo gonem sie ciągloe kręcisz w kółko i myślisz że jestes bossman.A łacze to możesz ty sobie zmienić bo ja nie mam najmniejszego zamiaru i w tekkena tez nie przestane grać jak ci się nie podoba to sam przestań grać.:evil:

ps.gdyby nie było tych lagów to byś fruwał :)
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Uwagi do grających, oszustwa itp.

Post autor: AK »

tak bez watpienia bym fruwał!! a jinem to się mylisz że ciągle robie to samo, poprostu na lagach z toba zrobienie ewgf jest nie możliwe a jeśli chodzi o ta kombinacje to co ci poradze że nie potrafisz ze stuna wychodzić...ty za to pawłem grasz super ambitnie,buhaha nie chce mi się z toba dyskutowac już na ten temat ja więcej z toba grac nie mam zamiaru na chociażby najmniejszych lagach bo nie mam zamiaru się denerwowac. a co do postu Jinkazamy to usprawiedliwieniem to nie może byc ale rozumie Lobo w 100% bo nie wychodził dlatego że przegrywał z Pitrexem tylko przegrywał z LAGAMI bo ja grając z nim zawsze bardziej sie męczyłem z lagami niż z nim. nie próbuje tutaj usprawiedliwiać w żaden sposób mojej przegranej z Pitrexem bo przegrałem tylko z mojej winy bo nie powinienem był wogule podchodzić do rewanżu w takich warunkach,więcej tego błędu nie popełnie.

ps. właśnie oblukałem wynik rewanzu 5:0 w lecy ponoc nie było lagów :shock: to tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że jak nie ma lagów to twoje szanse maleją do zera
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Uwagi do grających, oszustwa itp.

Post autor: KRELIAN »

panowie wyluzujcie , to tylko glupi turniej , umowcie sie na konkretnego spara do 100 wygranych i zobaczcie ktory z was jest lepszy , od siebie moge tylko dodac 2 rzeczy : z 3 plaskich wyrywasz sie trzymajac przod , a pawlowi nie mozna pozwolic zeby podbiegal bo wtedy d+4 lub u/f4 - wiem ze niby oczywiste ale wiekszosc osob do dzis tak gra tym scierwem na turniejach ,

zastanawia mnie czy granie jinem na padzie faktycznie jest tak uciazliwe jesli sa lagi , niedlugo przestaje grac na klawie i jesli moja skutecznosc faktycznie spadnie ponizej 50% (ot dashe nie wychodza , ewgfy nie siedzi wtedy kiedy trzeba ) to daje sobie spokoj z rozgrywka online (niektorzy sie pewnie uciesza ;) )

a jesli chodzi o wylaczanie gry w trakcie niedokonczonej walki to takie zachowanie powinno byc potraktowane natychmiastowa przegrana osoby ktora wyszla , mi rowniez zdarzalo sie wychodzic z gry podczas turnieju ale zawsze robilem to gdy skonczylem walke i niewazne czy na moja korzysc czy przeciwnika (takze Lobo strzez sie bo mam tu wladze i nie pozwole na takie zachowanie) :wink:
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Uwagi do grających, oszustwa itp.

Post autor: Pitrex »

KRELIAN ma racje ze to tylko turniej wiedz nie mam ochoty wiecej sie denerwowac i ty adriankiller wiesz swoje a ja swoje i niech tak pozostanie. a jesli chodzi o to jak gram Paul'em to niewiem czy byś umiał tak grac.aha to do 100 walk bylo by niezłe ;)

ps. jak graliśmy Jin vs Jin to dostales bencki wiedz nie badz taki bossman :)
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Uwagi do grających, oszustwa itp.

Post autor: AK »

tylko że ja grałem na klawie a ty na padzie od sony i wcale nie dostałem z tego co pamiętam ale nie bede się kłucił bo szkoda nerwów temat jest dla mnie zakończony, a co do tych 100 walk to czemu nie jeśli tylko będę miał pada, i nie bedzie cieło w co wątpie....
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Uwagi do grających, oszustwa itp.

Post autor: KRELIAN »

Walka z czarkiem 22 ktora dzis stoczylem konczy sie walkowerem . Przyczyna takiego stanu rzeczy sa kilkukrotne pauzy i wyjscie do menu glownego w trakcie trzeciej walki. Jest to jednoczesnie ostatnie ostrzezenie dla wszystkich praktykujacych taki styl gry .
Awatar użytkownika
czarek22
Student
Student
Posty: 33
Rejestracja: 23-02-2006, 19:13

Re: Uwagi do grających, oszustwa itp.

Post autor: czarek22 »

wypraszam sobie kilkukrotne pauzy byla tylko jedna ... ruszalem tzn. chodzilem po Command-Continue-Resset zebys przypadkiem gry nie wylaczyl bo niektorzy tak robia
jak ktos dzwoni to chyba wypada odebrac nie ??? Zreszta wlaka byla na moja kozysc i nie zresetowalem gry tak zebym nie przegral kurcze nooo
THIS TIME YOU WILL DIE !!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Uwagi do grających, oszustwa itp.

Post autor: Dumian »

Tak czy siak walkę przegrałeś. Problemy z Tobą i Twoim "odbieraniem telefonów" były już w pierwszej edycji turnieju. Ja nie wnikam ile razy zatrzymywałeś grę i dlaczego. Regulamin tego zabrania w czasie walk turniejowych i należy się tego trzymać. Póki co kończy się na słownym ostrzeżeniu. Następne skargi pod Twoim adresem skończą się wprowadzeniem rezerwowego na Twoje miejsce.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
czarek22
Student
Student
Posty: 33
Rejestracja: 23-02-2006, 19:13

Re: Uwagi do grających, oszustwa itp.

Post autor: czarek22 »

co z tego ze przegralem domagam sie swoich praw bylo 5:1 jak mogly byc problemy ze mna w pierwszej edyzji turnieju jak nie bralem udzialu w pierwszej edycji turnieju :zdziwko:
THIS TIME YOU WILL DIE !!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Uwagi do grających, oszustwa itp.

Post autor: Dumian »

Skoro nie pamiętasz, że brałeś udział w 1 edycju turnieju (której nawet nie dokończyłeś) to równie dobrze możesz nie pamiętać ile razy robiłeś pauze podczas gry, ale dobra koniec tematu :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Turnieje”