Soul Calibur V

Wszystko na temat gier z serii Soul Edge/Soul Blade/Soul Calibur.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Soul Calibur V

Post autor: trafl »

Gra wyszła już od dawna a tematu ni ma. Czytałem podobne wątki, ale takie czysto o SCV nie znalazłem.

W marcu ma wyjść patch do tej gry więc, jest o czym pogadać. Zawsze można też napisać co wam się podoba a co nie w nowym Soulu.

O postaciach to już nic nie piszę, bo się przyzwyczaiłem. Custom ominę. Ale treningowi nie daruję. Do jasnej cholery co za geniusz wpadł na pomysł by trening mode zmieniać analogiem? Jak bierzesz i nagrywasz akcje (bo inaczej ćwiczyć też się nie da obrony) to szlag trafi jak niechcący analog się tknie. Podobnie jak się ćwiczy rzuty i nagle uruchamiasz inny tryb i przeciwnik atakuje nagle... I tak w kółko... Chwała za wybór strony, bo czasem tego w bitkach brakuje.

Moje pytanko do tych co grają. Jak się wyrywać zrzutów? To jest kompletna zgadywanka A lub B? Jeżeli tak to się już lepi schylać.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Soul Calibur V

Post autor: Chris »

podobny temat dotyczy wrażeń z SC V tutaj. Co do srodowego patcha o ktorym pisalismy w newsach, to moze on troche namieszac w calej rozgrywce, jako ze zmieni on balans postaci, biorac przy tym pod uwage glosy graczy, ktorzy informowali namco o wielu kwestiach.
Obrazek
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Soul Calibur V

Post autor: trafl »

Chris pisze:podobny temat dotyczy wrażeń z SC V tutaj.
Podobny i tylko podobny. Bo temat nawet traktuje o pierwszej części (zresztą taki jest tytuł).Więc wychodzi na to, że zwykłego tematu tylko o 5. Po prostu nie ma... Najwidoczniej jednak tamten wystarcza, więc sie chyba z tematem zagalopowałem. Proszę moderatorstwo o usunięcie tego tematu.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Soul Calibur V

Post autor: Chris »

oO faktycznie, to ja sie zagapilem, bylem prrzekonany, ze tam jest V :D
Spokojnie Trafl, temat musi zostac, wkoncu go zalozyles;)
Obrazek
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Soul Calibur V

Post autor: trafl »

Chris pisze:wkoncu go zalozyles;)
A jacha;)

Tu było głupie pytanie ale tym razem NA PEWNO jeżeli sprawdzę wszystko i nadal będę miał wątpliwości to zapytam ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Soul Calibur”