Dead or Alive 5

Wszystko na temat gier z serii DoA - Dead or Alive.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: trafl »

Jak już się uczepiłem mimiki... Po drugiej walce jak Hitoś dostaje wpierdziel, uśmiecha się i nie widać po niej nic. Toż to powinna być twarz stężona bólem albo no przynajmniej nie ciągły uśmiech.
Ayane przeżywa za to swoją drugą młodość. Brak słów by określić jej piękno ( kostium też fajny )
Drugą młodość to chyba Hilde z SCV może przeżywać ;) Ayane przecie miała 16 :D
Marzy mi się customizacja w DoA na miarę SC5, to by było Coś
"Coś" to bardzo adekwatne określenie. Bo ani to dobre, ani do dupy. Zacznę od tego że Custom w SCV jest jeszcze gorszy niż w SCIV. Kiecek mało, a jak już są to przenika przez nie bielizna, wygląda to tragicznie taki bug graficzny się w pale nie mieści.
Chyba że masz na myśli custom mainów. To sam kolor potrafi dać ciekawe efekty.


Edit: Kolejny filmiki z dema.

Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Dead or Alive 5

Post autor: eq2D »

Dead.or.Alive.5.Alpha.Demo.JTAG.XBOX360-XPG
~200MB
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: SubZero »

Thx za info, właśnie się 'sprowadza' :)
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: trafl »

A ja nie jestem tam zarejestrowany. Dawno się w taki rzeczy nie bawiłem, ale chyba rejestracja to tam jest, tylko ja ślepy jestem. Pomoże ktoś?
Awatar użytkownika
masterbkb
Student
Student
Posty: 41
Rejestracja: 03-06-2009, 20:31
Lokalizacja: czestochowa
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: masterbkb »

Ok wlasnie obgrywam demo i musze powiedziec ze jest sporo zmian zarowno systemowych jak i w arsenale postaci. Tak wiec z otwartymi ramionami witamy SS'y ktore faktycznie dzialaja, wiec jezeli dany cios nie trackinguje(co w prosty sposob mozna sprawdzic wlaczajc Move Detail, jest tez podana frame data) mozna go ominac, z samego SS'a mamy atak reka i noga, SS'em cancelujemy rowniez ataki power strike(A+B+K). SS'a wykonuje sie naciskjac gora A+B+K badz dol A+B+K. Sciany mamy wzorem DOA3 gwarantowane ale nie mozna przy nich tak czarowac jak w czwurce, ot poslana na sciane postac odbija sie od niej i delikatnie wylatuje w powietrze i jest wystawiona atak, znajduje to jako dobra zmiane, tak samo jak w przypadku reversali. Trwaja one teraz znacznie krocej co jest ogromnym plusem. Zegnamy rozdzielenie midowego reversala, teraz zarowno rece jak i nogi przechwytujemy tyl + hold, byl by to minus gdyby nie to ze terz kazda postac posiad expert reversal na midowe ataki. Wykonuje sie je przod-tyl dla rak i tyl-przod dla nog. Niektorzy posiadaja tez expert reversale na ataki low i high. Jezeli chodzi o zmiany w arsenale postaci to te ktore dotknely Hayabuse sa na plus(narazie bawilem sie tylko nim). Jezeli ktos chce to mozemy przyjzec sie postacia z dema blizej. Co jeszcze... mozna ustawic 5 rund, wylaczyc Hit Effect(yeyyy\^_^/), wlaczyc japonski dla postaci. Grafika jest taka jak na trailerach. Narazie jest super ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: Ana »

Ayane-chan onegai!!

-> Aramis pewnie sie dolaczy <3

wolę Hitomi ;)
ćśś ona miała być następna ;)
Ostatnio zmieniony 29-03-2012, 18:58 przez Ana, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: Yamada »

Hayabusa nie ma starego g+K - nie gram w to:p.
Obrazek
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: trafl »

Na oficjalnej stronie pojawił się nowy filmik. Co o nim uważacie? Cieszy, że naprawdę odeszli od takiego prowokowania młodych, bo to nie o to chodzi. Ale czemu wygląda to jak call of duty? Przecież ci co grają w FPS zwykle nie grają w bijatyki (wielkiego grono fanów battlefielda czy call of duty mnie w tym przekonaniu trzyma). Czy tylko ja jestem taki dziwny że chcałbym by mniej się tam działo? Taki zwykły las, czy coś... Co to za pomysł by napierdzielać się jak wokół świszczą pociski... Możliwe że wyciągam pochopne wnioski, ale po tym jak spieprzyli Ninja Gaien widzę, że tu może być podobnie.
Christie całkiem ok, strój mocno pasujący do planszy w której walczy, dreams mode on: do każdej planszy inny strój:D dreams mode offf. Bayman, wyglada jakby go wyjęli z CoD'a.
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Dead or Alive 5

Post autor: JJxenon »

Chodzi o to - http://www.gametrailers.com/video/hotzo ... -or/729636

No fajnie sobie teraz wygląda Bayman ( choć nieco podobnie do postaci z RE ) .Chyba troszkę za dużo ma tego ekwipunku na sobie.....

Christie za to bardzo ładna

Natomiast arena ma swoje dobre i złe strony ( te złe, to za dużo obiektów animowanych )
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: Dumian »

Nowy gameplay

[media][/media]


Czekam na jakiś film z Jannem Lee :bruce:
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Dead or Alive 5

Post autor: kemot722 »

Czy Dead or Alive 5 zmierza w kierunku versusów? DOA vs VF? Wczoraj znalazłem ten obrazek:

Kasumi vs Akira

a teraz czytam ciekawego newsa na VFDC:

Sarah confirmed for Dead or Alive 5!
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Dead or Alive 5

Post autor: eq2D »

Czy zmierza? Zapewne wielu fanów chciałoby coś takiego zobaczyć. A to, że Akira i Sarah pojawią się w nowym DOA to tylko na plus można zaliczyć.

Swoją drogą, zobaczcie jak panowie się postarali nad postaciami, DOA4 wygląda przy tym jak kupa z NESa.
Obrazek
A to tylko oteksturowany model i bardzo podstawowe shadery.

Obrazek
Filtrowanie anizotropiczne x 16 i AA x 16, niestety konsole by się zesrały przy takim czymś.

Obrazek


Nie do końca podoba mi się ponownie wprowadzony motyw z przeszkadzajkami na planszach, ale cóż...
Obrazek
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Dead or Alive 5

Post autor: wf6608 »

Powiadają, że twórcy wzięli sobie do serca narzekania fanów i postanowili jednak zaimplementować four point hold... jako noob w DoA jestem niepocieszony.

I coś dla oka. Bonusowy kostium Kasumi dla posiadaczy kolekcjonerki.
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Dead or Alive 5

Post autor: trafl »

Filmiku z rigiem nie skomentuję... Można byłoby tam w newsie dokleić info o tej biednej wersji kolekcjonerskiej. Chciałem wziąć kolekcjonerke, ale jak tam nie ma artbooka, tylko takie dodatki to już sam nie wiem...
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Dead or Alive 5

Post autor: wf6608 »

trafl pisze:Chciałem wziąć kolekcjonerke, ale jak tam nie ma artbooka, tylko takie dodatki to już sam nie wiem...
Poza tymi kostiumami będzie artbook, soundtrack, jakiś tam plakat i całość ma być wpakowana w stalowe pudło. Standard w sumie. Niestety, nie pokazali nam jeszcze jak to wygląda w praniu, dlatego wstrzymałem się z newsem (wybrnąłem? :P)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dead or Alive”