Tekken 6 Online Tournament vol 5

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Adi_Rash
Elite player
Elite player
Posty: 137
Rejestracja: 10-06-2010, 07:27
Lokalizacja: Inowrocław
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: Adi_Rash »

Adi (Alisa, Yoshimitsu) 2 : 5 BamBam86 (Jin, Steve).

Yebany Stefan od siedmiu ku*wa boleści!
(Tak wiem, nie umiem przegrywać.)
Awatar użytkownika
BamBam86
Elite player
Elite player
Posty: 130
Rejestracja: 01-11-2011, 21:56
Ogrywam: tekken6
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: BamBam86 »

faktycznie hikrush masz ciekawego steva jeszcze wyjasnimy sobie kilka kwesti:) adi_rash(elisa yoshumitsu) 2-5 bamBam (jin ; stev) ... thx za gre Adi_rash
BamBam
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: surkabm12434 »

i nie ma z kim grać -;- :zawstydzony:, ale do przyszłego piątku jeszcze dużo czasu.
PUSTO
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: surkabm12434 »

Bulwiakos jak będziesz zatwierdź wynik..
PUSTO
Awatar użytkownika
NoStress_PL
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 89
Rejestracja: 10-03-2012, 15:57
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: NoStress_PL »

Surka, nie chce być niemiły , ale spamisz trochę. :D
A co do gry Steva , to moim zdaniem Krush ma lepszego od Atikssa. ( I nie piszę tego bo z Atikssem raz wygrywam , raz przegrywam ) tylko tak o :>.
Ps.Dziś wieczorem zagrać mogę , piszę to do osób z mojej gr.
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: blaugrana20 »

Ludzie przestancie pisac spamujesz lub janisz po to sa ciosy by ich uzywac a ze ktos nie umie sie obronic to od razu " spamujesz" normalnie zal :/
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: caradolph »

Ogólnie tak jak jeżdżę na tury i ogólnie gram online
to widać totalnie inny styl grania u tych co grają online i offline. Pograłem z wieloma dobrymi graczami online a potem zagrałem sobie z takim Blaugraną czy trafiłem na Hikrusha, który też o ile mi wiadomo jeździ na tury i zauważyłem totalnie inny styl,
wyniesiony z grania offline. Nie wiem do końca czym to jest spowodowane.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
NoStress_PL
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 89
Rejestracja: 10-03-2012, 15:57
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: NoStress_PL »

Blaugrana, mi nie chodziło o jego grę ,bo nie wiem jak Surka gra bo nigdy się z nim nie zmierzyłem :3 chodzi mi o posty , że jeden pod 2 , zamiast edytować .Może przesadzam - Nie wiem . Ale o grę mi na pewno nie chodziło :)
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: xOlekPLx »

caradolph pisze:zagrałem sobie z takim Blaugraną czy trafiłem na Hikrusha, który też o ile mi wiadomo jeździ na tury i zauważyłem totalnie inny styl, wyniesiony z grania offline. Nie wiem do końca czym to jest spowodowane.
tym ze na online nie mozna grać umiejetnie czy ładnie , tylko skutecznie, na kilka hitów i na zagrywki na które wiekszosc ludzi online się łapie. Zauważ ze połowa graczy online opiera swoją gre przede wszystkim na Low'ach, natomiast oglądając walki z turów nie zauwazylem jeszcze takich graczy ( być może za slabo oglądam).
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: surkabm12434 »

NoStress uspokoję cię nie gram tak jak niektórzy lawem, czy stevem :looka: .

@odp na post Olka.
Heh jak tu wspomniałeś ludzie na online opierają sie na lowach, ale na czym się mają opierać jak niektórzy stoją i grają trybem pachołkowym czyli ja cie walne potem ty i tak w kółko by chciał. Ja już wole lowy niż rzuty. :luka: Choć chciałbym zauważyć członka honmaru o tak dzikim refleksie (bynajmniej wg. mnie ) ze nie potrzebuje ani lowów ani rzutów a i tak zwycięża. MrVeron tak tą Asuką manewruje że nie moge ogarnąć co się na ekranie dzieję :szok:
PUSTO
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: caradolph »

Nie wszyscy grają tak jak Koreańce imo.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: xOlekPLx »

surka, nie zrozumiales mnie chyba, nie chodzi mi o ludzi którzy grają hit za hit tylko o ludzi którzy grają techniką ''wygram szybko, za wszelką cene i pokaże ci jakim jesteś frajerem'' ( oczywiscie nie kieruje tego do ludzi którzy grają online, grają normalnie i potrafią wygrac lub przegrac bez niepotrzebnego nadużywania jednego hita w kółko)
Ostatnio zmieniony 12-04-2012, 18:08 przez xOlekPLx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: blaugrana20 »

Olek kurcze ty nie grales chyba z wieloma dobrymi graczami online zagraj sobie z Laboubam najlepszy eddy online w europie lub Loki najlepszy ogolnie w europie z Crossfire x5 wtedy zobaczysz jak graja ludzie jak nie widac roznicy miedzy online a offline i setupy sa masakryczne , zbijanie ciosow i karanie to ze dajemy sie na lowy bo wiekszosc nie blokuje lowa lub nie zna postaci na tyle by wiedziec ze tu sie schyli tam zbic .. ciekawy jestem ile osob znajac combo Lawa b+2,3 ,4 lub d+4 zbija 3 ktora idzie na low , to jest takie oczywiste by zmiejszyc ryzyko zgadywania a tak malo osob to robi bo nie ma nawyku.. problem lezy w naszym nieograniu i niewiedzy niz z tego ze ktos gra lowami bo jak Hikrush pisal nawet z rzutow da rade wyrwac sie , ludzie graja na swoje setupy i przewaznie gry sie je przerywa glupieja i zaczyna sie cofka do tylu bo brak pomyslu no i chyba nie powiesz mi ze przez 3 rundy jedyn setupem ktos Cie pokona bo Ty jestes dobry graczem i ciagle rosnie Twoj skill

Nostres sorka zle Cie zrozumialem <browar>
Ostatnio zmieniony 12-04-2012, 18:09 przez blaugrana20, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Adi_Rash
Elite player
Elite player
Posty: 137
Rejestracja: 10-06-2010, 07:27
Lokalizacja: Inowrocław
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: Adi_Rash »

xOlekPLx pisze:tym ze na online nie mozna grać umiejetnie czy ładnie , tylko skutecznie
dokładnie. w online nie liczy się, czy gra będzie wyglądała ładnie. wystarczy wygrać i to nieważne jakim sposobem, w końcu liczą się tylko punkty i radość z wygrania
surkabm12434 pisze:ale na czym się mają opierać jak niektórzy stoją i grają trybem pachołkowym
też prawda. denerwuje czekanie na to, aż ktoś popełni błąd. Najczęściej robię go ja, no ale to gra tylko, jak sie nie zaryzykuje to gra jest ciekawa jak flaki z olejem...

PS. nie ma co narzekać, bo prędzej czy później nazwą Cię frajerem, ciotą czy też dzieciakiem, bo narzekasz na czyiś styl gry. Potem dojdzie, że i tak jesteś przegrany i na dodatek nie umiesz przegrywać.
Jak się nie podoba czyjaś gra, to się po prostu z takimi osobami nie gra i tyle ;)
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 5

Post autor: xOlekPLx »

blaugrana20 pisze:Olek kurcze ty nie grales chyba z wieloma dobrymi graczami online
grałem z wieloma i to co napisalem nie opieram na nich, nie wiem też gdzie wyczytales ze ja nie widze róznicy pomiedzy online a offline.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”