[SPRZEDAM] Arcade stick tanio (XBOX 360)

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

[SPRZEDAM] Arcade stick tanio (XBOX 360)

Post autor: HiKrush »

Taki: Obrazek

Dobry na początek i do późniejszego ewentualnego zmodowania.

Stan dobry, przez co rozumiem, że wszystko działa, ale jest trochę zakurzony, no i na pewno nie pierwszej nowości. Grałem na nim ze trzy razy, głównie na practice.

Stick bez pudełka, biały.

Cena do uzgodnienia, chciałbym stówkę, ale za buzi i loda spuszczę kilka groszy, zainteresowanych proszę bić na maila najlepiej: hikrush[at]gmail.com
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: [SPRZEDAM] Arcade stick tanio (XBOX 360)

Post autor: eq2D »

Jak robisz lody i do tego jeszcze buzi na koniec dajesz to zapewne, na honmaru, wielu zainteresowanych będzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: [SPRZEDAM] Arcade stick tanio (XBOX 360)

Post autor: HiKrush »

Dziewczynko, jak chcesz kupić stick, to pisz w tym temacie, a jak masz do mnie problem, to wyślij PMkę jak dorosły człowiek, a nie gówniara szukająca poklasku wśród gapiów.
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: [SPRZEDAM] Arcade stick tanio (XBOX 360)

Post autor: eq2D »

ale za buzi i loda spuszczę kilka groszy
Jak robisz lody i do tego jeszcze buzi na koniec dajesz
W te i z powrotem oczami. Aż załapiesz. Chyba, że pisałeś to całkowicie poważnie i tak też me słowa odebrałeś. Jeśli tak to, cóż, nadaje się to do Faktu.

A i "gówniara" nie jest synonimem pojęcia "dorosły człowiek", więc się zdecyduj. Nie wymagaj od białego, ażeby murzynem się stał. Choć w druga stronę to ponoć działa...


A jeśli już poluzowałeś portki to mi powiedz mi (i zainteresowanym?) czy stick ten nadaje się do PC?
Obrazek
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: [SPRZEDAM] Arcade stick tanio (XBOX 360)

Post autor: HiKrush »

Nadaje.
Bagiety już jado
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [SPRZEDAM] Arcade stick tanio (XBOX 360)

Post autor: Ren »

http://img641.imageshack.us/img641/7541/x360131a.jpg


Zapodałem większe zdjęcie dla zainteresowanych. Jeśli ktoś chce modować to od razu napisze ze wejdzie Sanwa. BTW HiKrush jak sie Tobie chce to fajnie jakbyś dał wymiary budy i zdjęcie w środku bo bardzo mało info jest na necie o tym sticku.

eq2d jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia w temacie to sie zamknij . Przynajmniej osoby zainteresowane -widząc ruch w temacie - nie beda tracić czasu na takie posty.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: [SPRZEDAM] Arcade stick tanio (XBOX 360)

Post autor: KRELIAN »

Ja bym proponował skupić się na temacie bo nie chce mi się go zamykać. Inna sprawa, że gdybym chciał coś sprzedać na 'obcym gruncie' to raczej bym sobie oszczędził podobnych dopisków jak ten z lodami, no ale jak kto woli.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: [SPRZEDAM] Arcade stick tanio (XBOX 360)

Post autor: eq2D »

Jeśli stick jest łatwo modowalny, a jedynym problemem jest warstwa kurzu to tym bardziej zastanawia mnie cena. Kolega chcę się pozbyć tego bo ma dobre serce, czy o co chodzi? Ja nie twierdzę, że się na tym znam, ale tandetny Mayflash jest droższy, więc...?

Ren, może Ciebie to nie rusza, ale mnie drażnią - na wejściu - takie głupawe teksty. A jeśli mnie coś drażni, czy w negatywny sposób zwraca moją uwagę, to w odpowiedni sposób reaguję. Co ja będę gadał, zobacz co Krelian napisał. No bo chyba coś w tym jest? I nie pisz do mnie w taki sposób.
Obrazek
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: [SPRZEDAM] Arcade stick tanio (XBOX 360)

Post autor: HiKrush »

Stick jest łatwo modowalny, knefle 30mm, na gałce się nie znam.

Wymiary plus minus kilka milimetrów:
33cm w najszerszym miejscu,
30cm w najwęższym,
21cm długi,
5cm wysoki.

Stick ma tą zaletę, że jest pod XBOXa 360, więc można grać na iksie i kompe, a po podłączeniu przez taką przejściówkę za 25zł., której akurat nie mogę znaleźć na allegro, ale mam dwie, można grać na PS3.

Zdjęcia flaków zrobię jak znajdę śrubokręt.

Sprzedaję tak tanio, bo:
1. Nówka kosztuje 130zł.,
2. Nie gram na nim, leży i się kurzy, mam drugi taki sam, którego mam zamiar kiedyś zmodować oraz nadprogramowa stówka zawsze robi dobrze mojemu kontu bankowemu.

Jak jeszcze coś ktoś tego, to pytać śmiało, w miarę możliwości odpowiem.
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [SPRZEDAM] Arcade stick tanio (XBOX 360)

Post autor: Ren »

eq2D pisze:Jeśli stick jest łatwo modowalny, a jedynym problemem jest warstwa kurzu to tym bardziej zastanawia mnie cena.
W robsonie mają go w zestawie z SFIVAE za 199zł.
Poza tym sam stick to absolutny noname. Warto dodać, że jeśli ktoś szuka pierwszego sticka i nie zamierza go modować od razu to jest to lepsza opcja od mayflasha ( troche lepsza obudowa + wyraźnie lepsze przyciski, joy praktycznie bez zmian)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”