Forum staregry.pl

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
kamiledi15
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 06-05-2012, 11:31

Forum staregry.pl

Post autor: kamiledi15 »

Przez kilka lat uczestniczyłem w życiu forum staregry.pl. Regularnie co rok strona główna i forum miały około dwutygodniową ,,przerwę konserwacyjną" (pewnie ktoś nie zapłacił), a potem wszystko wracało do normy. W tym roku było to samo, forum jak zwykle przez około dwa tygodnie nie działało, potem znowu zaczęło działać. Ale potem znowu nagle zrobiła się przerwa konserwacyjna, tym razem treść wiadomości jest krótsza, niż wcześniej i teraz już gdzieś od trzech tygodni strona nie działa. Czy jest tu ktoś, kto też uczęszczał na to forum i jest w stanie powiedzieć, co się dzieje, jak je wspomóc, żeby znów zadziałało? Forum było mało aktywne, ale zżyłem się z nim i zostało tam wiele moich długich postów :) Przez Google nadal można zobaczyć tytuły tematów na forum.
Strona główna: staregry.pl, forum: forum.staregry.pl.
Awatar użytkownika
d0c hjerne
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 21-10-2011, 07:28
Lokalizacja: Puss djevel dreng!

Re: Forum staregry.pl

Post autor: d0c hjerne »

To są stare lamusy PeCetowe! COIN UP'ów nie znają i serwery konserwują za często! Zdechnie to forum zyebane z czasem i tak! HYDE PARK tam to trup i nie idzie go nawet sztucznie rozkręcić! Sami wypaleńcy i wapniaki tam siedzą! Forum PSX EXTREME nie rejestruje nowych, a NEO GO FORUM też blokuje i moderuje posty jak Rychu Peja na YouTube! ADMIN'ów pełno i się ich namnożyło za dużo! Słabo tych ludzi mózgi trybią! Same BRAINless'y teraz w sieci! Nie mamy już młodzieży wesołkowatej w światowej populacji! Kraj nas zacofuje specjalnie! TICZERZY też do piachu! Jakby tacy mądrzy byli to by na Oxford'zie wykładali, czy tam Yale und Cambridge!
Min kvinne er død! Jestem konsumentem i degustatorem kodów finalnych! Nie mam pieniędzy! Abonent dożywotnio niedostępny! Nie ma mnie! Dożywotnia przerwa od grania! Ich liebe alkohol! Shun Di & Heichachi Mishima are dead! Nie wiem już nic!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”