Tekken 6 Online Tournament vol 6

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: MrVeron »

surkabm - wez sie chlopie ogarnij i wejdz w koncu kiedys na tego psn'a, bo ja nie bede sie domyslal, ktory z twoich braci akurat ma kolejke przy konsoli - niech ci powiedza, ze ktos cos do ciebie pisze, a nie olewaja w pizde i napierdalaja dalej. Ile mam na ciebie czekac - przynajmniej moze powiedz, o ktorej twoja kolejka jest, albo co.
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: surkabm12434 »

mmstegien vs MrVeron 5:4 ...
Veron Przepraszam za lagi..
Veron przepraszam za to jak grałem... nie gram tak ogólnie ale Bardzo długo czekałem na turniej i chciałem jeszcze zagrać z kimś,a najbardziej z atim jeszcze..
Pozdrawiam..
a co do tego że olewają masz 100% rację nic nie wiedziałem że piszesz do dziś..\

@edit
Chciałbym zauważyć (albo mi się tak zdaje) że walki są na poziomie... sam z Veronem graliśmy do ostatniej walki do końca była nadzieja... pod koniec gdy było 4:4 i po 2 w walce to już tylko szczęscie i los za nas tu zadecydowało.. z Damexem też miałem 5:4.. Atikss z Olkiem także 5:4 naprawdę dobrze wylosowani przeciwnicy i gracze na poziomie, oby takich graczy więcej
Ostatnio zmieniony 15-07-2012, 16:19 przez surkabm12434, łącznie zmieniany 1 raz.
PUSTO
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: MrVeron »

Grales tak, zeby wygrac, jak kazdy - nie widze w tym nic zlego. Ja tez tak gralem, ale okolicznosci byly jakie byly... Nic, poczekamy teraz na reszte maruderow.
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: caradolph »

Jutro się ugadam z HiKrushem i zagramy. Dzisiaj mam lot do Poland i w domu bd dopiero rano, więc jutro powinno wszystko ruszyć już sprawnie.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: blaugrana20 »

Veron wtf (loose) :| ? surkabm zaloz bracim inny psn a dzis zaprosze Cie to zgramy
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: caradolph »

caradolph-HiKrush 4:5, czyli jazda do ostatniej rundy.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: MrVeron »

Hehe, nie do konca sie zgadzam z surkabmem - nasza walka nie byla na poziomie, a o innych trudno mi sie wypowiadac. Dosc powiedziec, ze po zablokowanym 3~4 edka nie dalo sie zrobic WS3 asuki na gwarancie, a o staple juggles moglem tylko pomarzyc. Nie zamierzam jednak sie zalic - jak napisalem wyzej, gralismy obaj tak, zeby wygrac - ja po prostu nie mam ochoty czekac az kiedys laskawie lacze sie poprawi i bedzie mozna zagrac w lepszych warunkach.
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: caradolph »

Krótko mówiąc surkabm zebrał by hardy wpie**ol gdyby grał z Veronem na normalnych warunkach, więc co tu mówić o wyrównanym poziomie.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: blaugrana20 »

Veron ma racje wyrownany poziom to jakis sen chyba , zreszta sam gram Eddym i wiem jak gra Veron na niego i jak go kara
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: surkabm12434 »

Sami wiecie jak jest... nikt nie chce ze mną grać zwykłych sparów przez łącze.. teraz nie wiem co jest mam z atiksem non-stop 4 i z blau też wczoraj miałem, wcześniej z każdym 1/2.. wy podejrzewam że często gracie ze sobą, mi się robi lepiej na duszy gdy atikss się godził na moje złącze.. teraz mamy 4 i dobrze nam się gra.. z Atikssem gram już jakiś czas i wiem na co mogę sobie pozwolić z nim a na co nie... dlatego marzy mi się że zagram z Atikssem gdyż z nim mam dobre złącze i będzie co pograć... bo niestety reszta honmarowiczów jest dla mnie zagadką... Olek i caradolph to w ogóle zagadka nie do rozgryzienia dla mnie, nawet nie wiem czym wy gracie.. Olek chyba Xiao a caradolph nie mam zielonego pojęcia.
Pozdrawiam....[/i]
PUSTO
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: HiKrush »

Hehehe, Caradolph zrobił mnie 4:1, a później wyciągnąłem cztery pod rząd, gdyby to było offline, to mielibyśmy comeback roku :) Dobre było, tylko się tak nie czaj z lowami i rzutami, bo kompletnie nie miałem się po co schylać. Dobre frame trapy, łapałem się na to, jakbym pierwszy raz z Dragunem grał.

Atikss, nie wiem, kiedy konkretnie będę mógł zagrać. Poluj na mnie wieczorami w okolicach północy.
Bagiety już jado
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: blaugrana20 »

ale na Twoim laczu potrafi starsznie zwolnic gra i skaczez jakos polaczenia wiec i jakos gry spada , ale niedlugo TTT2 gdzie ma byc lepiej
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: caradolph »

surkabm12434 pisze:a caradolph nie mam zielonego pojęcia.
Chyba prawie każdy już wie kim "janię". Patrz na podpis nad avkiem :P

caradolph (dragun) -olek (nina,leo,xiao) 5:2
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: K' »

caradolph pisze:Chyba prawie każdy już wie kim "janię". Patrz na podpis nad avkiem :P


Alisa też ma fajne iWR+2 :P Stefan w sumie też ma ten ciosek, ale już nie taki fajny.
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: caradolph »

K' pisze:
caradolph pisze:Chyba prawie każdy już wie kim "janię". Patrz na podpis nad avkiem :P


Alisa też ma fajne iWR+2 :P Stefan w sumie też ma ten ciosek, ale już nie taki fajny.
Ale Alisa to cyborg shit ( bez obrazy dla Alisa playerów) :)
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”