Ryamatachi no naku koro ni: Kiedy lamy płaczą

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Ryamatachi no naku koro ni: Kiedy lamy płaczą

Post autor: mg1987 »

mg1987 (Ronove, Shanon, Eva Beatrice) 5 vs. 0 (Battler, Kanon) TeeVar
GG. Repek jak zwykle na chomiku.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Ryamatachi no naku koro ni: Kiedy lamy płaczą

Post autor: SubZero »

Z Aserotem coś się zgrać nie możemy, a druga grupa to już chyba na wakacje wyjechała :P
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Ryamatachi no naku koro ni: Kiedy lamy płaczą

Post autor: Martins »

Wybaczcie, iż ani razu jeszcze nie zapłakałem, ale ostatnio cierpię na brak wolnego czasu, jak rzadko (Euro i te sprawy). Przed turniejem, próbowałem dogadać się ze swoim osobistym antagonistą Jareczkiem, ale poinformował mnie, że jeszcze w gierę się nie zaopatrzył, tym samym powstrzymując zapędy Dlanor i reszty Żelaznych Dziewic dążących do walki ze złem wszelakim!!!!! W każdym razie postaram się w najbliższych dniach dorwać jakąś wiedźmę i uczynić z nią to co napisane w dekalogu Ronalda A. Knoxa...
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Ryamatachi no naku koro ni: Kiedy lamy płaczą

Post autor: mg1987 »

Aserot raz do mnie napisał, że będzie wieczorem, ale go nie było. Potem ja do niego napisałem, ale nie odpisał. Jak coś to wieczorami mogę grać. Na grupę B czekam do końca przyszłego tygodnia, jak nic nie ruszy to będzie losowanie kto przejdzie (Zachariasz ma w takiej sytuacji pewne miejsce - codziennie jest na ircu, więc ciężko się z nim nie zgadać na walkę).
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Ryamatachi no naku koro ni: Kiedy lamy płaczą

Post autor: Martins »

Kiedy słońce zachodzi, budzą się złe moce....

Runda pierwsza odbywająca się w godzinach północnych!!!!

Zachariasz ( George, Erika, Chiester, Lambdadelta, Battler, Jessica, Shannon) 5:0 Martins ( Dlanor, Jessica) GGS!!!!!

Ten pojedynek zapisał się złotymi zgłoskami na kartach historii legendarnego już serwisu Honmaru. Wielu mogłoby zapytać: A czemuż to drogi Martinsie ? Wynik tej bitwy nie wskazuje na zacięte starcia między uczestniczącymi w niej porażko-bojnymi istotami. Powód jest zgoła odmienny: jest to pierwsza oficjalna konfrontacja dwóch honmarowych wyjadaczy z bogatym CV w postaci posiadania statusu użytkownika serwisu o wiadomej swojsko brzmiącej nazwie!!!! Niestety po masakrze jakiej doświadczyła Dlanor z rąk przerażających swym okrucieństwem wiedźm maści wszelakiej, siłą rzeczy wynik samego starcia musiał zejść na drugi plan :hyhy:

Rewanż: Także odbywający się w godzinach północnych!!!

Zachariasz ( Lucifer, Rosa, Buttler, Chiester, Kanon, Shannon, George, B. Buttler, Erika) 5:1 (!) Martins (Dlanor, Jessica) CZW!!! (Co Za Walka!!!)

Stało się!!! Pod osłoną niesprzyjającej nocy, Dlanor wraz ze swoją ekipą Żelaznych Dziewic urwała walkę Zachariaszowi!!!!! Tym samym uratowała honor instytucji do walki ze złem, mimo wszystko świat oczywiście pogrążył się w wiecznych ciemnościach i to by było na tyle

P.S. Szukam Uminekonerda do przemodelowania mojej facjaty - chętni pisać na GG!

P.S.2 O repku nic nie wiem, ale lepiej żeby nie istniał nie tylko z powodu wyniku, ale także listy postaci jakimi grał Zachariasz - nie pamiętam wszystkich dokładnie (chlip, chlip)

P.S.3 Action (tego nie wie nikt) 0:5 Martins (Dlanor, Jessica) ekspresowa potyczka!!!!

P.S.4 Action (nie stwierdzono) 0:5 Martins (Dlanor, Jessica) rewanż ekspresowej potyczki!!!

P.S.5 Post został napisany około południa czyli....12 godzin po starciu!!!!! I jak tu nie wierzyć w złe moce złotych wiedźm (wszędzie "dwunastka" - to nie może być przypadek!!!!)
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Ryamatachi no naku koro ni: Kiedy lamy płaczą

Post autor: mg1987 »

TeeVar (Battler, Kanon, Eva, B. Batler) 0:5 (Ronove, Eva, Shanon, Dlanor, George, Erica) mg1987
Replay'e są dostępne na chomiku.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Ryamatachi no naku koro ni: Kiedy lamy płaczą

Post autor: mg1987 »

Action, Jarek i Aserot nie przejawiają zainteresowania turniejem. W takim razie myślę, że jutro wieczorem ruszy druga runda.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Ryamatachi no naku koro ni: Kiedy lamy płaczą

Post autor: mg1987 »

Poczekałem nawet dzień dłużej - druga runda ruszyła.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Ryamatachi no naku koro ni: Kiedy lamy płaczą

Post autor: SubZero »

No to jazda.

SubZero (Jessica, Kanon) 0:5 (kto by zliczył) Zachariasz

Tutaj raczej nikt innego wyniku się nie spodziewał (a na pewno nie ja), chociaż Zachu chyba zmęczony był późną godziną, bo parę razy było 2:1 w rundach a raz prawie walkę ugrałem.

GG i thx.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Ryamatachi no naku koro ni: Kiedy lamy płaczą

Post autor: Martins »

SubZero pisze:No to jazda.

SubZero (Jessica, Kanon) 0:5 (kto by zliczył) Zachariasz

Tutaj raczej nikt innego wyniku się nie spodziewał (a na pewno nie ja), chociaż Zachu chyba zmęczony był późną godziną, bo parę razy było 2:1 w rundach a raz prawie walkę ugrałem.

GG i thx.
Przyznaję, że nawet mi (jednemu z najbardziej wytrwałych honmarowych statystyków) się to nie udało!!!!

EDIT W PIĄTEK TTRZYNASTEGO!!!!

To stało się bardzo dawno temu!!!!

Mg1987 ( Ronove, Shannon, B. Battler, Beatrice, Virgilia, Kanon - więcej moich katów nie pamiętam, dlatego proszę mnie poprawić jeśli nie wszystkich wymieniłem) 5:4 Martins (Dlanor, Jessica i ciocia Rosa!!!!) GGS!!!!!

Ale się gnoiliśmy!!! Pojedynek był tak unikatowo zażarty, że nikt nie liczył wygranych walk!!! Mg i jego piekielny lokaj Ronove spuszczali mi ostre manto, ale dzięki maszerce w wykonaniu Dlanor oraz Jessici, którą (uwaga!!!!) prawdopodobnie w najbliższej przyszłości wymienię na ciocię Rosę, ponieważ jest najokrutniejszą z matek dzierżącą w łapie shotguna!!! Ostatecznie jednak moja lameriada została skarcona i Mg zasłużenie będzie podejmował kolejne próby powstrzymania All-Around Playera Zachariasza!!!! Mi z kolei pozostał pojedynek z jedną z honmarowych legend, człowiekiem od wszystkiego czyli....
SUBZERO!!!!!

Ciociu Roso, jeśli pomożesz mi go pokonać, pozwolę ci uderzyć Marię!!!!
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Ryamatachi no naku koro ni: Kiedy lamy płaczą

Post autor: SubZero »

SubZero (Jessica, Kanon, Battler, George) 0:5 (Dlanor, Rosa) Martins

Zostałem rozstrzelany. Dosłownie.

Thx i powodzenia dalej.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Ryamatachi no naku koro ni: Kiedy lamy płaczą

Post autor: mg1987 »

Zachariasz (random) 5-3 (głównie Eva i Ronove) mg1987
GG i być może zobaczymy się w finale.

Mały update:
Już prawie wszyscy uczestnicy mają, ale info dla reszty - ukazał się patch 2.31 (wprawdzie repki z 2.30 nie zadziałają z 2.31, ale trudno).
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Ryamatachi no naku koro ni: Kiedy lamy płaczą

Post autor: Martins »

SubZero ( B.Battler, Jessica, Kanon, George) 0:5 Martins ( Dlanor, Ciocia Rosa!!!) GGS!!!!!!

MARTINS + CIOCIA ROSA + JEJ SHOTGUN = WIELKA SZALONA MIŁOŚĆ!!! Leję (dosłownie też bym chciał) na jej mało atrakcyjną prostą grzywkę, Rosa Ushiromiya od paru dzionków jest panią i damą mego serca!!! Co prawda miałem nigdy nie robić tego "pierwszego kroku w kierunku piekła", czyli wstępować w związek małżeński, ale jednak uczucia są czasem silniejsze od rozumu, więc chciałbym ogłosić wszystkim wszem i wobec: idę w ślady milionów nie do końca normalnych azjatów i żenię się z postacią z gry video!!!

Co do samej walki: najgroźniejsza w rękach Suba była zdecydowanie Jessica i jej zabójcze nieprzewidywalne rękocomba!!! Ja odpowiadałem normalami (a raczej normalem hehe) Dlanor i cudownymi strzałami (szkoda że na początku nieskutecznymi) z grubej lufy mojej przyszłej małżonki. Ah, jak ona pięknie ładuje rurę swojej spluwy, a potem oddaje znakomity strzał....Parę razy enerdży znajdowała się na przysłowiowych żyletkach i wynik tej maszerki ( :P ) mógł zakończyć się w mniej radosny dla mnie sposób. W każdym razie dzięki Sub i do następnego!!!

P.S. Jedna rzecz, która mnie zaskoczyła, to postaci jakimi posługiwał się mój oponent - na cztery czaraktery, aż dwie z nich były płci męskiej, co jest totalnym szokiem, biorąc pod uwagę zamiłowanie Suba do bijatykowych fajterek oraz sam roster gry, który taki damski wybór wręcz bezczelnie grającemu sugeruje!!!

P.S.2 Mario, szczerze nad tym ubolewam, ale twoja nie do końca zdrowa psychicznie mama ma zawsze rację...
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Ryamatachi no naku koro ni: Kiedy lamy płaczą

Post autor: SubZero »

Martins pisze:aż dwie z nich były płci męskiej
Tak, wiem, staczam się :P
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Ryamatachi no naku koro ni: Kiedy lamy płaczą

Post autor: mg1987 »

No to już wiadomo czemu Sub przegrał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”