Street Fighter X Tekken

Subforum najpopularniejszej serii bijatyk 2D będącej znakiem rozpoznawczym firmy Capcom

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Street Fighter X Tekken

Post autor: TeeVar »

Exclusive beda jak doplacisz, teraz takie czasy ale nie ma zadnej roznicy. No moze taka ze na wersji PC nie ma zalaczonych DLC jak na X360.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Street Fighter X Tekken

Post autor: J.a.r.e.k. »

Państwa o uwagę proszę! Kilka informacji wnoszę:

Podług wszelkich prawideł, wersja PS3 oraz Playstation Vita obejmuje dodatkowo co następuje.
1) Cole MacGrath z niesławnej gry Infamous 1/2 (jeśli ktoś lubi rzucać w ludzi samochodami to polecam)
2) 1 metrowy kot Sony, który usilnie chce zostać człowiekiem, zwany Toro maskotka Sony naśladująca styl Ryu
3) Kuro czarny koci sąsiad Toro, z tego samego śmietnika, walczący stylem Kazui.
4)Pac-man pilotujący mech'a, który wygląda jak Mokujin (Pac siedzi mu na głowie)
5)Mega man, powszechnie znany jako mega człowiek...

Obydwoje -manów są jako darmowy DLC dla PS3.

Podobnież mają się pojawić jakieś odpowiedniki dla M$ xbox, na razie jednak nic mi o tym nie wiadomo, ani specjalnie mnie to nie obchodzi.

Poza tym podstawowa 12-tka w dostępnym dla wszystkich platform DLC, w tym również PC wygląda następująco:

[ Obóz SF ]:[/b]
Sakura
Blanka
Guy (hurray!)
Cody (jupikiajej)
Elena
Dudley (great!)


[ Obóz T ]:[/b]
Lars
Alisa
Bryan
Jack-X
Christie
Lei


Tyle ogółem.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Street Fighter X Tekken

Post autor: Martins »

Nie rozumiem (drogi wszystkim fanatykom serii Tekken) Jarku czemu treść twojego postu nie wygląda następująco:

[ Obóz T ]:
Lars (ale mi dobrze!!!!)
Alisa (ojojojoj!!!!)
Bryan
Jack-X
Christie (zajebongo!!!!)
Lei

Najwidoczniej zapomniałeś dodać do swojej skromnej listy ulubieńców postaci z qultowej serii Namco. Na szczęście czuwam na posterunku, więc możesz dżaglić Larsem Bysteolem na spokojnie.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
shinobi
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 01-03-2010, 12:52
Lokalizacja: Siewierz
Ogrywam: SFXT, DoAO

Re: Street Fighter X Tekken

Post autor: shinobi »

I jak wygląda sprawa, aby uzyskać te 12 postaci na Pc? Trzeba za nie płacić czy wystarczy je ściągnąć?
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Street Fighter X Tekken

Post autor: J.a.r.e.k. »

Drogi memu strudzonemu sercu Marcinie, zapewniam Cie że gdy tylko jako exclusive pojawi się znany wszystkim fanom, Polski skoczek narciarski Klemens Murańka (dla przyjaciół Klimek), najpewniej to skomentuję i dodam go do podstawowego składu oraz będę nim dżaglił do utraty przytomności!
Cieszy mnie również Twoja deklaracja gotowości do reakcji, gdyż nie znasz dnia, ni godziny kiedy ostrze mego ciętego słowa wbije się w plecy Twej nieuwagi po samą rękojeść bezczelności.

Również drogi, choć nieco mniej, Shinobi X, napisałem wcześniej "Poza tym podstawowa 12-tka w dostępnym dla wszystkich platform DLC", oczywiście miałem na myśli wszystkich WYPŁACALNYCH. Powyższy 12-to pak DLC dostępny jest za opłatą. Wyjątek stanowi Playstation Vita.

Chociaż, z tego co mi wiadomo, burzę wśród graczy wywołał fakt, iż postaci te znajdują się na płycie, tylko są zablokowane. Więc generalnie Gracze płacą za coś, za co już zapłacili. Nie mniej jednak pewne jest to że ODBLOKOWANIE tych fighterów jest płatne.
Awatar użytkownika
shinobi
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 01-03-2010, 12:52
Lokalizacja: Siewierz
Ogrywam: SFXT, DoAO

Re: Street Fighter X Tekken

Post autor: shinobi »

Heh, w takim razie powinien być sposób na obejście tego. Jeśli nie.. "fuck that"! Przynajmniej jedyne co mnie cieszy w związku z tym, to to że nie będę musiał oglądać zielonej gęby Blanki.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Street Fighter X Tekken

Post autor: mg1987 »

Martins pisze:Lei
Powinno być "Lei (Hic!)".
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Street Fighter X Tekken

Post autor: TeeVar »

shinobi pisze:Heh, w takim razie powinien być sposób na obejście tego. Jeśli nie.. "fuck that"! Przynajmniej jedyne co mnie cieszy w związku z tym, to to że nie będę musiał oglądać zielonej gęby Blanki.
Na sieci jest pelno filmikow ukazujacych ukryte postacie. Z tego co mi wiadomo sposob odblokowania nie zostal upubliczniony. Gdy okazalo sie to prawda wiele obelg polecialo w kierunku Capcomu.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Street Fighter X Tekken

Post autor: SubZero »

Nie wiem jak z innymi platformami, ale na (zmodowanym) Xboxie 360 bez problemu można odblokować wszystkie dodatkowe postacie.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Street Fighter X Tekken

Post autor: J.a.r.e.k. »

Myśle, że na PieCu też bez problemu, podobnie jak masę nowych strojów w SSF4AE.

EDIT:
TeeVar ma świeższe informacje.
Generalnie wersje PC najłatwiej "rozgryźć", bo w internecie jest masa ku temu pomocnych narzędzi. Swojego czasu można było nawet W SSF4AE zmienić cały theme (menu, character-thumbs, background) na specjalnie przygotowane tekstury z poprzednich części aby gra lepiej chodziła (z oceną A) na słabszych sprzętach, no i multum strojów.
Nie wiem jak w przypadku SFXT ale czas na pewno pokaże że będzie podobnie. Choć ta gra i tak śmiga na słabiakach.
Ostatnio zmieniony 18-07-2012, 07:55 przez J.a.r.e.k., łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Street Fighter X Tekken

Post autor: TeeVar »

W wersji PC nie ma ich na plycie. Chyba ze sa dobrze ukryte.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
shinobi
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 01-03-2010, 12:52
Lokalizacja: Siewierz
Ogrywam: SFXT, DoAO

Re: Street Fighter X Tekken

Post autor: shinobi »

TeeVar pisze:W wersji PC nie ma ich na plycie. Chyba ze sa dobrze ukryte.
Będą do odblokowania po zainstalowaniu darmowego Path'a, kluczem który i tak trzeba będzie wykupić. Prawdopodobnie dzięki niemu będzie można pokierować tymi postaciami w sieci bez ich wykupywania, ale jeżeli drugi gracz będzie już miał je odblokowane.

Źródło: http://www.cdaction.pl/news-26158/stree ... etowe.html
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Street Fighter X Tekken

Post autor: SubZero »

Lol, dobre
Rekomendowane (pozwalają grać w 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości 1280x720):

System operacyjny: Windows Vista
HDD: 10 GB lub więcej
Procesor: Intel Core 2 Duo 2,60 GHz lub szybszy albo AMD Phenom II X2 lub szybszy
RAM: 2 GB lub więcej
Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9.0c i obsługująca Shader 3.0 lub wyższy, GeForce 8800 lub lepsza
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c lub wyższym
Sterowanie: pad (rekomendowany od Xboksa 360)
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Street Fighter X Tekken

Post autor: TeeVar »

shinobi pisze:
TeeVar pisze:W wersji PC nie ma ich na plycie. Chyba ze sa dobrze ukryte.
Będą do odblokowania po zainstalowaniu darmowego Path'a, kluczem który i tak trzeba będzie wykupić. Prawdopodobnie dzięki niemu będzie można pokierować tymi postaciami w sieci bez ich wykupywania, ale jeżeli drugi gracz będzie już miał je odblokowane.

Źródło: http://www.cdaction.pl/news-26158/stree ... etowe.html

Czytaj calosc a nie tylko fragmenty: Capcom obiecuje też, że wszelkiego rodzaju dodatki DLC do PC-towej wersji Street Fighter X Tekken nie będą umieszczone na płycie z grą
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Street Fighter X Tekken

Post autor: eq2D »

Na płycie jest tylko pierwszy i drugi strój dla podstawowych postaci, żadnych dodatkowych pokemonów nie ma (bo Crapcom wie, że PeCetowców tak łatwo w chuja nie da się zrobić). Stroje? Ależ oczywiście, że można sobie zassać i aktywować w dwojaki sposób. Zainteresowani winni szukać na deviant arcie. Ale nie wiem o co chodzi, gra jest mocno badziewna, choć z początku wydaje się być tylko lekko badziewna.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Street Fighter”