Tekken 6 Online Tournament vol 6

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: caradolph »

Ja też wszystkim dzięki za tura, see ya online jeśli kod będzie porządny a jeśli nie to zobaczymy się na turniejach gdzieś tam. :D
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: blaugrana20 »

a mowilem Ci Lars albo Law ehhh nikt mnie nie chce sluchac, przez 1,5 miecha nie bede mial neta nie wyrzucac mnie ze znajomych ja wroce :naughty:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: Oscar »

Hobbith pisze:widzimy się na turnieju TTT2
To musi być wielka impreza jak pierwszy tur w T6. Trzeba go rozgłosić na forach o dużej liczebności użytkowników. Na pewno pomogę jak tylko powstanie temat.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: surkabm12434 »

Blaugrano dopiero wczoraj o 22 około 5 minut po zobaczyłem twoją wiadomość... wiesz całe forum nastawione że jestem gównem i nic nie zdziałam za nic więc nerwy mnie rozjeba** a jak mówię twoją wiadomość która raczej miała mi dodać otuchy odebrałem dopiero z 5 godzin po walce.. nie wiem czemu ale mi się nie wyświetliło że wysłałeś wiadomość.. trudno baekiem zdążyłem dać dupy.. :wstyd:hehe. I wiesz bardzo mi szkoda że nie wierzyłem w swojego larsa który miał tylko jedną walkę i Steve Krusha był już na skraju przegranej... mogłem mu rączke wystawić i by było po sprawie.. a ja mu w nogi i K.O ;/
Pozdro

Mam nadzieję że na TT2 nie będe dawał dupy jak w T6..
PUSTO
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: caradolph »

Oscar pisze:
Hobbith pisze:widzimy się na turnieju TTT2
To musi być wielka impreza jak pierwszy tur w T6. Trzeba go rozgłosić na forach o dużej liczebności użytkowników. Na pewno pomogę jak tylko powstanie temat.
Wiem, że jestem pogięty, ale nie mogę się doczekać końca wakacji i tej premiery. Normalnie nigdy nie miałem takiej zajawki na nową część, nawet kiedy nieśmiertelna "piątka" wychodziła. :looka:
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament vol 6

Post autor: Oscar »

Czy ja wiem czy jest się aż tak czym szczycić ? To tylko kolejny Tekken, który tak na prawdę powinien poprzestać na nowszych odsłonach - podobnie MK.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”