Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Długo oczekiwana kontynuacja kultowego Tekken Tag Tournament

Moderatorzy: caradolph, ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: Oscar »

Szkoda, że po angielsku.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: blaugrana20 »

ale legenda do tekkena jest przeciez mutlijezyczna i jedna ktora posluguja sie wszyscy to najwazniejsze do frame daty D:D:D
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: xOlekPLx »

Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: Oscar »

blaugrana20 pisze:ale legenda do tekkena jest przeciez mutlijezyczna
No Tak! Na bank !!! :)
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: blaugrana20 »

ehhh lapie za slowa ;p chodzilo mi ze legenda tekkena jest miedzynarodowa , no moze co najwyzej nie zrozumiesz opisu postaci :)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: caradolph »

Podbudowany swoim dopakowywaniem manuala zdecydowałem się kim będę grał jako drugą postacią, ale mam też alternatywę.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: Oscar »

To miał być żart Baluuuuu ;)
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: KRELIAN »

xOlekPLx pisze:http://www.xbox360achievements.org/game ... ievements/
lista acziwmentsów ttt2
Jest już także lista trofeów na PS3.

Na nic tak nie czekam jak na czelendże Combota ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: trafl »

Właściwie gdzie nie spojrzę są same pochlebne opinie o tej grze. Nie ma co się dziwić bo jest dopieszczana z każdej możliwej strony, różnymi duperelami. Na chwilę obecną brakuje chyba tylko animacji specjalnej z jakimś itemem ala VF5FS.

Mimo wszystko to odświeżony stary jak świat TTT. Tego nie można nazwać nową grą, tylko starym kotletem ( innymi słowy do tekkena 6 dodali opcję taga i sprzedają to jako nową grę) z masą absolutną przypraw. Like postacie areny, stroje i inne dodatki próbujące zataić tę gorzką prawdę. Pierdzielnąłbym tym o kant stołu ale to tekken ( i Harada doskonale zdaje sobie z tego sprawę) i dlatego go kupię, choć jakby nie było 1VS1 to bym nie kupił. 2VS1 to jakaś pomyłka i należy to traktować jako jakąś ciekawostkę. 2VS2 już mi się całkowicie nie podoba Mówi się że będzie widać różnice między casualami a pro ale nie bawią mnie komba multi jakie oferuje nowy TTT2. Zmiana jet sztuczna i prezentuje się nie najlepiej. A więc jedynie to co dodali do T6 jeszcze budzi zastrzeżenia. Ludzie traktują to jako nową grę, mimo że powinno się z tym postąpić jak Sega zrobiła z VF5FS. Też dodali postacie. Może mniej niz w TTT2 ale powiedzmy sobie szczerze ile tak naprawdę jest tych nowych postaci. Piszę to nie dlatego by was uświadomić, bo wiem że doskonale o tym wiecie. Ale jakiś negatywny koment nie zaszkodzi. W takim DOA5 tag będzie od razu. Nikt nikogo w konia nie robi dodając po latach taga i sprzedając grę jako oddzielną. Natomiast Harada widzę mocno kumpluje się z Ono i robi podobny syf. Pocieszające jest to, że postacie mają być bardziej zbalansowane, tylko że Namco im więcej nad tym siedzi tym bardziej paprze sprawę co widać po samym SCV. Mam nadzieję że inna grupa odpowiada za Tekkena.

Oczywiście nie ma co się dziwić ( bo to tylko kotlet) że grafiki też nie poprawili. Śmiem twierdzić że czasem za wiele od VF5FS to się nie różni. Poziom SCV to na pewno nie jest. Miast męczyć się nad nowym tekkenem odcinają sobie kupony.

Normalnie ulga:D
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: xOlekPLx »

trafl pisze:VF5FS. Też dodali postacie. Może mniej niz w TTT2 ale powiedzmy sobie szczerze ile tak naprawdę jest tych nowych postaci.
Wlasnie o to chodzi w TTT żeby robic powroty niż pakować 6 nowych postaci jak w przypadku T6
trafl pisze:Namco im więcej nad tym siedzi tym bardziej paprze sprawę co widać po samym SCV. Mam nadzieję że inna grupa odpowiada za Tekkena.
inna grupa robi tekkena bo z tego co mi sie zdaje to SCV robil niejaki Daishi ( dalej nie pamietam) i reszta, a tekkenem zajmuje się Harada i przyjaciele
Co do grafiki to trochę ją poprawili , rewelacji nie ma ale to wciąż silnik od Tekkena6 dlatego grafika stoi na podobnym poziomie :)
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: surkabm12434 »

dla mnie to absurd dla takiej gry takiego posta wystawić. No cóż sporo w tym racji ale ja i tak nie mogę się doczekać tego tekkena.. śni mi się po nocach ale jakoś nie fajnie się w tych snach gra.. heheh ja chce już!!! Dziwne dla mnie jest to że nie podobają Ci się tryby 2Vs2 ale piszesz to co chcesz;>
PUSTO
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: caradolph »

trafl pisze:Właściwie gdzie nie spojrzę są same pochlebne opinie o tej grze. Nie ma co się dziwić bo jest dopieszczana z każdej możliwej strony, różnymi duperelami. Na chwilę obecną brakuje chyba tylko animacji specjalnej z jakimś itemem ala VF5FS.

Mimo wszystko to odświeżony stary jak świat TTT. Tego nie można nazwać nową grą, tylko starym kotletem ( innymi słowy do tekkena 6 dodali opcję taga i sprzedają to jako nową grę) z masą absolutną przypraw. Like postacie areny, stroje i inne dodatki próbujące zataić tę gorzką prawdę. Pierdzielnąłbym tym o kant stołu ale to tekken ( i Harada doskonale zdaje sobie z tego sprawę) i dlatego go kupię, choć jakby nie było 1VS1 to bym nie kupił. 2VS1 to jakaś pomyłka i należy to traktować jako jakąś ciekawostkę. 2VS2 już mi się całkowicie nie podoba Mówi się że będzie widać różnice między casualami a pro ale nie bawią mnie komba multi jakie oferuje nowy TTT2. Zmiana jet sztuczna i prezentuje się nie najlepiej. A więc jedynie to co dodali do T6 jeszcze budzi zastrzeżenia. Ludzie traktują to jako nową grę, mimo że powinno się z tym postąpić jak Sega zrobiła z VF5FS. Też dodali postacie. Może mniej niz w TTT2 ale powiedzmy sobie szczerze ile tak naprawdę jest tych nowych postaci. Piszę to nie dlatego by was uświadomić, bo wiem że doskonale o tym wiecie. Ale jakiś negatywny koment nie zaszkodzi. W takim DOA5 tag będzie od razu. Nikt nikogo w konia nie robi dodając po latach taga i sprzedając grę jako oddzielną. Natomiast Harada widzę mocno kumpluje się z Ono i robi podobny syf. Pocieszające jest to, że postacie mają być bardziej zbalansowane, tylko że Namco im więcej nad tym siedzi tym bardziej paprze sprawę co widać po samym SCV. Mam nadzieję że inna grupa odpowiada za Tekkena.

Oczywiście nie ma co się dziwić ( bo to tylko kotlet) że grafiki też nie poprawili. Śmiem twierdzić że czasem za wiele od VF5FS to się nie różni. Poziom SCV to na pewno nie jest. Miast męczyć się nad nowym tekkenem odcinają sobie kupony.

Normalnie ulga:D
Kolega wyżej ma chyba blade pojęcie o tej grze. Właśnie od T6, TTT2 będzie się różniło diametralnie, głównie z tego powodu, iż powraca movement z DR, balans wrócił do normy (Mishimy topami), ja bym to bardziej nazwał DR z boundem i netsu + TA,TC i te tagowe duperele oraz oczywiście sam tag. Postacie ? Paaanie, imo Tekken 6 i jego 40 postaci to wg mnie definitywnie za dużo, T5 tutaj wypadło zdecydowanie najlepiej jeśli chodzi o liczbę postaci. Gra powraca do tego co zostało utracone w 6 i dlatego hype na tą grę jest o wiele większy niż kiedy premierę miała "szóstka". Faram. :suchy:
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: blaugrana20 »

Wlasnie Caradolph ujol to wysmienicie nie wiesz czemu sie ludzie slinia to nie pisz , najwazniejszy Movment ktory naprawde potrafi odzielic dobrych graczy od graczy , o ile wiesz co to backdash cancel i iek mozna tym zrobic komus krzywdy w TTT2 o tyle w T6 byl zbiedzony do granic mozliwosci przez co gra stala sie zbyt ofensywna
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: surkabm12434 »

Co do postaci jestem tego samego zdania.. boże ile można tych postaci?! I weź je wszystkie ogarnij by się blokać...
PUSTO
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: blaugrana20 »

to jest Tekken tu trzeba sie uczyc jak w szkole by grac ;p
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Tag Tournament 2”