Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Długo oczekiwana kontynuacja kultowego Tekken Tag Tournament

Moderatorzy: caradolph, ModTeam

ODPOWIEDZ
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: xOlekPLx »

Jun Low'em -,- omg, a mialem nadzieje ze chociaż w mid bedzie :(
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: KRELIAN »

Ta lista zmieniać się będzie jeszcze niejednokrotnie. Poza tym tu jest Tag i powinno brać się oddzielnie siłę postaci i jej support. Już w TTT były słabe jednostki które w parze dostawały boosta, ale na dokładną tier listę sobie poczekamy przynajmniej kilka miechów po premierze.

Może nie siedzę na bieżąco w temacie zmian, ale jeśli DJ będzie miał zachowane najważniejsze właściwości ciosów z TK6 to nie widzę go w topach (choć bardzo bym chciał ;]), chyba że tu brali pod uwagę składowe z parą.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: blaugrana20 »

jakie 3+4 eddego ludzie nauczcie sie notacji ciosu potem piszcie
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: surkabm12434 »

blaugrana mogę wiedzieć co ci nie pasuje? bo tym razem nie wiem
PUSTO
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: caradolph »

Blaufury jest oburzony tym, że piszesz źle notacje ciosu jego maina, więc się nie dziw :P
A więc dla sprostowania cios, o którym mowa to [3,4] a nie 3+4. 3+4 to ten taki zmutowany fiflak do tyłu wprzód rajt ?
KRELIAN pisze:chyba że tu brali pod uwagę składowe z parą.
Tutaj biorą pod uwagę pary. Najnowszą tier listę postaci w wersji solo mam tutaj :

S Tier: Devil Jin, Kazuya, Heihachi, Paul, Jack
A Tier: Jinpachi, Lars, Leo, Lee, Dragunov, Zafina, JayCee, Bruce, Bob, Marduk, Lei, Feng, Hwoarang
B Tier: Jin, Asuka, Ogre, Ganryu, King, Roger, Armor King, Lili, Miguel, Nina, Anna, Steve, Alisa, Bryan, Baek
C Tier: Xiaoyu, Bears, Christie/Eddy, Law, Yoshimitsu, Wang, Raven, Jun

źródło: Tekken Nation
KRELIAN pisze:Może nie siedzę na bieżąco w temacie zmian, ale jeśli DJ będzie miał zachowane najważniejsze właściwości ciosów z TK6 to nie widzę go w topach
Powrót niezwyciężonych trzech płaskich w wersji T:DR, chore d/b+2 (Heniek to samo), podobno ma wreszcie consistent ścianę z TGF u/f, podobno mniej karalne ss+2, więcej na temat DVJ nie wiem, bo nie gram nim wgl.

A to ja myślałem, ze Dragunov i Lars mi spadną a tu proszę. I w solo i w tagu spisują się znakomicie. Drag dostał piękną ścianę w postaci f+3,d/f,u 3,1,2, trackującego mida karalnego tylko na -12 i większy damage z dżungli, poprawiony hitbox d/f+2, czego chcieć więcej u Rosjanina. Jakby mu wyrzucili qcf+4 i przyspieszyli b+4 o klatkę to byłby topem. :cwaniak: A Lars dostał bounda z SE i nową ścianę. Kij z tym, że znerfili u/f+3 i f+1+2 jak i tak dalej kosi majty. :chytry:
Ostatnio zmieniony 26-08-2012, 11:04 przez caradolph, łącznie zmieniany 1 raz.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: blaugrana20 »

3+4 to jest salto eddego tak dla wiedzy nie wiem kiedy Ty to uzywasz chyba ze mylisz z saltem z kucniecie , wiec nie wiem co masz na mysli ze juz nie dziala
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: surkabm12434 »

już wiem hehe... dobra, [3,4] eddyego zostało wywalone że jest on wszędzie w low?;p w tagu to rozumiem ale w solo też?
PUSTO
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: caradolph »

Jeśli myślisz, że Eddy players grają na samo [3,4] to gratuluję i powodzenia. :cwaniak: Imo mogą być 4 powody, dla których Eddy spadł. Mogli mu osłabić mixupy z RLX i HSP, osłabić whiff punishing poprzez znerfienie qcf+3 albo zabrali mu i13 wybitkę z WS a może zepsuli mi keepoutowy stuff w postaci b+2. Blau na pewno coś wie więcej na ten temat.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: K' »

caradolph pisze:
KRELIAN pisze:Może nie siedzę na bieżąco w temacie zmian, ale jeśli DJ będzie miał zachowane najważniejsze właściwości ciosów z TK6 to nie widzę go w topach
Powrót niezwyciężonych trzech płaskich w wersji T:DR, chore d/b+2 (Heniek to samo), podobno ma wreszcie consistent ścianę z TGF u/f, podobno mniej karalne ss+2, więcej na temat DVJ nie wiem, bo nie gram nim wgl.
d/b+2 DJ ma chyba nawet lekko znerfione bo teraz jest tam ponoć -13 (Heniek ma za to d/b+2 łądnie zboostowane), ścianę z TGFem miał zawsze consistent i tak samo jest w tagu także nie wiem o co Ci tu chodziło... SS+2 dalej mocno karalne dlatego ten cios ciągle jest użyteczny co najwyżej do ostrego janienia. 3 płaskie ma lepsze ale dalej na bloku są karalne.

Siłą Mishim jest przede wszystkim polepszenie podstawowego ciosu czyli: EWGFa. Polepszono hitbox i tracking przez co nie można zbytnio tego ciosu stepnąć co nie było takie trudne w T6. Wystarczy zobaczyć parę walk czołowych mishima playerów, aby zobaczyć jak bardzo inni gracze boją się teraz tego ciosu. Lekko polepszono również znaczenie movementu (DJ dodatkowo ma lepszy backdash niż w T6) przez co w parze z powrotem porządnego elektryka daje Mishimom ogromnego kopa. Do tego znieniono trochę animacje prądów po wykonanym elektronie przez co ten cios wygląda jeszcze fajniej :D

Oprócz tego DJ w tagu ma parę ciekawych nowych ciosów jak f+3+4, które jest co prawda karalne ale ma ogromny zasięg, jest midem, low crushuje oraz daje KND - bardzo dobrze się spisuje między innymi do karania wtagowywującej się postaci w momencie kiedy nie możemy sięgnąć np. EWGFem.

b+1,2 - ma teraz większy damage, lecz tym razem jest karalne na wybitkę (czyli lepiej tym nie janić tylko stostować w całości wyłącznie do kar)

Z buffów pamiętam jeszcze, że po hellu na CH można posadzić pełnego juggla oraz, że DJ ma całkiem ciekawą opcję wall carry z tag asysty ss f,f+3,1~f d/f+3,2,4, która niesie całkiem ładnie.


Od dawna było wiadome, że Mishimy powracają na tron i bardzo dobrze bo pomimo siły i tak dalej będą wymagały dobrego skilla, aby coś z nich wycisnąć czego aż w takim stopniu nie potrzebowały w T6 postacie pokroju larsa...
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: blaugrana20 »

Eddy i tak jest biedny w porownianiu do innych postaci zwlaszcza to karanie ( nie licze Steva i jego f,f+2 na blok na eddego) prowdopodobnie jego d/f +2 jest karalne na rece teraz ( o zgrozo) , pozabierali pare connet move Eddemu ehhh teraz to bedzie bajka nim grac wogole 1,3 nie jest nc :( na zaibatsu macie tego pelno nie bede Wam przepisywal ;p
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: surkabm12434 »

Caradolph, jak ja gram z jakimś eddym to tylko 3,4 robią albo kucki i 4,3 hehe... ja też często tak gram ale nie tylko to
PUSTO
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: caradolph »

Dobra ja już się na temat postaci, którymi nie gram nie odzywam, bo pokręciłem dyć fest. Mi właśnie ściana z TGF nie zawsze wchodziła. I tak nigdy turniejowo nie będę grać Mishimami, to nie na moją psychę. :suchy:
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: blaugrana20 »

surkabm12434 nie 3,4 bo to inny cios tylko chyba 3~4 piszesz a nie wiesz o czym
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: KRELIAN »

O dzięki za lekturę o DJu, może w końcu pogram coś więcej poza nabiciem platyny ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Tekken Tag Tournament 2 - oficjalnie

Post autor: Oscar »

Kiedy w ogóle premiera tekkena, 13 września ?
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Tag Tournament 2”