Granie online

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Saerlas
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 29-08-2012, 13:10
Lokalizacja: Wrocław
Ogrywam: any2D
Kontakt:

Granie online

Post autor: Saerlas »

Z uwagi na to, że mając X360, widzę pustki na serwerach (Blazblue), chciałem zapytać jak sprawa grania w bitki po sieci wygląda na PS3. Czy tak samo jest problem z ludźmi do gry? Da się znaleźć graczy, którzy nie przeskakują ciągle na nowe tytuły? Konsolka sony jest kilka razy bardziej popularna u azjatów od klocka, dużo ich gra? Głównie chodzi mi o bijatyki 2d - kof, sf, blazblue
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Granie online

Post autor: Martins »

Od trzech miesięcy gram online na PS3 w SF4 i mogę Ci zakomunikować, że luda jest w uj i trochę, więc jeśli przerzucisz się na konsolę Sony, na pewno nie będziesz narzekał na brak chłopków do kopania z całego świata. Co do narodowości grających, to sporo jest Niemców, Brytyjczyków, Włochów, Francuzów, Amerykanów, Hiszpanów, Japońców, Hongkongczyków (hehe), Meksykanów, Kanadyjczyków, Brazylijczyków i Chilijczyków. Osobiście spotkałem jeszcze jakiegoś kolesia z RPA, Indii (!!!), kilku Szwedów, dwóch lub trzech Norwegów, Belgów, Holendrów, Rosjan, Portugalczyków, Irlandczyków oraz Duńczyków. Poza tym gra kilku...Polaków!!! Jak widzisz jest w czym wybierać. Netplay moim zdaniem też jest przyzwoity, dlatego nie raz w zajebistych warunkach mogę rozegrać walkę z Brazylią lub Meksykiem.

Jeśli chodzi o pozostałe bijatyki, to nie wiem co jest grane, ale w KOF13 popykuje podobno taki jeden chłopczyna (z tego forum), to go zapytam, jak się sprawy mają.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Granie online

Post autor: KRELIAN »

Odkąd pojawiły się godne bitki na X360 i PS3 nie udało mi się jeszcze zebrać na turniej online choćby 8 osób w przypadku Xa. Najlepiej było to widoczne na pierwszym turze TK6 tuż po premierze, gdzie na PS3 wystartowało 45 osób przy 8 na Xa, z czego połowa z tej ósemki nie grała.

Jeśli chodzi o 2d to był jeden wyjątek w przypadku SF4 (porównywalna frekwencja na X360 i PS3), ale też tylko dlatego, że wiele osób nie skapnęło się jeszcze, że PS3 jest lepsze. Teraz już większość o tym wie, dlatego sprawa wygląda tak a nie inaczej.

Randomów pewnie zawsze znajdziesz na dowolnej konsoli, ale już ustawki na wysokim poziomie z Polakami istnieją w większości na PS3. Bo kto by grał na Xboxie na poważnie w bijatyki ;]. Żeby nie było, jestem fanboyem Sony, ale też mam Xa, Wii i inne rupiecie, dlatego wiem co piszę ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”