Ojciec zabił córkę przez gry video

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Paul vs Picollo
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 12-06-2006, 14:01
Lokalizacja: Planeta Namec

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: Paul vs Picollo »

Tutaj nie chodzi o gre video tylko o niego mysle, że jakby coreczka stłukła mu wazon to też by się nie opanował poprostu psychol. Żona chyba nie wiedziala za kogo wychodzi za mąz. Po za tym każdy kto ma dziecko nie ważne w jakim wieku powinien się nim zajmowac i z nim rozmawiac a nie grac w gry video.
PROSTO z Mokotowa razem z dzieciakami dążymy to lepszego jutra choc to praca żmudna wiem że nam się to opłaci każdy ziom bogaci sie w nowe doświadczenia do uslyszenia elo powodzenia.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: AK »

gość jest poprustu poje***ny i gry nie mają tu nic do rzeczy,gość ma zryta psyche rownie dobrze jego curka mogła mu wylac piwo w jakiejs tam sytuacji...poryty gośc i tyle co tu wiecej mówić,do piachu skur***na!
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: Żółw »

gry nie mają tu nic do rzeczy,gość ma zryta psyche
A może ma zrytą psychikę, bo od 4 roku życia grał w Mortal Kombat... ?
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: AK »

to nie ma nic do rzeczy....on nie tyle ma zryta psychike co porostu nie jest zapewne wstanie na odczuwanie uczuć wyzszych,jest poprostu głupi,mało inteligetny stad to sie bierze...sa tacy ludzie, sam takich znam i nie ma to nic wspulnego z grami,poprostu nie rozumieja pewnych rzeczy i niepotrafia sie chamować,niekontrolowane odruchy,brak rozsadku,zwyczajna ułomność.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: Sylvan Wielki »

Cała wina w tej materii przypada na media, które to najczęściej nie maja pojęcia co przekazują - kompletnie nierzetelne informację.

Ludzie nader często gry wideo szkalują za głupotę ludzką ( szczególnie w USA ).
A to ten zabił przez MK a to tamten zamordował , bowiem nagrał się w GTA. Niesłychane brednie.

Ostatnio sporo było o pewnych nastolatkach , którzy zabili małe dziecko ponieważ .... ćwiczyli na nim ciosy z MK. Brak wyobraźni. Ludzka głupota. Ale nie , najlepiej na grę zrzucić wszytko.

Zaraz będzie tak, że pijany gracz za kółkiem zrzuci winę za kraksę na Burnout lub GT , wszak w tym drugim auta się nie niszczą , więc ....

Media to również na elektroniczna rozrywkę , ale na alkohol i tego człowieka to już nie.

Aż strach pomyśleć co wyrośnie z 3/4 userów honmaru po latach gry w Tekken/DoA i tetris - wszak można komuś cegłówki zrzucić na łeb i powiedzieć ,że w Tetris się dało.
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: Schaiba »

Ren pisze:Na szczęście w konsolach next-gen pady są bezprzewodowe ;)
Możecie się czepiać, ale mnie tekst Rena śmieszy.
Bo Ren nie jest nieczułym s***wielem, tylko ma do tego dystans.
Codziennie giną setki jeśli nie tysiące. Wypadki, żeby tylko samochodowe, bomby na bliskim wschodzie, ludobójstwa w afryce. Zsumujcie sobie. Można płakać nad losem dziewczynki, ale to jest tylko jedno małe ludzkie istnienie (w porównaniu ze wszystkimi).

I możecie się łączyć w bólu, ale zdaje mi się, że 90% zapomni o tym za... godzinę? jutro? za tydzień? Ja nie jestem lepszy.

Bądź co bądź, popieram, że media są nierzetelne i najłatwiej jest na coś zwalić winę. Wina nie leży w "czymś" tylko w ludziach. Zawsze.
A kolesia leczyć.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: kemot722 »

Media już nie mają o czym gadać. Niedługo napiszą, że jakiś dzieciak zatruł się muchomorem, bo chciał w ten sposób urosnąć pod wspływem gry w Mario ;)
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: Sylvan Wielki »

Nie inaczej. Dziwne, że nikt nie neguje takie Rambo w tv. A przecież nie idzie o 24:oo .
A czwarta część , to jeden z brutalniejszych filmów ostatnich lat. Ale do takiego Manhunt 2 w którym cyfrowa postać "zabija" inną zlepkę polygonów to niemal każdy ma aj waj.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: Dumian »

Schaiba pisze:ale zdaje mi się, że 90% zapomni o tym za... godzinę? jutro? za tydzień?
Temat ma lekko ponad rok więc ludzie już dawno o tym zapomnieli ;)

Schaiby i danielmarleya posty wywalilam, nie offtopujcie
Ostatnio zmieniony 05-04-2008, 10:08 przez Dumian, łącznie zmieniany 1 raz.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: Arris »

JAKI IDIOTA!! mi bratanica tyle razy pociagnela za kabel od Xboxa grajac w DoA4 wylaczyla cala konsole ja tylko z nia troche pogdalem pozniej ze nie wolno tak robic bo ja kopnie prad albo cos (ona ma 3 lata jakby co) ona mi przytakuje i idzie dalej a ja wlaczam konsole i dalej naparzam kasumi xD
ale na prawde gosciu przegial zeby takie malutkie dziecko skrzywdzic?? :( Ojciec chyba oglupial... ;/ Takim ludziom to tylko dwa slowa sie naleza 1 elektryczne 2 krzeslo...
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: Komandos »

Koleś chory psychicznie i tyle. Jakby dziecko mu nie zrzuciło xboxa tylko np odtwarzacz DVD to by pewnie to samo było. Ale wiadomo lepiej zwalić wszystko na te szatańskie gry wideo ;)
Ostatnio był zresztą podobny wypadek u nas, że kolo zabił dziecko bo mu przeszkadzało w piciu wódki- powód zawsze się znajdzie a tak naprawdę winni są tylko poyebani ludzie.
Awatar użytkownika
simian_raticus
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 86
Rejestracja: 29-01-2007, 01:44
Lokalizacja: Final nightmare
Ogrywam: bierki
Kontakt:

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: simian_raticus »

Komandos pisze:Koleś chory psychicznie i tyle.
Człowieku co za głupoty wypisujesz!
Tekken 7 i Virtua Fighter 6 nadchodzą powoli!
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: kemot722 »

O co chodzi z tymi głupotami? Nie zauważyłem żadnych poza głupotą ludzi co własne dzieci mordują po awarii konsoli.
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: Nadine »

simian_raticus pisze:
Komandos pisze:Koleś chory psychicznie i tyle.
Człowieku co za głupoty wypisujesz!
czyli chyba wychodzi na to ze postąpił bys podobnie? :zdziwko: ... skoro dla ciebie okreslenie takiego czlowieka chorym dpsychicznie jest głupotą... czyli dla ciebie jego postepowanie jest normalne? :zdziwko:
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Ojciec zabił córkę przez gry video

Post autor: Sylvan Wielki »

To już od samego człowieka zależy - od psychiki . Wszak jeden z kobietą swoją tylko się pokłóci a inny ją skatuje. Podobne przypadki można mnożyć. Tak jest i tutaj.
Komandos pisze:powód zawsze się znajdzie a tak naprawdę winni są tylko poyebani ludzie.
Nic dodać , nic ująć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”