Honmaru Chess Cup

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Honmaru Chess Cup

Post autor: Oscar »

Najpierw musisz się zapisać do rezerwy żeby dało się Ciebie w ogóle dodać do turnieju.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Honmaru Chess Cup

Post autor: Martins »

Oscar pisze:Najpierw musisz się zapisać do rezerwy żeby dało się Ciebie w ogóle dodać do turnieju.
A jako, że system rozgrywek ma formę ligi, nie powinno być problemów z dopisaniem Cię do ekipy.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Honmaru Chess Cup

Post autor: KRELIAN »

Ja również jestem za bo dzięki temu mamy ósemkę i można dorzucić drugą rundę ;]. Także możesz się ustawiać z ekipą.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Honmaru Chess Cup

Post autor: SubZero »

W końcu udało się z(a)grać

Martins 0:3 SubZero
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Honmaru Chess Cup

Post autor: Martins »

SubZero PL (białe, czarne) 3:0 Charyzmatyczny Bodhi (czarne, białe) ZPNML!!!!

Pół godziny temu luknąłem w kalendarz i dowiedziałem się następujących faktów:

- 1 września 2012 wszyscy najprawdopodobniej bawiliśmy się na imieninach Idziego!!!!
- 5 września 2012 roku pod grecką ambasadą w Warszawie oblewaliśmy święto Kevina Sorbo potocznie zwanego Herkulesem!!!
- 12 września 2012 ledwo stojąc na nogach, zataczaliśmy się na parkiecie u Gwidona!!!
- 17 września (to już jutro!) swoje wdzięki pod wpływem napojów wyskokowych zademonstruje nam Hildegarda!!!
- 25 września będziemy się gonić na golasa po mieszkaniu z kolesiem, któremu rodziciele poskąpili litery (okrutna zbrodnia).... a imię jego....Ładysław!!!!

Bonusowo podaję daty dwóch listopadowych imprez: 8 dzień tego cudownego miesiąca, to spotkanie na jaraniu u Hadriana (Miecz 10) - ten chłop rozwalił, imię jak z Magicznego Miecza.

Uwaga, drugi z listopadowych solenizantów swoją zajebistością sięgnął gwiazd, a nawet i planet!!!! Tak, to imię najbardziej mnie zmasakrowało!!!! Ladies and gentelmans - jak raczyć się czeskim metanolem, to tylko 29-ego na prywatce u SATURNINA!!!!

Tak, mój humor upadł tak nisko, że śmieję się z anonimowych ludzi z kalendarza, prawda, że żałosne?

Wracając :P do pojedynku to Sub zrobił mi brzydkie rzeczy, może nie w rekordowym czasie, bo dwa razy przegrałem na czas, ale nie miałem wiele do powiedzenia w każdej z trzech partii - więc wracam do szachowego cienia jak niepyszny...

P.S. ZPNML!!! - Znowu Przeciwnik Nie Miał Litości!!!
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”