Virtua Fighter 5: FS vol 1

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
EndarSeth
Beginner
Beginner
Posty: 24
Rejestracja: 01-07-2012, 10:03
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5: FS vol 1

Post autor: EndarSeth »

Cholera :/ No, w tych okolicznościach nie pozostaje mi nic innego jak oddać tą walkę walkowerem. Zawiodłem.

Zagrajcie finał z bratem :) Prawie jak Kliczko Brothers :D No i zawsze to będzie offline, więc lagów zero!

Oczywiście, jak tylko będzie nowy turniej lub liga, od razu w to wchodzę :) Może nawet sam założę jakąś ligę....troche mało nas jest :(
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5: FS vol 1

Post autor: trafl »

No przecież Komi napisał że nie wie jak będzie, nie ma co za szybko robić tych walkowerów. Jutro Komi powinien wrócić to się zobaczy ;)
Komimasa
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 83
Rejestracja: 04-07-2012, 12:07
Lokalizacja: Bełchatów/ Poznań
Ogrywam: DOA, Tekken, SC, VF.
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5: FS vol 1

Post autor: Komimasa »

Ech przegrałem ale pociesza mnie, że w wolnych meczach moi tam po dupie wcale nie dostali. Endar, jak walczyłeś "turniejowo" to tobie też się łapa trząsła?xD Strasznie przeżywam takie turnieje... Mam replay'e z dwóch walk, jedna co wygrałeś i jedno co wygrałem jaxD Potem będę myślał jak je dodać. Miło było powalczyć i też jak co pisałbym się na ligi i co się da:)
強ければ生き弱ければ死ぬ
EndarSeth
Beginner
Beginner
Posty: 24
Rejestracja: 01-07-2012, 10:03
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5: FS vol 1

Post autor: EndarSeth »

Czy się trzęsły? Jak paralitykowi :) Bądź co bądź, półfinał ;) Dobre te walki były, wszystkie.
Komimasa
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 83
Rejestracja: 04-07-2012, 12:07
Lokalizacja: Bełchatów/ Poznań
Ogrywam: DOA, Tekken, SC, VF.
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5: FS vol 1

Post autor: Komimasa »

Szybkie i konkretne pytanie jak dodać replaye? Mam 3 walki nagrane się okazało.
強ければ生き弱ければ死ぬ
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5: FS vol 1

Post autor: trafl »

Ok jakimś cudem jestem w tym finale. Chciałem wiedzieć czy jest restart drabinki czy jak to sie zwie, gdyby EndarSeth wygrał 5 rund, jako że powrócił z drabinki przegranych. Nie wiem czy Endar ogarniasz, wiec pytam tu:D
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5: FS vol 1

Post autor: SubZero »

Jak zwykle w DE. Gracz z drabinki przegranych (Endar) musi wygrać dwa mecze do 5, a gracz z drabinki wygranych (trafl) musi wygrać raz do 5.
EndarSeth
Beginner
Beginner
Posty: 24
Rejestracja: 01-07-2012, 10:03
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5: FS vol 1

Post autor: EndarSeth »

Ok, dzięki :) W sumie to nie wiedziałem. Wielki finał już jutro, jak damy radę się zgrać oczywiście ;)
Komimasa
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 83
Rejestracja: 04-07-2012, 12:07
Lokalizacja: Bełchatów/ Poznań
Ogrywam: DOA, Tekken, SC, VF.
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5: FS vol 1

Post autor: Komimasa »

No właśnie, finał. Endar, masz jakąś kamerkę cyfrowa by nagrać replaya potem i to wrzucić na forum czy coś? Bo że trafl nie ma to wiem. No kurde to finał, trzeba to uwiecznić.
強ければ生き弱ければ死ぬ
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5: FS vol 1

Post autor: SubZero »

Zapiszcie przynajmniej repka na konsoli, to coś się potem wymyśli.
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5: FS vol 1

Post autor: trafl »

Dzięki za odpowiedź to Endar ma gorzy:D
Jutro nie jadę więc pewno się ugra gdzieś po południu o ile lagów nie będzie...
Replaye raczej nie będą problemem. Ostatnio w opcji replay widziałem walkę kolegi Seivotha. A więc KRELIAN czy SubZero powinni mieć jutro nasze z Endarem. Co mnie cieszy bo nagrać to na ps3 może bedziemy pamiętać, ale żeby to jakoś na YT to nie mam zielonego pojęcia:D
EndarSeth
Beginner
Beginner
Posty: 24
Rejestracja: 01-07-2012, 10:03
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5: FS vol 1

Post autor: EndarSeth »

Kamerkę niestety połamałem nagrywając turniej w Dark Souls. Ta gra niszczy wszystko wokół :D

Ripleje oczywiście nagram na konsoli, ale oglądać je będą chyba mogli tylko gracze z ps3, i do tego z grą. Co chyba nie będzie stanowiło problemu, bo wszyscy tu mamy i ps3, i vf. Reszta świata obejdzie się smakiem ;)

Chyba, że można zgrać z konsoli na pendrive'a a potem wysłać to jakoś w świat...zobaczymy.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5: FS vol 1

Post autor: SubZero »

Dobra, jest nadzieja. W przeciwieństwie do TT2, FS potrafi wyświetlać obraz SD i powinno mi się udać zgrać w takim wypadku repka z konsoli na kompa (niestety nie posiadam sprzętu, który potrafiłby łapać obraz HD). Tylko musicie repka zapisać na konsoli i potem udostępnić na PSN, żebym mógł go do siebie pobrać (oczywiście jak macie jakieś inne poza finałem to też można wrzucić, jak będę miał czas to też zgram).
trafl
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 02-11-2009, 19:09
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5: FS vol 1

Post autor: trafl »

I po ptokach udało mi się wygrać ale wisienka jest gorzka, bo był lag. Nie duży ale ja nie umiem grać z jakimkolwiek lagiem, więc walki mimo że nagrane są słabe. Oj jak słabe. Yamada będzie miał polew:D Znaczy ze strony Endara nie jest źle, wchodził w cios tym dP i w ogóle. Ale ja na mam sobie dużo do zarzucenia... No ale mówiłem że jestem słaby.:D
EndarSeth
Beginner
Beginner
Posty: 24
Rejestracja: 01-07-2012, 10:03
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5: FS vol 1

Post autor: EndarSeth »

Ja sobie też mam dużo do zarzucenia :) Ta ostatnia walka....ehhh, piksele zaważyły ;)

Najważniejsze, że udało się dokończyć. Gratulacje dla trafla, zaskoczył mnie ponownie..szczególnie jeffreyem :)

PS. ten turniej trwał chyba 3 miesiące :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”