Marvel Super Heroes Vs Street Fighter

Capcom to twórca legendy zwanej Street Fighter, którą winien poznać każdy szanujący się gracz! Capcom to twórca także wielu innych wspaniałych bijatyk o których możemy porozmawiać tutaj.

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Marvel Super Heroes Vs Street Fighter

Post autor: Pattrick »

Kolejna Część Vs'ów . Hmmm.... Co o tym myśleć? ja sądze że to jest udana wersja gry , ponieważ nie ma w niej 3-in-1 jak np. Ryu w MvsC . Postaci jest dosyć dużo i raczej każdy powinien znaleźć coś dla siebie . Gra jest raczej zrobiona na rozgrywkę 4-osobową (aby grać na 4-ech polecam ściagnąć HKaillera , która dostępna jest na Forum). Teraz można sprawdzić i się przekonać o sile swoich ulubieńców z komiksów. Małe przegięcia w grze jak pewne odbieganie od SF nie powinno poszkodzić grze , ponieważ jest ona głównie zrobiona dla zdecydowanej zabawy . Polecam ściągnąć jak szukacie gry , która wypełni nudne weekendy i wiecznie upływające godziny

Kod: Zaznacz cały

http://www.romnation.net/srv/roms/23991/mame/Marvel-Super-Heroes-Vs-Street-Fighter-US-970827.html
Obrazek

Zalety :

- Dosyć duża ilość postaci
- Dash
- Mniejsze przegięcie niż przy MvsC
- Łatwo się nauczyć grać
- Można się pojedynkować swoimi ulubieńcami z komiksów

Wady :

- Przegięcia niektórych postaci (w sumie to mała wada)
- Skoki na 10 m (ale do tego można się przyzwyczaić)
- odchodzi od tradycji SF (o ile sfa3 było przed Mshvsf)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Marvel Super Heroes Vs Street Fighter

Post autor: Action »

To co ja zauważyłem i co można dodać na plus to to, że w żadnej innej biajtyce 2D nie gra sie tak przyjemnie z komputerem :)

PS Jeszcze areny wyglądaja dużo lepiej niz w Marvel vs Capcom :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Capcom”